Prorok

Porovnávanie blízkosti a vzdialenosti rôznych učení od Božích právd, v porovnaní so Slovom Božím
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Prorok

Príspevok od používateľa rudinec »

Alberto Rivera PROROK

Bejrút, Libanon 1983

Reportér: Karle, je to oficiální zpráva... Západní Bejrút padl do rukou Šíitských Muslimů. Je tomu tak. Jsou to zprávy od hromadně utíkajících šíitských Muslimů z Libanonské armády.

Vedouci: Dobrý vtip. Všechno kolem nás padá...

Reportér: Všechno mne odtud táhne pryč. Doufám, že dostaneme brzy příkaz k odletu.

Vedouci: Příkazy již přišly - Rosco... Musíš však ještě napsat odpoledne několik zpráv z bejrutských ulic...

Reportér: Ach, běda. Doufám však, že tó zvládnu... Vojenské námořnictvo odplouvá. Zdá se, že vítězí Sýrie. Na /bombardovaném bejrutském letišti přišlo o život 241 námořníků... Hněv domácích donutil americká vojska k ústupu... Zdá se, že křesťanská libanonská vláda padne, /představuje se dvěma vojákům/ Zde je Rosco Baker, bejrutský zpravodaj společnosti ABS.

Voják: Američané zabili mé lidi a já zabiji jeho...

2. Voják: Z a d r ž, Yousefe!

Voják: Ne, já nemohu!

2. Voják: Předložte doklady!

Reportér: Zde jsou, Jsem Rosco Baker, zpravodaj společnosti ABS.

2.Voják: Jste sionista, a podporujete křesťanské falangisty. Jste Alláhův nepřítel

Voják: Zabili jste mé bratrance ve vyhlazovacím táboře. Vaši vojáci je tam bezbranné zavlekli a nechali je tam zemřít.

Reportér: Ale já j sem je nezabil!

Voják: Zabili je křesťanští Falangové a vy jste je sem dovlekli.

Reportér: To není pravda. Já jsem neutrální. Doopravdy.
2 Voják: Ne, Yousefe, nezabíjej ho. Nech ho žít. Je to pouhý reportér. Odejděte z Libanonu pane reportére a možná, že vás necháme na živu.

Reportér: Vždyť já chci odejít. Já opravdu chci.

Voják: Smrt nepřátelům Allaha!

Přítel: Pozor Rosco, míří ti samopalem do zad.

Reportér: Je po mně!

Voják: Ha. Ha. Ha. Viděls ho jak se potí Hašime?

2 voják: Nech toho Yousefe. Pojďme domů.

Voják: Dostal na pamětnou, Hašime. Ten se už nevrátí. Reportér: Už toho mám dost. Ti lidé jsou fanatici. Jsou to blázni.

Přítel: Ano, já vím. Tohle je více než náboženská válka mezi křesťany /římsko-katolíky/ a muslimy.

Misionář: Promiňte, ale nemohl jsem vás neslyšet... Jsem misionář a rád bych vám vysvětlil, že Falangové nejsou křesťany! Mohou vystupovat pod jmény Koptikové, Bizanci, Ortodoxní atd., ale v podstatě to jsou římskokatolíci. Proč to sdělovací prostředky neuveřejnily?

Reportér: Výborně! No, to mi ještě scházelo. Pojďme odtud prič. Muslimové, křesťané, katolíci... Kdo to tedy doopravdy je? Dejte mi s náboženstvím pokoj. Jde mi z toho hlava kolem. Nevím jak to ještě dlouho vydržím. Snad bych dostal klidné místo u stolu v "Times". Děsí mne sice představa redakčního stolu, aleje to pořád lepší než-li Střední Východ. Díky Bohu, že jsem zpět.

Mezinárodní letiště v LOS ANGELES:

Reportér: (v kavárně)
Dám si tady šálek kávy a trochu si odpočinu. Rosco?

Reportér: Time?

Tim: To je neuvěřitelné. Neviděl jsem Tě od té doby, co jsme se vrátili z Vietnamu. Rosco, toto jsou moji blízcí přátelé. Rád bych ti je představil, abys poznal Jima Cartera a doktora Riveru.

