Diabol si medlí ruky

Aká je, čomu veríme, sila viery, pravosť viery
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Diabol si medlí ruky

Príspevok od používateľa rudinec »

Jeden brat sa čudoval,že televízia Nova v súvislosti s Breivikom prehlásila ,že je to čin,ktorý spáchal křesťanský fundamentalista a pravicový extremista.
Kresťanských fundamentalistov nazývajú kresťanov ,ktorí sa nekompromisne pridŕžajú Biblie.
Títo kresťania sú tŕňom v oku slobodomurárom –uctievačom diabla.
To,že Breivik je slobodomurár a jednal na príkaz niekoho v pozadí o tom ja nemám žiadne pochybnosti.
Utvrdzje ma v tom aj fakt,že televíziu Nova a na Slovensku televíziu Markíza vlastnia slobodomurári.
Preto ten útok na biblicky veriacich kresťanov.

O tom,aké dlhé prsty majú slobodomurári a o čo týmto ľuďom ide sa dá presvedčiť v knihe:Cudzí agent

http://bitflow.dyndns.org/slovak/ErichB ... t_2004.dpf

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Diabol si medlí ruky

Príspevok od používateľa pavel »

Ja by som nejaké súvislosti medzi pomätencom a slobodomurármi ani nehľadal.

Biblia varuje, že v ostatných časoch sa budú na zemi diať všelijaké zverstvá, neprávosti, katastrofy, ale príslušníci Cirkvi Kristovej sa báť nemajú.

Hádam preto, ak sa nejaký takýto prípad vyskytne, či už ide o vraždenie, zemetrasenie alebo záplavy, ostávam pokojný. Aj keby sa ma to dotklo osobne, verím, že všetko je v réžii Boha. Možno to je pre niekoho nepochopiteľné, ale ja to takto chápem a cítim.

Vieš bratu... ak by sme chceli hľadať znamenia antikrista, ak by sme chceli označovať falošných kristov, ak by sme chceli len a len útočiť na pomýlené učenie KC, potom by sme mohli písať v kuse a o všetkom čo sa v našom okolí deje... Jediné k čomu by to viedlo, že by si začal strácať ten pokoj, ktorý ako veriaci a obrátený máš a ktorý si skrze Ducha Svätého, na základe obety na Golgote po znovuzrodení obdržal... strata pokoja, šírenie nepokoja, to je tiež jeden z cieľov pána-kniežaťa tohoto sveta.

V súvislosti s udalosťami v Nórsku by som zo strany kresťanov, znovuzrodených kresťanov skôr očakával zvesť Evanjelia, lásky. To, že jeho motív je označovaný prívlastkom "kresťanský" nie je nič prekvapujúce. Satan už musel nájsť odozvu odporu kresťanskej časti sveta na teroristické útoky zo strany druhého najväčšieho náboženstva na svete, ktoré má boj proti inovercom zakotvený priamo vo svojom učení.. a tak zinscenoval terorizmus ala kresťan

Kresťania tam majú lásku, a nie nenávisť a boj, majú tam život a nie smrť, majú tam živého Boha a nie proroka. Preto páchateľ tohoto skutku nemôže byť kresťan. Nie preto, žeby to bol slobodomurár.. ja som si slobodne muroval krb... a predsa som kresťan. ;-)

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Diabol si medlí ruky

Príspevok od používateľa rudinec »

Keď sa P.J.Krista pýtali učenníci čo bude znamením jeho príchodu.
P.Ježíš im odpovedal akoby od veci :Dbajte, aby vas nikto nezviedol ...
Keď si prečítaš knihu :Cudzí agent, tak z nej zistíš,že slobodomurári
praktikujú ten najsofistikovanejší podvod z jakým som sa ja doteraz stretol.

Bojím sa,že sa jedná práve o jeden z podvodov pred ktorým nás P.Ježíš varuje.

Mojou povinnosťou je podeliť sa o tento poznatok.

Napísať odpoveď