Ilumináti a UFO

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa rudinec »

Video,ktoré vysvetľuje následovnú čásť Slova Božieho:

Efezským 6:11  Oblečte si celú zbraň Božiu, aby ste mohli obstáť proti taktike a úskočnosti diablovej.
12  Lebo nie je nám zápasiť s krvou a s telom, ale s kniežatstvami, mocnosťami, so svetovládcami temnosti tohoto veku, s duchovnými mocami zlosti v ponebeských oblastiach.

http://youtu.be/L-0BUGdH-nY

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa rudinec »

Jeden z komentárov k videu:

V titulkách je jedna dosť veľká chyba:...he opposed paying a number of taxes which made him an easy prey.-odporoval placení množství daní,které mu umožnily snažší motlitbu.To potom viznie ako keby sa nemohol modliť lebo nemal peniaze :D. Správne to má byť takto:odporoval placení množství daní,co z něho udělalo snadnou kořist.Pretože fráza "easy prey" znamená "ľahká korisť" a nie "ľahšia motlitba".A ešte k tomu slovo "easy"bolo v základnom tvare a nie v komparatíve-easier.Tak a to je vsetko

Preklad nie je dosť presný,ale myšlienka,že UFO je diablov podvod,v ktorom využíva svojich pomocníkov démonov a ľudských polupracovníkov iluminátov.
Jasne vysvetľuje ep.Ef.6,12 Lebo nie je nám zápasiť s krvou a s telom, ale s kniežatstvami, mocnosťami, so svetovládcami temnosti tohoto veku, s duchovnými mocami zlosti v ponebeských oblastiach.

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa javen »

UFO je diablov podvod,v ktorom využíva svojich pomocníkov démonov a ľudských polupracovníkov iluminátov.
Jasne vysvetľuje ep.Ef.6,12 Lebo nie je nám zápasiť s krvou a s telom, ale s kniežatstvami, mocnosťami, so svetovládcami temnosti tohoto veku, s duchovnými mocami zlosti v ponebeských oblastiach.
Ako ľudstvo sme na tom dosť biedne, aby sme rozpoznali napr. takú mimozemskú civilizáciu ktorá je čo i len o 1000 rokov pred nami. Nevieme si ani len predstaviť aké technológie môže taká civilizácia využívať. Mi uvažujme napr. o rádiových vlnách čo môže byť pre takú civilizáciu niečo ako počítač atari z 90 rokov v porovnaní z dnešními strojmi. Ani jedna mimozemská civilizácia nepôjde vo vývoji krokom speť, ale pôjde dopredu, preto je dnes tak ticho v komunikácii medzi nami a mimozemským civlizácimi, mi jednoducho nedokážeme s nimi komunikovať. Určite, aj démoni majú svoju zbrane ktoré z radosťou používajú, aby poplietli človeka, to je tak isto reálna vec ako to, že mimozemské civilizácie budú natoľko vyspelé, aby sme ich nepoznali, lebo keby nás chceli zničiť tak nás zničia už dávno, alebo sa jednoducho uberajú iným smerom v otázke vývoja ako my. Ako ľudstvo sme množstvo času premrhali nezmyselným zabíjaním, je čudo, že sme sa pri tom všetkom ešte celkom nezničili. Teda ak mi niekto tvrdí, že videl ufo tak sa len pousmejem :) skôr pôjde, tak ako si správne postrehol, o nejaký ten prejav démonických bytostí, alebo ešte lepšie, že ide o zrakový klam, čo je v tomto prípade najpravdepodobnejšie. Vždy ma zaujímala veda preto som reagoval aj na tvoj článok, mnoho takýchto pozorovaní UFO sa dá logicky vysvetliť, musíme byť opatrný v posudzovaní toho čo dnes moderná veda označuje pod pojmom UFO. Ešte pridávam jeden zaujímavý link z oblasti vedy a výskumu, tu je to celkom logicky vysvetlené:http://www.youtube.com/watch?v=KEhNXc3T ... re=related

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa pavel »

Trošku ma zaráža, že kresťan je náchylný veriť v mimozemskú civilizáciu. Veď ak by Boh chcel, aby sme o niečom takom vedeli, teda, že nie sme sami koho miluje, potom by nám o tom vo svojom Slove napísal! Preto beriem všetko mimozemské za satanov zvod.

Ale ak sa niekto v tom chce kochať ... nech sa páči... napokon ho to aj tak len odvedie od Boha, Boha pravdy ...

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa mil »

Presne tak pavel. Prečo by skutočného kresťana mali zaujímať nejaké mimozemské civilizácie? To, čo nám Boh daruje a to z milosti skrze vieru je neporovnateľne viac ako tie najväčšie fantázie človeka .