Reportér: Jak se daří?

Rivera: Ahoj Rosco, jsem rád, že tě poznávám. Rosco, viděl jsem tvoje zprávyz Libanonu. Vypadá to napínavě.

Reportér: Neznáte ani polovinu pravdy. Je to strašné. To byla noční můra. V tomto konfliktu jsou obě strany nabroušeny velmi mstivě. něco takového jsem dosud nikde neviděl. A nemá to prakticky žádný smysl.

Rivera: Ale má, Rosco, pokud znáš historii muslimské víry.

Reportér: Doktore Rivero, já už mám muslimů až po krk. Co mohu o nich ještě více vědět?

Rivera: To, co jsem se o nich dověděl a dočetl v tajných spisech ve Vatikánu ještě jako jezuitský kněz vázaný strašlivou přísahou.

Jezuitský Kardinál, jménem Augustine Bea nám ukázal, jak silně si přáli římskokatolíci získat na konci třetího století město Jeruzalém. Díky své náboženské historii a strategické poloze, bylo svaté město pokládáno za neocenitelný poklad.

Tim: Podle plánu se měl Jeruzalém stát římskokatolickým městem. Velkým zdrojem lidí, kteří měli tento plán uskutečnit byly děti Izmaele, neboli Arabové. Tito se stali obětí jednoho z největších plánů, jaké vynalezly síly temnoty. Dovolte mi, abych vás seznámil s celou historii od počátku.

Hlas: Dobře.

Rivera: Kdysi, když byl Izrael v minulosti pod železnou rukou Říma, naplnila se velká biblická proroctví.

Bůh povolal proroka Jana Křtitele, aby představil světu Toho, o němž bylo prorokováno. On přišel!

Jan: Hle Beránek Boží ... který snímá hříchy světa (Jan 1,29)
Rivera: Bible Jej jmenuje Stvořitelem vesmíru: "Na světě byl, svět skrze Něj povstal, ale svět Ho nepoznal.." (Jan 1,10) Zde bylo slovo Boží v těle; mluvil tak jako žádný jiný člověk nikdy nemluvil. Uzdravoval nemocné, slepým vracen zrak a křísil mrtvé.

"Kristus Ježíš přišel na svět, aby zachránil hříšníky." (1 Tim.1,15)

Prohlásil:
"Já jsem ta cesta, pravda i život. Nikdo nepřichází k Otci než skrze mne." (Jan 14,6) Bible říká: "Je jeden Bůh a jeden prostředník mezi Bohem a lidmi, člověk KRISTUS JEŽÍŠ." (1 Tm. 2,5)

Ježíš obviňoval náboženské vůdce, poukazoval na jejich pokrytectví.

"Běda vám zákonici a farizeové, pokrytci, neboť jste se připodobnili hrobům zbíleným, kteří ač se zdají zevnitř krásní, ale uvnitř jsou plní kostí umrlčích i vší nečistoty." (Mt. 23,27)

Náboženský systém jej chtěl zabít.

Své učedníky připravoval na "dobrou zprávu" (evangelium), že Božím darem je věčný život. "Kdož věří v Syna, má život věčný; ale kdož jest nevěřící Synu, neuzří života, ale hněv Boží zůstává na něm." (Jan 3,36)

"Nebo odplata za hřích je smrt, ale milost Boží jest život věčný v Kristu Ježíši, Pánu našem." (Řim.6,23)

“Nermutiž se srdce vaše, věříte v Boha, i ve mně věřte. V domu Otce mého příbytkové mnozí jsou. Byť nebylo tak, pověděl bych vám. Jduť, abych vám připravil místo. A odejdu-li, a připravím vám místo, opět přijdu a poberu vás k sobě samému, abyste, kde jsem já i vy byli." (Jan 14,1-3)

