John Todd o křesťanskej rockovej hudbe

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

John Todd o křesťanskej rockovej hudbe

Príspevok od používateľa rudinec »

S penězi Iluminátorů se setkáváme všude. Mým úkolem například bylo podepisovat různé šeky. Byly to šeky na statisíce i miliony dolarů. Polovina šeků šla na politiku, druhá na křesťanské církve. Ve dvou charismatických sborech jsem pomáhal začít něco nového - byla to křesťanská rocková hudba. Jeden ze sborů, které s tím začaly, dostal během dvou let 8 milionů dolarů na útratu. Ty peníze přišly od Iluminátorů, aby se tato hudební práce mohla rozhýbat.
Jaký je vztah rockové hudby a křesťanství? Když se obrátí čaroděj nebo čarodějnice, je zbytečné, aby jim kazatel něco říkal o rockové hudbě. Spíš oni mají kazatelům co říci. Když jsem se obrátil, spálil jsem okultní věci a zničil jsem i veškeré desky s rockovou hudbou.
Na počátku 70. let jsem zprostřed- kovával koncerty, a tak jsem znal všechny rockové kapely z USA. Žil jsem proto v Los Angeles, abych byl nablízku hercům i hudebníkům a mohl s nimi být neustále v kontaktu. To bylo tehdy moje hlavní poslání. Znali jsme tak i všechny slavné televizní hvězdy. Nebyl jediný večer, kdy by nevystupovala nějaká hvězda, kterou bych byl předtím nezasvětil čarodějnictví.
Hodně jsme se osobně sdíleli. Když si je člověk vezme stranou, dozví se, jak vlastně tu hudbu dostávají. Skládají ji, když jsou na drogách. Jiní dělají transcendentální meditaci nebo mají v oblibě automatické psaní při seanci. Většina z nich, pokud již sami nejsou čaroději, chodí ke knězi. Toho prosí o zcela konkrétní ceremonii v čarodějném kroužku, aby jejich hudba byla provázena 'mocí a silou'.
Většina dnes známých desek na sobě nese čarodějnou kletbu (zaříkadlo). 'To znamená, že se přikázalo démonům, aby ten výrobek doprovázeli. Když to pak člověk koupí, jsou mu démoni zdarma dodáni až do domu. Míníme to doslovně. Mluvili jsme totiž s tisíci lidmi, kteří neměli pokoj v manželství nebo v rodině. Jakmile pak zničili své rockové desky, pokoj se dostavil.
Rodiče mají Často strach zakázat svým dětem rockovou hudbu, protože si myslí, že by jim utekly z domova nebo byly ve vzpouře. Ono je to ale tak, že ty děti jsou vzpurné a proto chtějí poslouchat rock. Některé z domova utečou, jiné ne. Domov ale přijde znovu do pořádku, když odtamtud zmizí rocková hudba. Dokud mladí tuhle hudbu poslouchají, nikdo z nich se neobrátí.. Když ke mně přijde křesťan a řekne mi, že stále ještě poslouchá rockovou hudbu, ihned se ho zeptám na jeho duchovní stav a ten je obyčejně velmi, velmi slabý. Člověk nemůže duchovně růst, pokud tohle neustále poslouchá.
Hudba a magie byly odjakživa úzce spjaty, ale vrcholem okultních projevů je dnešní rocková hudba, která nepůsobí ani tak na rozum, ale především na citové stránky člověka, které zasahují až do podvědomí
Všechny ďáblu zasvěcené gramofonové desky jsou sestaveny se stejným principem. Patřil k němu rytmus zvaný beat, který připomíná rytmus pohybů při pohlavním styku. Posluchač náhle pocítí, že je zachvácen: zuřivostí. Proto dochází také k častým případům hysterie.
Záměrně je zvolena hlasitost o 7 dB vyšší, než kolik snáší nervový systém. Je to přesně propočteno: Jsou-li mladí lidé vy- staveni této hudbě určitou dobu, vyvolá u nich kombinaci depresí, vzpoury a útočnosti.
Také jsou použity neslyšitelné zvuky. Jedná se o velmi vysoké tónové frekvence okolo 30 kHz, které ucho nemůže slyšet. V mozku posluchače to však vyvolá tvorbu látek, které působí jako omamné jedy. Jedná se o přirozenou drogu , kterou produkuje mozek. Tak zároveň vzniká touha po dalších omamných látkách.
Než je deska takovéhoto druhu uvedená na trhu, je během zvláštního rituálu černé mše zasvěcena ďáblovi.
Kdo si dá práci rozluštit texty této hudby, zjistí, že témata jsou vlastně pořád stejná: Odpor proti rodičům, proti společnosti a snad proti všemu.
