Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa rudinec »

Kď si uvedomíme,že (CIA) založili ilumináti a taktiež túto organizáciu riadia,tak je len otázka času kedy, tohto hrdinu zlikvidujú.
Odpálením dvojčat ilumináti umelo vytvorili nepriateľa s názvom terorizmus.
Pod rúškom boja proti terorizmu páchajú teraz ohavnosti každého druhu včetne sledovania a odpočúvania ľudí.
Po zverejnení týchto zpráv , že NSA masívne odpočúva všetko, čo preteká drôtmi, stúpol amazon.com predaj
Orwellovho románu 1984 v 24 hodinách údajne o 7000%.

Čo o tom píšu na: http://dolezite.sk/ su novinárske plevy.Psúďte samy:
Americké ministerstvo spravedlnosti obvinilo ze špionáže a krádeže vládního majetku Edwarda Snowden, který poskytl médiím informace o přísně tajných programech sledování telefonů a internetu.
Dnes o tom Informovala agentura AP s odvoláním na zveřejněné soudní dokumenty.
Takzvaná "zapečetěná žaloba" byla podána 14. června na federálním okresním soudě ve východním obvodu státu Virginie, kde má sídlo Snowdenův bývalý zaměstnavatel.
Bývalý technický poradce Ústřední zpravodajské služby (CIA) a někdejší pracovník subdodavatelských firem Národní bezpečnostní agentury (NSA) čelí obviněním z neoprávněného předávání informací týkajících se národní bezpečnosti a z úmyslného oznámení utajených zpravodajských informací neoprávněné osobě. Obě obvinění spadají pod zákon o špionáži.

Vládní špehování není tak zlé, jak říká vynašeč, ve skutečnosti je to ještě horší
Snowden byl navíc obviněn i z krádeže vládního majetku. Za každé z obvinění může dostat až deset let vězení. Žaloba byla podána pouze pět dní po odhalení Snowdenovo identity. Nejmenovaný zdroj z americké administrativy dále uvedl, že Washington podniká přípravné kroky k tomu, aby požádal o vydání Snowdena z Hongkongu, kam se uchýlil v obavě o vlastní bezpečnost v květnu, ještě před propuknutím celé kauzy.
· Noviny Washington Post uvedli, že USA již požádali Hongkongu úřady, aby tohoto 30-letého Američana zadrželi na základě předběžného zatykače. Snowden bude moci proti případné žádosti o vydání do USA bojovat prostřednictvím soudů v Hongkongu. Tamní vláda má se Spojenými státy dohodu o vydávání osob, avšak jsou v ní výjimky v případech politického pronásledování nebo obav z krutého či nehumánního zacházení.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa rudinec »

Americká vláda je riadená zo zákulisia iluminátmi všetci týto ľudia su len pešiaci na diablovej šachovnici,
ktorí pripravujú svet na zavedenie NWO a následne príchod falošného krista.
Vim Malgo vo svoej knihe o konci sveta píše:že príchod antikrista na tento svet
bude najčierneším dňom v celej histórii ľudstva.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa pavel »

Vim Malgo vo svoej knihe o konci sveta píše:že príchod antikrista na tento svet
bude najčierneším dňom v celej histórii ľudstva
Príchod Antikrista bude v očiach sveta záchranou a tento človek nastolí prosperitu, blahobyt, ponúkne geniálne riešenia pre mier, pre pokoj ... na 3 a pol roka ... pozri Daniel

Potom sa posadí na miesto vládcu, vyhlási sa za boha... 3 a pol roka súženia pozri Daniel ...

Lenže to by Ťa už nemalo trápiť, pokiaľ veríš slovám Biblie, Božieho Slova ...