Během Ježíšova učení, náboženští vůdcové osnovali Jeho zatčení a popravu. Byl zatčen a na základě falešného obvinění, byl na Něj vydán výrok smrti. Dav, který Mu před několika dny provolával slávu, nyní volal: "UKŘIŽUJ HO!” Stvořitel Universa byl zbičován, posmíván, bylo na Něj pliváno, na Jeho bedra položili kříž a provedli Jeho popravu. Prorocká předpověď se tím vším naplnila. Ježíš zabránil andělům, kteří Jej chtěli vysvobodit. Přišel z nebe, aby konal vůli svého OTCE, v této poslušnosti došel-až na kříž. Byl obětován jako Boží Beránek, který snímá hříchy světa. Svou drahou krev vylil na očištění našich hříchů.
"Nebo tak Bůh miloval svět, že dal svého Syna, aby každý, kdož v Něho věří, nezahynul, ale měl život věčný."
(Jan 3,16)

"Nebo toho, kterýž hříchu nepoznal, za nás učinil hříchem, abychom my učiněni byli spravedlností Boží v něm."
(2 Kor.5,21)

"Vydal jsem zajisté vám nejprve to, což jsem i vzal, že Kristus umřel za hříchy naše podle Písem. A že jest pohřben a že vstal z mrtvých třetího dne podle Písem. A že vidin jest od Petra, potom od dvanácti. Potom vidin jest více než od pěti set bratří spolu, nichž to ještě mnozí živí jsou až dosavad, a někteří již zesnuli." (1 Koř. 15,3-6)

Rozšířením této úžasné noviny hříšníkům bylo řečeno, že jestliže budou věřit v Ježíše, a učiní Ho svým Pánem a Spasitelem, obdrží věčný život.

Satan však počítal se strašlivým pronásledováním. Přesto však evangelium vítězilo, když věřící v Krista věrně šířili toto poselství. Hrob Ježíšův je prázdný. Nyní po pravici Boha připravuje svůj brzký návrat na naši Planetu. Převezme vládu a bude panovat jako Pán pánů a Král králů.

*A viděl jsem nebesa otevřená, a hle, bílý kůň, a na něm seděl ten, který má jméno Věrný a Pravý, neboť soudí a bojuje spravedlivě.
*Jeho oči plamen ohně a na hlavě množství královských korun; jeho jméno je napsáno a nezná je nikdo než on sám.
* Má na sobě plášť zborcený krví a jeho jméno je Slovo Boží.
* Za ním nebeská vojska na bílých koních, oblečená do bělostného čistého kmentu.
* Z jeho úst vychází ostrý meč, aby jím pobíjel národy; bude je pást železnou berlou. On bude tlačit lis plný vína trestajícího hněvu Boha všemohoucího.
* Na plášti a na boku má napsáno jméno: Král králů a Pán pánů.
(Zj. 19,11-16)

Od ukřižování kníže temna působí neustále na mysl lidí, aby zničil toto poselství naděje.

1 Pokud jde o příchod Pána Ježíše, kolem něhož budeme shromážděni, prosíme vás, bratří,
2 abyste se nedali snadno vyvést z rovnováhy nebo vylekat nějakým projevem ducha nebo řečí či listem, domněle pocházejícím od nás, jako by den Páně měl už nastat.
3 Žádným způsobem se nedejte od nikoho oklamat, protože nenastane, dokud nedojde ke vzpouře proti Bohu a neobjeví se člověk nepravosti, Syn zatracení.
4 Ten se postaví na odpor a `povýší se nade všecko, co má jméno Boží´ nebo čemu se vzdává božská pocta. Dokonce `usedne v chrámu Božím´ a bude se vydávat za Boha.
5 Nevzpomínáte si, že jsem vám to říkal, ještě když jsem byl u vás?
6 Víte přece, co zatím brání tomu, aby se ukázal dříve, než přijde jeho čas.
7 Ta nepravost již působí, ale jen skrytě, dokud nebude odstraněn z cesty ten, kdo tomu brání.
(2 Tes.2,1-7)

Dnes se ukazuje, jaký úspěch měla tato satanova taktika v zotročování lidí.

Věřící se rozutekli se svým poselstvím dokonce až do Afriky, kde zakládali malé sbory. Setkávali se však s tvrdým odporem.