Večný život v Kristu - zasľúbenie Božie, sa dá porovnávať s vierou v nejaké mimozemské civilizácie?

Ján14 1Nech sa neľaká vaše srdce! Veríte v Boha, verte aj vo mňa. 2V dome môjho Otca je mnoho príbytkov; keby nebolo tak, povedal by som vám to, 3pretože vám idem prihotoviť miesto a keď odídem a prihotovím vám miesto, prijdem zase a poberiem si vás k sebe, aby ste tam, kde som ja, aj vy boli.

Tu je zasľúbenie v Slovách Ježiša Krista. Vierou v Slovo Pravdy zasľúbenia Božieho prichádza Tešiteľ - Duch Pravdy do srdca človeka. Preto sa aj radujeme a utešujeme, lebo tomu veríme. Ak by sme pochybovali a teda neverili o zasľúbení Božom, tak skade by sa nabrala radosť a pokoj v našom srdci? Ako teda vidíme, Pán išiel pripraviť nám miesto a zase príde aby kde je On aj my sme boli! Ježiš povedal – vám idem prihotoviť miesto – vám znamená nám veriacim v Ježiša Krista!

Veď tu je nesmierna istota v Jeho Slovách - Ježišove Slovo je Pravdou "poberiem si vás k sebe, aby ste tam, kde som ja, aj vy boli"

Preto sa utešujme týmito Ježišovými slovami a netiekajme sa k ľudským predstavám o mimozemských civilizáciách, UFO a pod.

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa javen »

Trošku ma zaráža, že kresťan je náchylný veriť v mimozemskú civilizáciu. Veď ak by Boh chcel, aby sme o niečom takom vedeli, teda, že nie sme sami koho miluje, potom by nám o tom vo svojom Slove napísal! Preto beriem všetko mimozemské za satanov zvod.
Neprekvapila ma takáto reakcia a dá sa povedať, že som ju aj čakal :). Je neverím v mimozemskú civilizáciu ako takú, ale verím, že môžu ekzistovať aj iné svety popri tom našom, kde Boh vdýchol život, veď napokon aj mi kresťania sme mimozemská civilizácia, lebo veríme, že náš domov nie je tu na zemi ale v nebi odkiaľ očakávame svojho Pána. Čakal som na túto tému trošku viacej diskusie, napr. čo by sme povedali pred 200 rokmi človeku ktorý by nám povedal, že luďia vystúpia na povrch mesiaca? Asi by sme ho upálili najskôr ako kacíra, stačí si len pomyslieť na RKC čo všetko popáchali. Taký "chudáci" ako Galileo či Kopernik nemali šancu aj keď žili pre vedu a verili v Boha. Na vede nie je nič zlé ak slúži veda človeku a nie naopak. Zem nie je stredom vesmíru to sme už stihli za ten čas pochopiť a naučiť sa, hoci pred 500 rokmi by to bolo nemysliteľné. Všetko mimozemské nemusí byť len o tom diabolskom. Hovorím kresťanom ktorý by to mali poznať. Stretol som sa s veľa ľudmi ktorý sa iba pousmiali, keď som im povedal, že v strede našej galaxie je čierna diera o čom nemali ani poňatia, že táto čierna diera môže na našu zem vystreliť záblesk gama žiarenia a spáliť našu Zem. No a teraz diskutujte na túto tému s niekým kto sa tomu vysmieva a vôbec nerozumie o čom je reč, to je taký istý prípad ako keď nejakému pohanovi budete vysvetlovať základné veci o Kristovi, nebude vám veriť.
Potom riekol Boh: Nech sú svetlá na nebeskej oblohe na oddeľovanie dňa od noci a nech budú znameniami na určovanie období, dní a rokov. Nech budú svetlami na nebeskej oblohe, aby osvetľovali zem! I stalo sa tak. Boh učinil dve veľké svetlá: väčšie svetlo, aby vládlo nad dňom, a menšie svetlo, aby vládlo nad nocou; a aj hviezdy. Boh ich umiestnil na nebeskú oblohu, aby osvetľovali zem, aby vládli nad dňom aj nocou a aby oddeľovali svetlo od tmy. A Boh videl, že to bolo dobré.
Tu už niet čo pridať, nie všetko je zlé čo sa nachádza mimo našej Zeme, keď Boh povedal, že bolo dobré čo stvoril. Hriech pokazil všetko, hriech keď počne porodí smrť (Jk 1,15) Pouvažujte nad tímto veršom, je to hriech ktorý človeka ničí a ten je diabolského pôvodu. Uvažujme o Božej sláve, o veľkoleposti Božieho diela, čo ma doteraz fascinuje, čo Boh stvoril, to si mi ľudia ani nedokážeme dobre predstaviť, sme taký malý maličký pred svojím stvoriteľom, niekedy svoj mozog využívame fakt len na 10%, to sú úžasne a nepredstaviteľné veci ktoré Boh stvoril, ja sa pred ním skláňam pretože všetko hovorí o Jeho veľkoleposti a sláve, my ľudia používame zbrane hromadného ničenia na ničenie Božieho diela ani si neuvedomujeme ako veľmi to musí Boha bolieť tá naša hlúposť, keď namiesto vďaky hovoria zbrane.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa pavel »