1Kor 15:51-55
1Tes 4:14-18

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa mil »

Rudinec
Vieš, čo by sa dialo ak by z miest zmizla polícia, zo štátov tajne služby, armády a na svete by neexistovali veľmoci? Bolo by bezpečnejšie? Určite nie! Má to tak byť, alebo nie? Ak by to zvrchovaný Boh nedopustil, tak by sa toto všetko dialo? Nie, nedialo! No ono sa to deje! Mat 24:6 A budete slýchať o vojnách a chýry o vojnách. Hľaďte, aby ste sa nestrachovali, lebo to všetko sa musí stať, ale ešte nie je koniec. Teda musí, alebo nemusí? Musí ! Máme sa strachovať? Nie, nemáme a Ježiš dokonca použil slovo cit:"Hľaďte, aby ste sa nestrachovali" Tak o čo ti ide rudinec? To chce satan aby sme sa báli! Mat 10:28 A nebojte sa tých, ktorí vraždia telo a ktorí nemôžu zavraždiť dušu; ale sa radšej bojte toho, ktorý môže i dušu i telo zatratiť v pekle. Vidíš to, nemáme sa báť tých, ktorí vraždia telo a ty tu zasievaš strach elektronickými čipmi a pod, nezmyslami, ktorými nás vraj chce očipovať satan. To sa mám, toho báť ak mám v srdci Krista? Vo svete to vrie no aj napriek tomu je to držané na uzde zvrchovaným Bohom, aby sa naplnila Božia vôľa. Vieme, že boh tohto sveta je satan, no vieme aj to, že nad všetkým je predsa zvrchovaný Otec na nebesiach a jeho vôľa.
Snáď nechceš, aby sa ľudia báli nejakých elektronických súčiastok, nejakého sledovania a žili v ustavičnom strachu ak z Písma vieme o evanjeliu radosti, ktoré nám zvestuje istotu spasenia v Kristu. Snáď nechceš spochybňovať istotu spasenia v Kristu!? Preto radšej zvestuj evanjelium Ježiša Krista a nezapodievaj sa podobnými vecami. To čo sa má stať sa stane. Už ma unavuje neustále čítať o iluminátoch, čipoch a podobných nezmysloch. Svedkovia taktiež neustále strašia armagedonom, koncom sveta a hovoria tomu evanjelium. Áno, je to ich evanjelium strachu. Tak potom nebuď im podobný.

rudinec, podobne ako ty píšu aj antiamerikanisti a antisemiti

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa rudinec »

mil napísal:Rudinec
ty tu zasievaš strach elektronickými čipmi a pod, nezmyslami, ktorými nás vraj chce očipovať satan.
16  A pôsobí to, aby všetkým, malým i veľkým, bohatým i chudobným, slobodným i sluhom dali ryté znamenie na ich pravú ruku alebo na ich čelo,
17  a aby nikto nemohol ani kúpiť ani predať iba ten, kto má znamenie alebo meno šelmy alebo počet jej mena.

Ja straším,alebo Biblia "straší"

Keď ťa nebaví moje príspevky čítať,tak ich jednoducho nečítaj.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa mil »

Všimol si si, čo si urobil s týmto fórom? Já áno.

Prestaň tu vkladať tieto nezmysly, ktorými si zamoril toto fórum. Spamätaj sa a dobre si rozmyslí čo zverejňuješ, lebo každý z nás bude zodpovedný pred Bohom za to čo činí.

Píšeš, akoby zvrchovaný Boh ani neexistoval, akoby ani nebolo dokonalé dielo milosti, ktoré Boh vykonal na kríži, akoby nebolo radostnej zvesti evanjelia Ježiša Krista, ale len nejaké NWO a strach z neho.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa mil »

Dám tu niektoré verš, aby si už konečne pochopil čo je to zvrchovaný Boh a jeho cesty.

Ján3 27Ján odpovedal a riekol: Človek nemôže nič vziať, keby mu nebolo dané z neba.

Mat26 31Vtedy im povedal Ježiš: Vy všetci sa pohoršíte na mne tejto noci, lebo je napísané:Biť budem pastiera, a rozpŕchnu sa ovce stáda.

Skut4 27Lebo sa naozaj sišli v tomto meste na tvojho svätého Služobníka Ježiša, ktorého si pomazal, Heródes a Pontský Pilát s pohanmi aj s izraelským ľudom, 28aby vykonali všetko, čo predurčila tvoja ruka a tvoja rada, aby sa stalo.