Židovská římská vláda pronásledovala první věřící v Krista, aby zastavila Boží hnutí. Židé se stavěli proti Římu a tak římská vojska pod vedením generála Tita dobyla roku 70 po Kristu Jeruzalém a zničila velký chrám, jenž byl centrem židovské bohoslužby... Tím se naplnilo Ježíšovo proroctví zapsané u

Mat.24,2: "Ježíš řekl jim: Vidíte-liž tyto všecky věci? Amen pravím vám: Nebude zůstaven tuto kámen na kameni, kterýž by nebyl zbořen."

Na místě, kde kdysi stal židovský chrám, stojí dnes skalní mešita druhé největší místo Islámu na světě.

Byla to strašlivá řež. Někteří Židé byli vzati do zajeti, zatím co jiným sc podařilo utéci na všechny strany a zachránit se.

Někteří z židovských utečenců se usadili a přežili jako kočovníci a žili ve stanech v severní Africe. Římští agenti je sledovali a pozorovali jejich hnutí. V římské říši se děly převratné události. Kvetla zde korupce, požírala římskou říši a zdálo se, že zanikne.

César: Já jsem bůh!!

Ministr: Ano, Césare!!

Druhý: Sláva císaři !!!
Rivera: Apatie, chamtivost, krutost, perverze, rebelie, hlodaly její základ. Konec byl v dohlednu.

Pronásledování křesťanů bylo neúspěšné. Následovníci Kristovi dále pokládali své životy za evangelium.
Jediným způsobem jak mohl satan zničit vliv křesťanského hnutí bylo vytvořit falešné "křesťanské náboženství", jež by zničilo Boží dílo. Řešení bylo v Římě. Římské náboženství pocházelo ze starověkého Babylonu. Jediné co potřebovalo, bylo představit se světu. K tomu však nedošlo přes noc. Klíčení započalo ve spisech tak zvaných prvotních církevních otců. Satan vytvářel svoje "náboženské monstrum". Sochy Jupitera se přejmenovaly na svatého Petra a sochy Venuše na Pannu Marii. Jeden ze sedmi pahorků, zvaný "VATIKANUS", byl zvolen jako stanoviště. Na tomto místě stál satanův chrám zvaný Janusův, jako místo duchů.

Toto veliké falešné náboženství bylo nazváno římsko-katolická církev. Pán Ježíš v knize Zjevení ap. Jana, je nazval Babylon veliký, matka všeho smilstva a všech ohavností na zemi.(Zj. 17,5)

Byl postaven evangelizační blok, aby zabíjel věřící v Krista, zaváděl falešné náboženství, strojil války a nutil národy pít smilné víno Božího hněvu, jak bude popsáno dále. Poněvadž se římská říše rozpadávala, nemohla platit špiony, tak toto nové katolické náboženství převzalo tuto zodpovědnost. Tito policisté organizování římskou říši, měli pokračovat ve špehování Židů i. křesťanů (věncích v Krista) a osnovovat jejich zničení.

Na strategických místech v severní Africe, tam kde se usazovali křesťané se začaly šířit kláštery. Římští velcí náboženští pohlaváři upoutali svou pozornost na potomky Izmaele, žijící jako kočovníci po celé severní Africe.

Ve Starém zákoně v první knize Mojžíšové se píše o muži, jménem Abrahám, kterého si Bůh vyvolil a ten se stal otcem národů. Bůh mu zaslíbil syna, jenže jeho žena Saraj byla neplodná. Proto mu nabídla svou egyptskou otrokyni Hagar, aby mu dala zaslíbeného syna. Hagar porodila syna a nazvala jej Izmael (otec arabských národů). Bible říká, že Hagar potom pohrdla svou paní. "Vidouce pak ona, že počala, zlehčila sobě paní svou." (1 Moj.16,4) V devadesáti letech však Saraj otěhotněla a porodila syna, kterého zaslíbil Bůh. Dostal jméno Izák.
Sára naléhala na Abraháma, aby vyhnal otrokyni i s jejím synem. Přála si, aby se Izák stal dědicem. To však Abrahám Těžce nesl, protože měl Izmaele rád. Hagar tedy odešla s Izmaelem. Bůh však Abrahámovi řekl, že i z něj učiní veliký národ, protože i on je jeho potomkem. "Avšak i syna služebnice učiním v národ, nebo tvé símě jest." (1 Moj.21,13)

Na poušti bez vody uslyšel Bůh hlas dítěte a poslal anděla, který oznámil Hagar, že z Izmaele povstane veliký národ. Když spatřila studnu plnou vody pozvedla chlapce a tak byl jeho život zachráněn.

