11 september - účelovo vytvorený problém terorizmu

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

11 september - účelovo vytvorený problém terorizmu

Príspevok od používateľa rudinec »

Jaký je hlavný účel 11 septembra? Osobne si myslím,že učelovo vyvolaná vojna proti terorizmu bude
slúžiť hlavne na odstraňovanie nepohodlných ľudí.Kto budú tí nepohodlní ? /Jakob 4,4/

Predstavte si ,že vám tajné služby pošlú poštou balíček s trhavinou.Hneď ako vám ho doručia,vtrhne do vášho bytu polícia ,a obvinia vás z terorizmu.Strčia vás do väzenia a osúdia.Nemáte žiadnu šancu sa ubrániť.

Tuto dibolsku taktiku použil už cisár Nero,keď sa potreboval zbaviť kresťanov,ktorí ho odmietali ucievať ako
boha. Dal podpáliť Rím a obinil ich z tohto zločinu.Potom už nič nestálo v ceste k vyvraždeniu kresťanov.
Celý Rím tlieskal cisárovi,ako rýchlo sa vysporiadal s podpaľačmi.

Pozrime sa ešte na ďaľší príklad z histórie:Katolicizmus v snahe zbaviť sa protestantov vymyslel
účelovo inkvizíciu,ktorá sa mala starať o čistotu katolického učenia.Inkvizícia dostala neslýchané pravomoce.
Na kostoly sa pribili udavačské skrinky.Stačilo vhodiť listok s menom a dotyčný bol najskôr mučený a
nakoniec upálený za živa.

Mocní tohoto sveta dobre vedia,že najľahšie sa vládne,keď má ľud strach.Poznal to aj Stalin.
Príklad z nedávnej histórie:Stalin účelovo vytvoril hrozbu triedneho nepriateľa.Každý kto mal iný pohľad na
budovanie komunizmu jako bol ten jeho.Bol obvinený jako nepriateľ ľudu a poslaný do gulagu.

Nedá mi,aby som nespomenul Hitlera.Ten v snahe zbaviť sa nepohodlných.Vymyslel podpisovu akciu.
Každý občan musel podpísať prehlásemie o loajalite k nemu.Kto odmietol skončil v koncentráku.

História sa opakuje,iba jej formy sa menia.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: 11 september - účelovo vytvorený problém terorizmu

Príspevok od používateľa pavel »

A čo si tým chcel vlastne povedať? Aký to má súvis s nami a s týmto fórom?

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: 11 september - účelovo vytvorený problém terorizmu

Príspevok od používateľa rudinec »

pavel napísal:A čo si tým chcel vlastne povedať? Aký to má súvis s nami a s týmto fórom?
Myslím,že si si nepozrel čo sa píše v Jakub 4:4  Cudzoložníci a cudzoložnice, či vy neviete, že priateľstvo sveta je nepriateľstvom s Bohom? Tedy ktokoľvek by chcel byť priateľom sveta, stáva sa nepriateľom Božím.

Doba antikrista a prenasledovanie biblických kresťanov sa blíži a 11 september je príprava na túto dobu.
Všetky registrovane církve na Slovensku cudzoložia so svetskou vrchnosťou.Väčšina z nich dokonca cez ekumenické hnutie
ducovne cudzoloží s katolicizmom,najdiabolskejšou církvou.

Ak patríš do niektorej z týchto církvi,tak z prenasledovania nemusíš mať strach,tieto církvi prenasledované nebudú.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: 11 september - účelovo vytvorený problém terorizmu

Príspevok od používateľa pavel »

Pozri priateľu...

To, že sa doba prenasledovania blíži, je známe už desaťročia, hovorili to v dobe inkvizície, prvej svetovej, druhej a i v komunizme.

Načo špekulovať a varovať o tom, že táto doba príde? Kto pozná Písmo Sväté, vie, že tieto časy, predpôrodné, musia nastať, ale ešte koniec nebude...

