Viete koľko ľudí svojím životom kráča do pekla ?

Človek z pohľadu samého seba a z pohľadu Boha, Svätého Písma
brotherrr
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Št Nov 17, 2011 19:54

Viete koľko ľudí svojím životom kráča do pekla ?

Príspevok od používateľa brotherrr »

Aj takéto informácie zazneli v posolstvách, ktoré dostávajú ľudia po celom svete od Pána Ježiša a Jeho Matky. Sú to príliš vysoké čísla, ak si plne uvedomíme, čo je to peklo. Posúďte sami:

Ježiš: „Každý tretí človek sveta padá do pekelného ohňa, každý tretí človek sa nenávratne stráca v plameňoch, ktoré sú plameňmi prekliatia. Každé siedme dieťa kráča v ústrety pekelnému ohňu. Každý dvadsiaty môj služobník kráča do pekelného ohňa, každý osemnásty rehoľník kráča do pekelného ohňa. A mládež sveta – každý druhý, každý druhý z vás kráča do pekelného ohňa! Taký je tento svet zradný a život je vo veľkom nebezpečenstve, pretože odmietate moju pomoc, odmietate moju prítomnosť, odmietate všetko, čo je so mnou spojené. Odmietate anjelov strážnych, čo je veľmi zlé pre vaše žitie.“

Boh Otec:
„Veľmi veľa ľudí zamenilo lásku a šťastie svojho Pána Boha za hriešnosti tohto sveta.Veľmi veľa mojich detí, ktoré som objímal, keď ich môj drahý Syn Ježiš krstil a očistil od dedičného hriechu, opustilo Pánove cesty.“

„V pekle je veľa duší len preto, že neprijali Božie milosrdenstvo a odmietli tento dar, keď odchádzali zo sveta. Tak sa sami odsúdili na večné zatratenie.“

„Peklo je ukrutné a strašné miesto. Keby ho smrteľný človek videl, od strašnej hrôzy by zomrel. Je veľmi nerozvážne, keď človek 20. storočia prestal veriť v peklo, lebo keby ho raz človek videl, už nikdy by nezhrešil. Ale každý človek má slobodnú vôľu a svoj rozum. Sám sa musí rozhodnúť, či bude žiť pre Pána Boha alebo pre satana a napokon pre večnú bolesť a utrpenie, ktoré sa nebude zmenšovať, ale naopak, zväčšovať naveky.“

Do pekla sa dostávajú duše, ktoré v peklo neverili. "

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Viete koľko ľudí svojím životom kráča do pekla ?

Príspevok od používateľa javen »

Je veľmi nerozvážne, keď človek 20. storočia prestal veriť v peklo, lebo keby ho raz človek videl, už nikdy by nezhrešil. Ale každý človek má slobodnú vôľu a svoj rozum.
A túto slobodnú vôľu a rozum používame na samé zbytočnosti, taká je bohužiaľ pravda.

Napísať odpoveď