Bible říká: "A Bůh byl s dítětem, kteréžto rostlo a bydlilo na poušti, a potom byl z něho střelec." (1 Moj.21,20)

A dnes Izmaelův národ čítá téměř miliardu lidí. Ve čtvrtém století n.l. mnozí ve vesnických oblastech uslyšeli zprávu o svatém muži, který v Římě nahradil císaře. Vládl početné armádě kněží, mnichů a jeptišek, kteří se modlili a postili a pomáhali chudým. Lidé pohlíželi na tyto duchovní následovníky a jejich vůdce (papeže) s bázní a velkou úctou.

V roce 354 porodila v Alžíru v severní Africe zbožná římskokatolická matka syna a dala mu jméno Augustin. Byl to genius a nakonec se stal římskokatolickým "svatým". Byl biskupem římské Afriky. Tento věrný římskokatolický vůdce je nazýván církevním otcem. Augustin napsal dvě významná díla: Boží město a Vyznání, které aniž je Arabové poznali, ovlivnily významně jejich život a jejich osudy na celá staletí.

Augustin se všemožně snažil obrátit všechny Arabské kmeny na římskokatolickou víru včetně dvou kmenů, kteří odmítali katolicismus přijmout, a neobrátili se. Mezitím byli k těmto vzdáleným Nomádům vysláni špehové, kteří mezi nimi šířili zvěst, že jednoho dne se objeví velký vůdce, který všechny Araby sjednotí. 200 let po Augustinovi kolem roku 570 se v Mecce V Saudské Arábii narodil Mohamed. Tento muž změnil světové dějiny. MECCA je srdce islámského náboženství.

Mohamed se nazval "poslem Božím". Stal se zakladatelem velkého islámského náboženství. Za necelých 20 let po jeho smrti zničila jeho vojska byzantskou a perskou říši. O něco později jeho vojska zaplavila Evropu. Prorok Mohamed byl obdivuhodným mužem.

Nejdříve se podíváme na islámské náboženství tak jak je vidí svět... Pak se s vámi podělím o poznatky získané ve Vatikánské knihovně a ukáži vám, jak Islám vznikl doopravdy. Budete šokování!

To co vám nyní povím je nejneuvěřitelnější příběh intriky jaký jste kdy slyšeli. Nejdříve se tedy podíváme na to, jak vidí svět islámské náboženství, které založil prorok Mohamed a které v dnešní době čítá téměř miliardu lidí.

Jejich nejsvětším městem je Mecca v Saudské Arábii. Je současně rodištěm jejich proroka Mohameda. Podle islámské věrouky postavil Abrahám s Izmaelem "Boží dům", u studny (Zamzam), která zachránila Izmaelovi a jeho matce Hagaře život.

Abrahám: Zde začneme stavět můj synu.

Rivera: Původní dům byl malý, v porovnání s novější stavbou. Nazývá se "Kaaba" (tj. dům Boží) Věřící Muslimové všude na světě se pětkrát denně modlí směrem k tomuto svatému místu přímo ke svému bohu Alláhovi bez jakéhokoli prostředníka. V Mecce muslimské kruhy u KAABY roní slzy toužíce po Alláhově požehnání a milosti, A dovolávají se jeho společnosti v ráji. Tri hlavní světová náboženství mají jedno společné. Každé z nich má své svaté místo, odkud očekávají vedení. Římskokatolíci se vzhlížejí ve Vatikáně, jako ve svém svatém městě. Židé jako svaté místo vidí v Jeruzalémě u zdi nářků.

Svatým městem Muslimů je Mecca.

Všechny skupiny věncích věří, že návštěvou jejich svatého místa získají pro zbytek svého života zvláštní požehnání.

