Známi ľudia, ktorí sa vysmievali Bohu

Keď neviete kam to zaradiť, tak šup s tým sem...
rybar
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Jan 09, 2011 14:12

Známi ľudia, ktorí sa vysmievali Bohu

Príspevok od používateľa rybar »

Galaťanom 6:7 –Nemýľte sa Bohu sa nebude nikto posmievať. Lebo čokoľvek seje človek, to bude i žať.

John Lennon – spevák skupiny Beatles
Pred niekoľkými rokmi, počas rozhovoru pre americký časopis povedal: "Kresťanstvo skončí, zmizne. O tom nemusíme ani diskutovať. Som si istý. Ježiš bol OK, ale jeho témy boli príliš jednoduché. Dnes sme slávnejší než on." (1966).
Po krátkom čase, ako Lennon povedal, že Beatles sú slávnejší ako Ježiš Kristus, bol šiestimi ranami zastrelený.

Tancredo Neves – víťaz prezidentských volieb v Brazílii
Počas prezidentskej kampane povedal, že ak získa 500.000 hlasov a podporu od svojej politickej strany, tak "ani Boh ma nebude môcť odobrať z prezidentskej funkcie."
Hlasy síce získal, ale deň pred vymenovaním za prezidenta ochorel a zomrel.

Cazuza – bisexuálny brazílsky skladateľ, spevák a básnik
Počas šou v Canecio (Rio de Janeiro) ako fajčil svoju cigaretu, vyfúkol dym do vzduchu a povedal: "Boh, to je pre teba."
Zomrel hrozným spôsobom vo veku 32 rokov na rakovinu pľúc.

Joseph Bruce Ismay – muž, ktorý postavil Titanic
Po výstavbe Titaniku sa ho reportér spýtal, ako bezpečný bude Titanic. S ironickým tónom povedal: "Ani Boh nevie potopiť túto ľoď."
Výsledok: Myslím, že všetci vieme, čo sa stalo s Titanikom.

Marilyn Monroe – herečka
Počas prezentácie jednej šou ju navštívil evanjelista. Povedal, že ho Duch Boží poslal, aby jej kázal.
Po vypočutí toho, čo jej kazateľ povedal, odpovedala: "Nepotrebujem Ježiša."
O týždeň neskôr bola nájdená mŕtva vo svojom byte

Bon Scott – spevák
Bývalý spevák AC/DC . V jednej zo svojich piesní 1979 spieval: "Nezastavuj ma; Idem dole celou cestou po dialnici do pekla."
Dňa 19. februára 1980, bol Bon Scott nájdený mŕtvy, zadusil sa vo vlastných zvratkách.

Christine Hewitt – Jamajská novinárka a hlásateľka
Povedala: "Biblia (Slovo Božie) je najhoršia kniha, ktorá bola kedy napísaná." V roku 2006 bola nájdená vo svojom aute zhorená na nerozoznanie.

Nehoda v meste Campinas (Brazília) 2005
V meste Campinas šla skupina mladých vyzdvinúť ich kamarátku. Matka ju odprevadila k autu a znepokojená opilosťou mladých povedala držiac za ruku svojej dcére: „Moja dcéra, chod s Bohom a nech Ťa ochraňuje“. Odpovedala: "Iba ak bude (Boh) cestovať v kufri auta, lebo tu už je to plné."
O niekoľko hodín neskôr, prišla správa o smrteľnej nehode, pri ktorej všetci zomreli. Auto bolo zdemolované do nerozoznania, ale prekvapivo jedine kufor auta zostal v celku. Polícia povedala, že nie je možné, aby kufor zostal po takej nehode neporušený. Na ich prekvapenie vo vnutri kufra bola debňa vajec a ani jedno z nich nebolo rozbité

Prevzate z Faceboku

Igor
Príspevky: 6
Dátum registrácie: Ne Sep 24, 2017 12:40

Re: Známi ľudia, ktorí sa vysmievali Bohu

Príspevok od používateľa Igor »

Keby mal Boh každého človeka usmrtiť za je jeho negatívny výrok k Bohu tak na tejto planéte je nás veľmi málo. Boh je dobrý,Boh je láska a nie pomstychtivý a krutý. Boh nás stvoril a pozná nás lepšie ,ako mi sami seba a dobre vie ,že výrok človeka je v neuvedomení si čo práve povedal.Pretože veriaci človek takéto niečo nikdy nevysloví a keby aj náhodou pod nejakým životným tlakom áno tak mu Boh rozhodne nedá ublížiť,keďže pán Boh zlo nerobí ,ale v určitej miere ho na nás nechá dopúšťať kvôli napredovaniu duše.Človek veriaci a uvedomujúci si ,že Boh skutočne je by musel zámerne Boha zosmiešňovať a v takom prípade by asi ťažko mohol počítať z ochranou. Mi však nevieme ,aký plán má pán Boh s nami on vie najlepšie či dotyčný jedinec sa časom úplne nezmení a neobráti a môže byť dokonca sám dobrým príkladom.

rybar
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Jan 09, 2011 14:12

Re: Známi ľudia, ktorí sa vysmievali Bohu

Príspevok od používateľa rybar »

70 tisíc židov zomrelo pre Dávidov hriech:

http://1net.sk/krestanskeforum/viewtopic.php?f=3&t=45

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Známi ľudia, ktorí sa vysmievali Bohu

Príspevok od používateľa pavel »

Cit: 70 tisíc židov zomrelo pre Dávidov hriech:

Odp: 6 miliónov skončilo svoj život v koncentračných táboroch. Až potom tento tvrdohlavý národ pochopil, že ich Boh opäť volá do zasľúbenej zeme. Nuž ale ani my nie sme menej tvrdohlaví. Aj my do poslednej chvíľe odmietame Božiu ruku a chceme si žiť po svojom... Komu čo vyčítať?

Napísať odpoveď