Založil som katolícku webovú stránku v ktorom obranujem a dokazujem pravdivosť katolíckeho učenia

Otázky, príspevky z KC/RKC a vaše reakcie umiestňujte sem
Používateľov profilový obrázok
Tomas12345
Dátum registrácie: Pi Máj 15, 2020 18:34

Založil som katolícku webovú stránku v ktorom obranujem a dokazujem pravdivosť katolíckeho učenia

Príspevok od používateľa Tomas12345 »

V kapitole 1) si ukážeme niektoré katolícke zázraky, ktoré sa stali a ukážeme si aj tie protestantské. Na protestantských zázrakoch ukážem prečo ich narozdiel od katolíckych nepovažujem za dôveryhodné.

V kapitole 2) sa pozrieme na vlastnosti, ktoré musí pravá Ježišova cirkev podľa Písma mať. Budeme sa pozerať len na cirkevnú hierarchiu a misijnú činnosť Ježišovej cirkvi, pričom učenie cirkvi riešiť v tomto prípade nebudeme. Sami však uvidíte, že na rozpoznanie Ježišovej cirkvi zo súčasných cirkví, nie je potreba ani študovať ich učenie, pretože Božiu Cirkev dokážeme vyfiltrovať už na základe jej cirkevnej hierarchie a jej misijnej činnosti.

V kapitole 3) uvediem 27 biblických dôvodov, prečo sa domnievam, že katolícka cirkev je tá jediná pravá cirkev.

V kapitole 4) sa pozrieme na 59 protestantských výčitiek na katolícke učenie, a na základe Písma určíme, či sa zakladajú alebo nezakladajú na pravde.

V kapitole 5) ukážem 44 biblických rozporov v učení protestantov, pričom mám na mysli také učenie, ktoré učí nie malé % protestantských cirkví, ale ich väčšina - a teda 50% a viac protestantských cirkví.

V kapitole 6) uvediem odkazy na užitočné katolícke webové stránky a literatúru.

PS : Kapitola 4) je asi z 60% hotová, a práca na kapitole 5) sa ešte nezačala. Postupne budú chýbajúce články doplnované. Zatiaľ si pozerajte články, ktoré už hotové sú.

LINK NA STRANKU : https://katolik0.webnode.sk/prazdna-stranka65/

Napísať odpoveď