Pris16 9Srdce človeka vymýšľa svoju cestu; ale Hospodin riadi jeho krok.

Pris21 1Srdce kráľovo v ruke Hospodinovej ako potôčky vody: kamkoľvek chce, ta ho nakloní.

Iz10 13Lebo hovorí: V sile svojej ruky som to vykonal a vo svojej múdrosti, lebo som rozumný a odstránil som hranice národov a ich poklady som zraboval a strhol som ako mocný dolu s prestolov tých, ktorí sedeli na nich.

Iz10 15Či sa bude honosiť sekera povyšujúc sa nad toho, kto ňou seká? Či sa bude velebiť píla nad toho, kto ju ťahá? Jako keby prút povznášal tých, ktorí ho zdvíhajú! Ako keby palica zdvíhala toho, kto nie je drevom!

Iz54 16Hľa, ja som stvoril kováča, ktorý dýma na oheň z uhlia a vyrába zbrane podľa svojej práce; a ja som stvoril i zhubcu, aby kazil. 17Niktorý nástroj, utvorený proti tebe, sa nepodarí, a každý jazyk, ktorý by povstal proti tebe na súde, odsúdiš. To je dedičstvo služobníkov Hospodinových a ich spravedlivosť odo mňa, hovorí Hospodin.

Ž78 43ako činil v Egypte svoje znamenia a svoje čudesá na poli Coana. 44A obrátil ich rieky na krv aj potoky, takže nemohli piť. 45Poslal na nich smesicu, žižaly, ktorá ich žrala, a žaby, ktoré ich hubily. 46A dal ich úrodu chrústom a ich únavnú prácu koníkom.47Zbil ich vinič hrádom a ich sykomory ľadom. 48Vydal ich hovädá hrádu na pospas a ich dobytok bleskom hromu.49Poslal na nich páľu svojeho hnevu, prchlivosť, zúrivosť a súženie pustiac na nich zlých anjelov. 50Spravil svojemu hnevu cestu, neušetril ich duše od smrti a ich statok vydal napospas moru. 51A pobil všetko prvorodené v Egypte, prvotiny sily v stánoch Chámových.

Zach14 2Shromaždím všetky národy proti Jeruzalemu do boja, a mesto bude vzaté, domy budú olúpené, ženy budú sprznené, a polovica mesta vyjde do zajatia, ale ostatok ľudu nebude vyplienený z mesta. 3Ale Hospodin vyjde a bude bojovať proti tým národom ako v deň, v ktorý bojuje, v deň bitky.

Rim9 17Lebo Písmo hovorí faraonovi: Práve nato som ťa vzbudil, aby som na tebe ukázal svoju moc, a aby sa rozhlasovalo moje meno po celej zemi.
2 Moj4 1Potom riekol Hospodin Mojžišovi: Keď ideš, aby si sa vrátil do Egypta, hľaď, aby si všetky tie zázraky, ktoré som položil do tvojej ruky, učinil pred faraonom, a ja zatvrdím jeho srdce, a neprepustí ľudu.

2kor 7No, ten poklad máme v hlinených nádobách, aby svrchovanosť moci bola Božia a nie z nás,

Pl3 37Mem. Kto kedy povedal niečo, a stalo sa, čoho by nebol prikázal Pán?

Ef1 11v ňom, v ktorom sme sa stali aj dedičstvom Božím predurčení súc podľa preduloženia toho, ktorý pôsobí všetko podľa rady svojej vôle,

Fil2 13lebo je to Bôh, ktorý vo vás pôsobí i chcenie i činenie pre záľubu.

Pris16 4Hospodin učinil všetko pre samého seba, i bezbožného ku dňu zlého.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa rudinec »

mil napísal:
Prestaň tu vkladať tieto nezmysly, ktorými si zamoril toto fórum. Spamätaj sa a dobre si rozmyslí čo zverejňuješ, lebo každý z nás bude zodpovedný pred Bohom za to čo činí.
To čo ty nazývaš nezmyslami,tak o tom píše:Dave Hant, Erich Sauer,Derek Prince,Wim Malgo,Robin de Ruiter a mnohí ďaľší kazateľia,ktorým ty svojimi
poznatkami nesiahaš ani po členky.