čo by sme povedali pred 200 rokmi človeku ktorý by nám povedal, že luďia vystúpia na povrch mesiaca
Nič v zlom, ale čo má výstup človeka na Mesiac spoločné s mimozemšťanmi?
Na vede nie je nič zlé ak slúži veda človeku a nie naopak
Ale veď kresťania uznávajú vedu, sami sa na výskumoch podieľajú... ale ak príde ku stretu teórií a faktov, potom jasne stoja na strane zjavenej Pravdy. Na príklad RNDr. Peter Vajda PhD., je geofyzik, vedúci oddelenia gravimetrie a geodynamiky a predseda vedeckej rady Geofyzikálneho ústavu SAV. Ak by si sa ho opýtal na evolúciu verzus kreáciu, jednoznačne by ti potvrdil, že pravdou je kreácia. (http://gpi.savba.sk/GPIweb/ogg/vajda/vajda-s.htm)
Takže ono nejde tak o to, žeby kresťania odmietali vedu a jej dopady an-block. Vždy si ale treba zobrať do ruky aj Písmo a porovnávať!
keď nejakému pohanovi budete vysvetlovať základné veci o Kristovi, nebude vám veriť
Presne tak, nebude ti veriť nielen pohan, ale aj katolík, nebude ti veriť eskymák ani pravoslávny, a to všetko len preto, lebo satan na tomto svete toho napáchal viac než dosť. I s tým Boh rátal a preto hovorí o úzkej bráne a málo vyvolených - viem toto ľudia neradi počujú, ale:

Už v Izaiášovi (ak sa nemýlim) sa hovorí o suchých kostiach, mŕtvolách, ktoré sami od seba nemôžu obživnúť. Tak je to aj dnes. Samotný katolík, pravoslávny alebo budhista ti nikdy neuverí pokiaľ... pokiaľ nezasiahne Duch a neoživí ho. Mŕtvola sa nemôže sama rozhodnúť, že obživne, zásah musí prísť zvonka...

Nemiešal by som mimozemšťanov do serióznej vedeckej problematiky. Je to ako keby si balancoval na hranici pravdepodobnosti ... a vidíš, paradoxne tu sa vyžaduje viera v niečo, čo je len neoverené a teóriou... ľudia sa usilovne snažia priniesť akýkoľvek menší či väčší dôkaz, len aby potvrdili existenciu nejakých iných bytostí. Prečo? Aby mohli uveriť niečomu, čo im je platné tak ako mŕtvemu kabát...

Na druhej strane tu majú udalosti z Golgoty, jasný recept na večný život a tu, aj za pomoci vedy, sa snažia nie uveriť, ale dokázať, že išlo o manipuláciu davov, balady, báchorky, výmysly...

satan má skutočne všetky páky pevne v rukách... žial, aj tie "vedecké" ...

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Ilumináti a UFO

Príspevok od používateľa javen »

Takže ono nejde tak o to, žeby kresťania odmietali vedu a jej dopady an-block. Vždy si ale treba zobrať do ruky aj Písmo a porovnávať!

Škoda len, že to tak nie je aj v praxi, život nakoniec ukáže kto je akým kresťanom.
Na druhej strane tu majú udalosti z Golgoty, jasný recept na večný život a tu, aj za pomoci vedy, sa snažia nie uveriť, ale dokázať, že išlo o manipuláciu davov, balady, báchorky, výmysly... satan má skutočne všetky páky pevne v rukách... žial, aj tie "vedecké" ...
Veda vie byť niekedy krutá, keď popiera tvorcu všetkého, naozaj, satan má skutočne všetky páky pevne v rukách, žial aj tie vedecké, práve preto musíme byť opatrný veď náš zápas je z anjelmi temnosti, duchovnými bytosťami ktoré odpadli od Boha.
Nemiešal by som mimozemšťanov do serióznej vedeckej problematiky. Je to ako keby si balancoval na hranici pravdepodobnosti ...
Možno áno, ak neuvidím neuverím? :)... Nezaškodí mať rozhľad a zároveň byť nad vecou. V každom prípade, mi kresťania musíme uvažovať tak aby sa oslávilo meno Pána Ježiša Krista, to by si mali uvedomiť hlavne tí čo vymýšľajú ako by najľahšie vynechali Krista zo svojho života.

Napísať odpoveď