Neuveritelny pribeh, spoznanie nasho Otca

Všetko o našom Stvoriteľovi
Rastino
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Št Nov 18, 2010 0:23

Neuveritelny pribeh, spoznanie nasho Otca

Príspevok od používateľa Rastino »

Zdravím vás všetkých, všetko začínam písať z hlavy, nemám nič predpísané...Som obyčajný muž, mám rád ženy, futbal, zábavu atd.

Takže ako prvé svedectvo, ktoré som zažil bolo opustenie tela, neviem to presne do detailu, mal som asi 14 rokov a spal som u babky, ked som sa zobudil videl som svoje telo, ako spí a bol som asi v polovici izby ležmo, bol som strašne vystrašený...Zobudil som sa asi za pár minút, neviem presne ako to dlho trvalo, bežal som hned k babke a dedovi do postele vystrašený...Pravdaže neverili, čo sa mi stalo...Rozpraval som sa aj s mojou sestrou ta to tiež zažila...

Druhé svedectvo, je že som mal 2 vztahy, potom som bol približne pol roka sam, poznáte sex na jednu noc, niekoho spoznate a pritahuje vas a vy sa s nim vyspite, na druhý den sa už nevidite...Všetko bolo fajn, až na to že ked som sa na druhý den zobudil, som dostal taký strašný strach z tej najhoršej choroby aku si možete predstaviť...Takže išiel som sa o pár dní testovať, testy boli v poriadku, až na to že mi povedali "budu v poriadku až o 3 mesiace"...Takže, čo sa vám začne hlavou premietat?...Všade som videl tu chorobu, myslel som negatívne, plakal som...Kúpil som si Bibliu, začal som spoznávat Ježiša, celý nový zákon, vratim sa spät o pár rokov...(ako 14 ročný som mal prvé sväté prijimanie, ked som videl film Ježiš Nazaretský plakaval som, ako každy citlivý človek... postupom času, puberta atd. vyhodil som Bibliu, sväté obrázky, moja viera odpadla,citaval som Budhizmus, hinduizmus z časti, videl som Zeitgeist, ako zhadzovali Boha atd, mame som hovoril, že krestanstvo nie je pravá viera...) Takže k veci, každým dnom som čítal bibliu, rozpraval som sa s kolegom, ktorý je taktiež krestan, mam ho velmi rad a cez neho mam aj 4 dielny film Ježis Nazaretský sk. dabing...Každým dňom som prišiel z roboty a pustil som si film, vačšinou posledné dva diely...Zaspával som pri tom filme a plakaval som, že chcem mat deti a ženu, mal som pocity uzkosti...Postupom času, sa začali diat nadludské veci, mimo chápania, zobudzal som sa pri ukrižovaní, ked bol Ježiško(volam ho tak od detstva) na kríži. To je jedno či som zaspal o 9 v noci pri tom filme alebo o pol noci zobudzal som sa ako hovoril Abba...Asi v druhom mesiaci ako som nariekal a prosil nasho Boha, volam ho Otce, lebo nas miluje presne tak ako jeho syna Jezisa, prosil som ho aby ma nenechal trpiet, mal som mat skusky na certifikat ale nemohol som sa ucit...Asi v druhom mesiaci, nariekania a nemoznosti sa ucit mi rano ako som sa zobudil a otvoril oci, povedal zensky hlas ako to dopadne, ako dopadne skuska a certifikat...Bolo to dobre so zdravim ale zle s certifikatom...Pravdaze si zacnete hovorit ja bluznim, to je moje podvedomie...(zabudol som jeden vecer som fajcil v okne, pytam sa co robim zle v mysli a v tom momente otec zakaslal, potom som sa opytal aky mam byt a ci verite alebo nie zaclona vrazila do mojej detskej fotky v rame na stoliku pri okne a fotka spadla na zem...(podotýkam fotka je mensia ako ram cize trcala von ale aka je pravdeepodobnost tochto????)Takze vyhladal som vestkynu, ako som k nej mal ist som si zabudol kluce doma, nemohol som si otvorit branu...Znamenie....Ale aj tak isiel, dopadlo to dobre, ale ako som cital v Biblii bosoractvo nie je dobre...Nieco ma tahalo do Avionu, bol som v knihkupectve, pozeram sa na knihy a otocim sa bol tam amulet ktory pouzivali Mayovia proti negativnej energii na krk a este mal vyznam "ponaucenie" Ked som si ho dal na krk vsetko prestalo ako keby mi odobral negativa. Zacal som byt pokorny, pokora najviac chyba ludom...Ja viem ze sa nemam chvalit zo skutkov ale fakt som pomahal ludom, snazil som sa ucit od nasho pana Jesua...Vestkyna mi povedala termin kedy mam ist na skusku a kedy na testy...Pravdaze som nesiel na skusky lebo by nedopadli dobre, neucil som sa...Takze termin bol 17 august, par dni pred mojom dovolenkou do Chorvatska. Isiel som tam, bud mi verite alebo nie, krv nebrali pretoze sestricky mali dovolenku do 3.9...Takze som dalej pokorny, negativa prichadzali dalej a dalej, vyhodil som ten amulet...Ako sa vsetci rozpravali o zenach, mne to prichadzalo nechutne, ze myslia len na to jedno, isiel som v Chorvatsku do kostola prosil som nasho pana... Prisiel som z Chorvatska,vyse mesiaca som este vydrzal, vybral som sa v utorok na testy a viete co sa stalo? Krv beru len v pondelok a stredu a stredu bol sviatok "sedembolestna panna Maria" Tak uz som fakt na to kaslal, je to znamenie neriesim...Ale viete si predstavit, stretnete nove dievca, pritahujete sa a vam bezia myslienky co ak som...??? Takze nechcete nikomu ublizit, idete na tie testy, tyzden nervov triasky, co bude s vasim osudom...A den pred, som mal sen, zvlastny sen bol som v svetle a tam bol moj zosnuly dedo ktoreho milujem a plakal som nad nim, privital ma ako ked bol zivy, je mi do placu ked to pisem...seba som nevidel, pytam sa ho "dedo dopadne to dobre alebo zle??" a on sa usmeje a pokruti hlavou ze bude to dobre. Podotykam uvazoval som ake je dieta, je uprimne, nezloreci, nezavidi, potom neskor ma sny???uvazoval som...Ale na jednu vec som zabudol "Dôvera a viera" rodicom, cize nasmu nebeskemu Otcovi. V den osudneho dna, som zasiel na testy a musel som si este hodinu pockat, dalsi stres :-) Vratil som sa a co mi sestricka povedala???NEGATIVNE ste zdravyyyyyyyy :-) Viete si predstavit 7 mesiacov takejto haluze, vsade vidite tu chorobu??? Takze, ta Euforia lasky a stastia a vsetkeho nadherneho trvala od 9:30 do 15:00 a poviem vam to vam neda ziadna laska ani sex od zeny ale od Boha od nasho Otca, ktory tych co ma rad tresta a ponauci a Miluje :-) Milujme sa kazdy den, robme pracu s laskou, necudzolozme, pretoze zivot je DAR, nehrabte sa za peniazmi, to vam bezpecie neda ale chodte za nasim Otcom to je nase bezpecie a verte mi sme jeho deti a on sa o nas stara!!! Milujem vas drzte sa a verte v nasho Otca a jeho syna lebo on je, cesta, pravda a zivot!!!

Napísať odpoveď