Tvoja spozdilosť v myslení je ďaleko viac zavádzajúca.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa mil »

rudinec napísal: To čo ty nazývaš nezmyslami,tak o tom píše:Dave Hant, Erich Sauer,Derek Prince,Wim Malgo,Robin de Ruiter a mnohí ďaľší kazateľia,ktorým ty svojimi
poznatkami nesiahaš ani po členky.
Aha rozlišuješ, väčší menší?

Mat18 1V tú istú hodinu pristúpili učeníci k Ježišovi a povedali: Kto je tedy väčší v nebeskom kráľovstve? 2A Ježiš privolajúc si dieťa postavil ho do prostredku medzi nich 3a povedal: Ameň vám hovorím, keď sa neobrátite a nebudete jako deti, nevojdete nikdy do nebeského kráľovstva.

Mar9 33A prišli do Kafarnauma. A keď bol v dome, pýtal sa ich: O čom ste to rozmýšľali medzi sebou na ceste? 34Ale oni mlčali. Lebo sa shovárali medzi sebou na ceste o tom, ktorý je väčší. 35A sadnúc si zavolal dvanástich a povedal im: Ak chce niekto byť prvým, bude od všetkých najposlednejším a všetkých služobníkom.


Nech im teda tým väčším siaham po členky!

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa pavel »

To čo ty nazývaš nezmyslami,tak o tom píše:Dave Hant, Erich Sauer,Derek Prince,Wim Malgo,Robin de Ruiter a mnohí ďaľší kazateľia
Myslím si, že títo páni ani netušili nič o nejakom Snowdenovi. ;-)

Je pravda, že udalosti ktoré prebiehajú teraz a prebiehali v nedávnej minulosti, korešpondujú s upozorneniami v Písmach. Ale, aby sme to nezveličovali, udalosti prebiehajúce v stredoveku, napr. za čias inkvizície, taktiež boli pre vtedajších kresťanov znameniami posledných časov, podobne ako udalosti pred, počas a po svetových vojnách. Zjavne teda tieto znamenia majú vybádať k bdelosti, aby sme nezaspali ženíchov príchod ako tie nerozumné panny.

Na druhej strane, preháňanie a poukazovanie na každú "udalosť" so snahou napasovať ju do predpovedí o posledných časoch je smiešne a zavádzajúce. Keďže sme tu na kresťanskom fóre, pre väčšinu z nás sú tieto informácie nepodstatné. V Písmach máme uistenia, že nás sa týkať nebudú, ale budú pre nás len znameniami, že sa blíži vytrhnutie. O čase, kedy k tomu príde však Biblia hovorí, že tento dátum nepozná ani Syn, iba Otec. Takže ...

Osobne tieto články nečítam, preskakujem ich jedna radosť. Jediné čo ma zaujíma sú udalosti v Izraeli, to sú hodiny sveta, kde sa ručičky blížia ku dvanástej hodine.

To či niekde zavádzajú čipy, platobné terminály, kontrolujú poštu, čísla účtov a pohyby na nich, či špehujú klerici, alebo tajné služby je mi ukradnuté ako vlaňajší sneh a myslím si že takto k tomu pristupuje väčšina skutočných veriacich.

Súhlasím s Mil-om, že toto fórum je presýtené zbytočnými informáciami, ktoré u niekoho môžu vyvolať pocit, že kresťania robia BUBUBU, kým naopak by mali šíriť Evanjelium a Lásku. Na druhej strane ale rešpektujem Rudinca, ktorý si zvolil takýto štýl prispievania sem, práve preto je tu rubrika znamenia posledných časov, ktorú hojne využíva. Ak sa tieto príspevky začnú objavovať v iných rubrikách, admin ich bude presúvať sem.