Rocková hudba zasahuje od magie až k nejhoršímu spiritismu. Extáze, při kterých se dívky svlékají, obnažují, strhávají ze sebe blůzy a řvou jako posedlé, nejsou žádnou vzácností. Duševní život těchto lidí nám přibližuje třeba text od Black Sabbath:
Co to je? Stojí to přede mnou.
Postava v černém, která na mne ukazuje.
Rychle se otoč a zdrhni!
Vyhledej teď vyvoleného!
Černá postava s planoucíma očima
ukazuje lidem jejich žádosti.
Vidím plameny, jak šlehají výš a výš!
Ó ne, ne, ne, ne! Prosím, Bože, pomoz mi!
A reklamní slogan pro LP Black Sabbath:
"A ty,ubohý blázne, který svíráš tuto desku v rukou, věz, že jsi s ní prodal svoji duši, neboť bude rychle zajata v tomto pekelném rytmu, ďábelskou silou této hudby. A toto hadí uštknutí tě nechá tancovat, bez přestávky, bez konce."
John Lennon jde tak daleko, že v jedné ze svých posledních skladeb jmenovitě opěvuje a vyzývá antikrista: 'Osvoboď teď lidi, udělej to, udělej to, dělej to teď ,jsme zajatci s rukama nad hlavou, ...Proto to vykřikujeme jako modlitbu: Osvoboď lidi! ... 666 je tvé jméno.
A text skupiny Led Zeppelin, Stairway do Heaven, když se přehraje přehraje obráceně: "Musím žít pro satana." ' "Ano, k čertu neboj se ďábla, nebuď přece idiot: Chci, aby Pán padnul před ďáblem na kolena."
Dnes je dost traktátů o vlastnostech rockové hudby a o tom, co působí. Dokonce deníky píší, že rocková hudba je satanův kult. Vysvětlení o nebezpečí rockové hudby tedy rozhodně nechybí, a přesto se provozuje rocková hudba také na křesťanských programech! To je už nejen jasná neposlušnost, ale také drzost a výzva Bohu. Na druhou stranu je to ale taká důkaz, že Iluminátoři mají dnes křesťany pomocí podplácení v rukou. Když sbory a denominace uslyší slovo peníze, jejich srdce hned změkne. Pak je pro Iluminátory snadné, aby prováděli promyšleně svoji práci mezi křesťany.
Ze slov Johna Todda vysvítá, že i televizní programy jsou ovlivněny satanisty, aby i touto cestou působili na duše lidí. Jsou si jisti , že tímto způsobem změní vědomí člověka. A jak už se změnilo! Pročpak bylo dříve křesťanům známo, že je hříchem sladovat filmy? Dneska už to nevědí. Jejich vědomí se natočilo do neduchovního směru. Proč kdysi psaly všechny církevní časopisy proti kinu, televizi, tanci, apod. a to s plným přesvědčením? Protože věděli, že je to satanův způsob. Dneska už proti tomu nepíšou. Jsou přesvědčeni o opaku a označují za fanatiky ty, kteří píší proti tomu a drží se od toho dál.
Co se stalo? Sledováním televize a posloucháním rockové. ale i jiné světské hudby, se jejich vědomí pomalu, ale jistě změnilo, aniž by si toho všimli.Satan je u cíle. Jsou očarováni.
O této nenápadné a záludné postupné přeměně vědomí ďábel úplně přesně ví. Proto církev dostává milionové částky na podporu křesťanské rockové hudby. Proto je lidem prostřednictvím televize dodávána celá ta satanská hrůza.
Kolik lidí už jsem slyšel říkat, že jim dříve televize připadala úplně strašná, ale že teď si už na to zvykli. Zvykli? Jejich vědomí se proměnilo, svědomí je mrtvé a duchovní anténa ztratila spojení nahoru, a to proto, že se kvůli televizi připojila na anténu démonů a satanistů.
To je dnešní situace a nemoc křesťanství. Dnes jsou dokonce pastýři, kteří vám poradí, že máte špatné svědomí donést pod kříž a nechat se od něj Ježíšem osvobodit. Jenže hřích zůstává hříchem. V tom smyslu Písma. Proto Boží slovo tak často důrazně ukazuje na dodržení Jeho přikázání. Proto máme obnovením své mysli zkoušet, jaká je plná Boží vůle (Řím 12,2). Kdo nevidí tyto souvislosti , nepoznal smysl Božího slova. Je proto nesmírně důležité, abychom se odřekli celého neduchovního a satanského díla temnosti, aby se naše vědomí znova duchovně mobilizovalo a rostla naše víra. Nové stvoření, které tak vznikne, už nebude ovládáno mocí temnosti.
Mít správné duchovní smýšlení je to nejdůležitější na cestě následování Ježíše.

Napísať odpoveď