Osobne si myslím, že hovoriť o súžení, je podobne ako o budovaní kráľovstva nebeského na tejto zemi, zavádzajúce. A to z dvoch dôvodov:

1. Budovanie kráľovstva Božieho na tejto zemi má v rukách Kristus a nestane sa tak skôr, než príde jeho druhý návrat. Že si budovanie kráľovstva na tomto smetisku plnom zloby a hriechu, za cieľ kladie tisícky občanov hlásiacich sa ku iks cirkvám na zemi s katolíckou na čele, ... to je ich vec, neznajú Slovo Božie

2. Hovoriť o súžení mi pripadá ako šíriť strach, ako veštiť... /čo ako iste vieš je tiež hriechom/, teraz sa stalo ono a to, teraz to prichádza... ako vieme za stáročia ešte to pravé súženie neprišlo, tak načo robiť bububu, za to že niekto má ten pocit strachu? Ver mi priateľu, keď toto súženie príde, každý KRESŤAN, bude v okamihu vedieť, že je to tu a bude pevne stáť. Naopak každý zvedený (kresťan čo sa na kresťana len hrá), prijme všetky podmienky, len aby netrpel... a súženie si uľahčil...

Skús sem dávať pozitíva, nie strach. Iste, človek má mať bázeň pred Bohom.. ale vzájomne sa máme potešovať, radovať a v tejto radosti niesť Evanjelium do šíreho sveta ... ;-)

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: 11 september - účelovo vytvorený problém terorizmu

Príspevok od používateľa mil »

Áno, máme šíriť evanjelium radosti a pokoja, tú dobrú zvesť Ježiša Krista.
Aj napriek mnohým súženiam, ktoré boli, sú a ešte budú sa skutočný veriaci v Krista raduje v Duchu Svätom a v tomto Duchu je ubezpečovaný o istote v Kristu.
Mat 24:36 Ale o tom dni a o tej hodine nevie nikto, ani nebeskí anjeli ani Syn, iba sám môj Otec

To, že sa tento deň blíži vieme a radujeme sa, pretože vtedy príde Ježiš, aby tam kde je On a my sme boli. Kto by sa mal báť? To sú tí, ktorí opovrhli evanjeliom Jeziša Krista ZJ 16a vraveli vrchom a skalám: Padnite na nás a prikryte nás pred tvárou toho, ktorý sedí na tróne a pred hnevom Baránka, 17lebo prišiel ten veliký deň jeho hnevu, a kto môže obstáť?


Kto teda môže obstáť? Zj 7:14 A ja som mu povedal: Pane, ty vieš. A riekol mi: Toto sú tí, ktorí prišli z toho veľkého súženia a oprali svoje rúcha a zbielili ich v krvi Baránkovej.
Teda iba títo!

Ján14 1Nech sa neľaká vaše srdce! Veríte v Boha, verte aj vo mňa. 2V dome môjho Otca je mnoho príbytkov; keby nebolo tak, povedal by som vám to, 3pretože vám idem prihotoviť miesto a keď odídem a prihotovím vám miesto, prijdem zase a poberiem si vás k sebe, aby ste tam, kde som ja, aj vy boli.

1Ján 4:18 Bázne nieto v láske, ale dokonalá láska vyháňa bázeň, pretože bázeň má trápenie, a ten, kto sa bojí, nie je dokonaný v láske.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: 11 september - účelovo vytvorený problém terorizmu

Príspevok od používateľa rudinec »

Jakub 4:4 Cudzoložníci a cudzoložnice, či vy neviete, že priateľstvo sveta je nepriateľstvom s Bohom? Tedy ktokoľvek by chcel byť priateľom sveta, stáva sa nepriateľom Božím.

Nato,aby sme lepšie porozumeli tomuto veršu je potrebné zájsť do ev. Lukáša 4,
5 A diabol ho vyviedol na vysoký vrch a ukázal mu všetky kráľovstvá sveta v okamihu.
6 A diabol mu povedal: Tebe dám všetku túto moc aj ich slávu, lebo je mne daná, a komu chcem, tomu ju dám.
7 Ty teda, ak sa pokloníš predo mnou, všetko bude tvoje.

Z tohto verša jasne vyplýva:že vládu nad týmto svetom Boh prepožičal diablovi.Samozrejme mu vymedzil mantinely v ktorých môže pôsobiť.

Keďže diabol je nazvaný i kniežaťom tohto sveta,tak do sveta zaviedol i svoj system,ktorý je v zjavnom rozpore s Božím.

Preto Boh tak dôrazne žiada po svojich služobníkoch, aby sa oddelili od tohto systému nevstupovali do rôznych svetáckych aktivit a spolkov.

Treba si položiť otázku,kto je pre diabla nepohodlným ???

No predsa tí,ktorí jeho praktiky odmietajú a preto sa ich diabol bude snažiť zbaviť.

Napísať odpoveď