Myslím si, že medzi bratmi by mala vládnuť pohoda a aj keď sa hneď zrovna nemusia objímať, mali by sa rešpektovať a vziať si zo vzájomného napomínania niečo do srdca.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa rudinec »

mil napísal:
rudinec napísal: To čo ty nazývaš nezmyslami,tak o tom píše:Dave Hant, Erich Sauer,Derek Prince,Wim Malgo,Robin de Ruiter a mnohí ďaľší kazateľia,ktorým ty svojimi
poznatkami nesiahaš ani po členky.
Aha rozlišuješ, väčší menší?
Ja hovorím o hĺbke poznania a nie o tom,kto je väčší a kto menší.

Vykrucuješ moje slova a dávaš im iný zmysel ako majú.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Snowden, zlodej alebo hrdina ?

Príspevok od používateľa mil »

Rudinec napísal: Ja hovorím o hĺbke poznania a nie o tom,kto je väčší a kto menší.
Vykrucuješ moje slova a dávaš im iný zmysel ako majú.
Ale veď to tak vyznelo. Alebo chceš tvrdiť opak? Ak im teda nesiaham po členky, tak v hlbke poznania som teda menší. To ale vo svojej pýche tvrdili aj zákonníci a to tvrdia aj katolíci. No dieťa aké má poznanie ak ho teda Ježiš postavil prostred svojích učeníkov a povedal im : Mat18 ...3a povedal: Ameň vám hovorím, keď sa neobrátite a nebudete jako deti, nevojdete nikdy do nebeského kráľovstva. Vidíš to? Čo také malo dieťa, že ho Ježiš takto povýšil? Sám si odpovedz! Aj SJ majú dve kategórie spasených a to jedných väčších, ktorí budú v nebi a budú že vraj vládnuť tým menším, ktorí budú zase na zemi.

Aj KC májú kategórie väčších a menších a dokonca aj takých, ktorí budú musieť prejsť nejakým očistcom. No Písmo takéto niečo zmietlo slovami:
Mat 18:4 Ktokoľvek sa tedy poníži jako toto dieťa, to je ten väčší v nebeskom kráľovstve.
Mat 23:11 A ten, kto by bol väčší z vás, bude vaším služobníkom.
Luk 14:11 Lebo každý, kto sa povyšuje, bude ponížený: a kto sa ponižuje, bude povýšený.

Pretože zaprieť samého seba znamená aj všetku chválu a zásluhy dať zvrchovanému Bohu. Uznať jeho zvrchovanosť vo všetkom a odovzdať sa Kristu!

To platí vo všetkom rudinec a aj v prípade poznania Pravdy.

Pretože: Kto zjavuje Pravdu v srdci človeka? Či snáď je to zásluha toho človeka, že pozná Pravdu? Jedine Boh zjavuje Pravdu vo svojom Slove a to komu chce a kedy chce. Nejde tu ani o vlastnú snahu, vzdelanosť, postavenie a pod. Predsa ani KC nepočíta s Duchom Pravdy poslaným Ježišom, aby uvádzal do každej Pravdy, ale sa spolieha na vzdelanie svojich kňazov v duchu katolíckeho učenia. KC používa výraz - súkromný výklad a týmto potiera akýkoľvek odklon od katolíckeho učenia. Ako vieme, tak mnohí vzdelaní a učitelia zákona ako boli zákonníci, neuverili slovám Ježiša Krista. Prečo asi? Ján 10:26 ale vy neveríte, pretože nie ste z mojich oviec, ako som vám už povedal.

Ako vidíme, tak to ich teologické vzdelanie im bolo na nič. Tá pýcha v ich srdci im znemžnila vidieť Pravdu v Božom Slove. Boh si vyvolil slabé: 1Kor 1:27 Ale bláznivé u sveta si vyvolil Bôh, aby zahanbil múdrych, a slabé u sveta si vyvolil Bôh, aby zahanbilto, čo je silné,

Ide tu teda o Pravdu Božieho Slova, ktorá je zjavená Bohom a vstupuje do srdca vierou. Tu sa dostávame k vyučovaniu milosťou v Duchu Svätom.

Napísať odpoveď