Dotaz na Pavla

Keď neviete kam to zaradiť, tak šup s tým sem...
Používateľov profilový obrázok
Tomas12345
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Pi Máj 15, 2020 18:34

Dotaz na Pavla

Príspevok od používateľa Tomas12345 »

Neviem kto je na tejto stránke adminom, ale predpokladám že si to ty Pavol. Chcel by som sa ťa spýtať, prečo je na tejto stránke k prispievaniu príspevkov nutná registrácia ? Co tak sledujem, na stránke je celkom vysoké množstvo neregistrovaných užívatelov, a títo by určite radi prispievali, ale nutnosť registrácie a čakanie na schválenie účtu ich od prispievania odradzuje. Rovnako to je na všetkých stránkach, tam kde dakedy mohli prispevať aj neregistrovaní užívatelia, bola vysoká návštevnosť a veľa príspevkov. Odkedy sa ale prispievanie povolilo len registrovaným užívatelom, návstevnosť klesla a počet príspevkov sa o dosť zmenšil. Takže prečo nemožu na stránku prispievať aj neregistrovaní užívatelia ?

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotaz na Pavla

Príspevok od používateľa pavel »

Po svojom obrátení som na A-Zet založil forum Kresťan. Keďže tam mohol prispievať ktokoľvek, po pár mesiacoch sa toto forum zvrhlo na svetské forum plné sexu, osočovania, podozrievania... žiadal som adminov, aby ho zrušili. Keďže patrilo k najnavštevovanejším, odmietli tak urobiť. Dištancoval som sa od neho.

Následne som začal prispievať na forum Blumental, neskôr sa premenovalo na Kredo pod nickom pavelba. Po takmer 4500 príspevkoch ma katolíci vyhodili a dnes keď tam pozrieš tak tuším ani moje príspevky nenájdeš... stálo im to za to, aby ma vygumovali... tak asi tak...

Spolu s bratom Miloshom sme preto založili toto forum... keď sa sem začali hlasiť roboti, posielať erotické linky, linky na stranky inych vier, či stranky absolutne nesuvisiace s Evanjeliom, tam sme forum podriadili registracii a schvaleniu. Mimochodom... dobrá rada... ak si chceš presadzovať katolické doktríny urob tak v časti na to určenej... ;-)

Používateľov profilový obrázok
Tomas12345
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Pi Máj 15, 2020 18:34

Re: Dotaz na Pavla

Príspevok od používateľa Tomas12345 »

pavel napísal:
Ne Máj 31, 2020 20:20
Po svojom obrátení som na A-Zet založil forum Kresťan. Keďže tam mohol prispievať ktokoľvek, po pár mesiacoch sa toto forum zvrhlo na svetské forum plné sexu, osočovania, podozrievania... žiadal som adminov, aby ho zrušili. Keďže patrilo k najnavštevovanejším, odmietli tak urobiť. Dištancoval som sa od neho.

Následne som začal prispievať na forum Blumental, neskôr sa premenovalo na Kredo pod nickom pavelba. Po takmer 4500 príspevkoch ma katolíci vyhodili a dnes keď tam pozrieš tak tuším ani moje príspevky nenájdeš... stálo im to za to, aby ma vygumovali... tak asi tak...

Spolu s bratom Miloshom sme preto založili toto forum... keď sa sem začali hlasiť roboti, posielať erotické linky, linky na stranky inych vier, či stranky absolutne nesuvisiace s Evanjeliom, tam sme forum podriadili registracii a schvaleniu. Mimochodom... dobrá rada... ak si chceš presadzovať katolické doktríny urob tak v časti na to určenej... ;-)
Tak sú len dve možnosti, bud tu budú moct chodiť iba registrovaní členovia, ale potom toto forum zanikne, pretože už teraz tu nikto z registrovaných užívatelov nechodí a o vznikaní nových príspevkov ani nehovoriac, však si len pozri posledné reakcie v témach, niektoré su spred roka, iné spred 2,3 a viac rokov. Zákazom neregistrovaných užívatelov túto stránku teda na 99% položíš.

Povolením neregistrovaných užívatelov, síce budú na stránke i rozni spameri, no týchto spamerov zablokuješ a aj ich IP adresu a viac tu už chodiť nebudú. Každopádne však stránka ožije a pribudne tu i veľké množstvo nových členov, ožijú diskusie. Horšie než teraz to už určite nebude ;)

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotaz na Pavla

Príspevok od používateľa pavel »

Kto tu má nájsť odpovede, koho sem Boh pritiahne ten sem príde. Ani ty tu nie si pre nič za nič. ;-)

Používateľov profilový obrázok
Vlkodlak
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Okt 07, 2010 19:04

Re: Dotaz na Pavla

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

pavel napísal:
Ne Máj 31, 2020 20:20
Následne som začal prispievať na forum Blumental, neskôr sa premenovalo na Kredo pod nickom pavelba. Po takmer 4500 príspevkoch ma katolíci vyhodili a dnes keď tam pozrieš tak tuším ani moje príspevky nenájdeš... stálo im to za to, aby ma vygumovali... tak asi tak...
Bacha Pavol, pamätníci tých čias ešte žijú ... :D

V skutočnosti si dostal od miestneho diskutujúceho Thomasa radikálny intelektuálny výprask, stiahol si chvost a uši a ušiel si ako zbitý pes.
Tak som túto situáciu vnímal ja.

Určite nikto tvoje príspevky nemazal, pretože tvoja zúfala pseudoargumentácia v diskusii s THomasom bolo pre všetkých poučná a vtipná.
Mimochodom, je tam doteraz.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Dotaz na Pavla

Príspevok od používateľa pavel »

Priateľko, po diskusii mi dal admin ban a príspevky tam ešte nejaký čas ponechal...

Nemám vo zvyku utekať, zvlášť keď som roky bojoval za pravdy Božie a v mene Ježiša. Vyhodili ste ma, konkrétne Maťo sa volal správca ak sa nemýlim... takže nezavádzaj.

Prajem ti pekný deň

Používateľov profilový obrázok
Vlkodlak
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Okt 07, 2010 19:04

Re: Dotaz na Pavla

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

Však si dostal argumentačnú nakladačku, až mi ťa bolo trocha ľúto.

Napísať odpoveď