V prvních dnech Islámu přinášeli návštěvníci "svatému domu" dary a majitelé Kaaby byli jim za ně vděčni. Někteří přinesli své modly a aby se majitelé neurazili, umístili je dovnitř do svatyně. Říká se, že Židé pohlíželi na tento vzdálený stánek s úctou, dokud nebyl znesvěcen těmito idoly. Nakonec muslimové nedali přístup ke studni (Zamzam), protože kmen, který střežil svatá místa byl nevěrný. Tito lidé pocházeli z Jemenu a říkali si Jurhumité.

Jurhumité měli také pod dozorem Meccu. Nakonec lidé proti nim povstali a museli utéct. Při útěku zasypali poklad Kaaby, který po léta shromažďovali od poutníků do studny Zamzam. Zaplnili ji pískem a studna zmizela. Po nich převzal tuto úlohu národ Khuzaitů, kteří dovolili, aby se na místě Kaaby postavil stánek moabského boha "Hubala" a tím i pokračování modloslužby.

Khuzaity vystřídali Qurayshové, mocný arabský kmen - potomci Izmaele.

Pak povstal v Mecce muž, kterého uznávali Qurayshové, přesto že pocházel z kmene Hashim. Jmenoval se Abd Al-Muttalib a byl Mohamedovým dědečkem. On obdržel vidění, podle něhož našel studnu. Duch mu přikázal, aby hledal - krev, hnůj, mraveniště a žluvy. Našel místo, studnu s jejími poklady a stal se hrdinou Meccy. Abd Al-Muttalib se modlil ke svému bohu: Jestliže mu bůh požehná a dá mu syny, jednoho z nich obětuje Kaabě. Jednoho dne po modlitbě dostal odpověď: Jeho nejmladším a nejoblíbenějším synem byl hezký Abd Alláh. Bylo na čase, aby splnil slib bohu. Jeden jeho syn musí zemřít. V Kaabě před moabským bohem "Hubalem" v obřadním rituálu byly používány šípy. Los padl na nejmladšího syna.

Duch: "Tento"! Ukázal na něj.

Matka Abd Allaha s ostatními ženami se postavila na odpor. Jeho synové prosili, aby jej nechal žít.

Abd All-Muttalib navštívil věštkyni a žádal od ní radu. Tato se radila se svým rodinným duchem a pak mu poradila: aby znovu losovali o to, zdali bůh nepřijme místo syna oběť velblouda. Zabili 100 velbloudů, aby Abd Allaha ušetřili... Byl to otec proroka Mohameda.

Byli to římskokatoličtí arabové, kteří dali podnět k očekávání na arabského proroka podobně jako Židé očekávali svého Mesiáše.

Kdo jiný, nežli prorok byl moudrý ve vedení Arabů v náboženství falešných bohů? Vždyť v Kaabě byla dokonce Ikona Panny Marie s děťátkem.
V roce 569 se Abd Alláh oženil s Aminah. Musel s karavanou odejít za nějakým obchodem. Onemocněl a zemřel. Aminah nosila jeho dítě.

Posel: Nesu smutnou zprávu: Aminah: Ó, ne!!

Podle tradice slyšela hlas, který jí říká: "Dítě, které nosíš je pána tvého lidu a až se narodí, řekni: "Dávám ho pod ochranu s důvěrou chránícího od každého druhu zla jehož jméno bude Mohamed,.”

Když se dítě narodilo odnesl ho dědeček Abd Al-Muttalib do Kaaby a v modlitbě děkoval Alláhovi za tento dar.

Synové, kteří se narodí ve městech jako Je Mecca jsou posláni na poušť, kde je kojí a odstaví a pak část svého dětství stráví společně s beduinskými kmeny, kde se učí tak, aby se vyhnuli městskému ruchu.

Chudobné rodině, která se ujala malého Mohameda, aby o něho pečovala se dostalo mnohého požehnání.

Islámské náboženství učí, že když byl Mohamed malý chlapec, zjevili se mu dva muži v bílém, položili jej a otevřeli jeho hruď, z níž vyňali srdce a vytáhli z něho černý chuchvalec, který odhodili. Pak jej umyli ve sněhu. Na chlapci nebylo škrábnutí, pouze malé oválné znamínko na zádech, které měl od narození. Po letech byl schopen tuto událost tímto neuvěřitelným tvrzením popsat sám Mohamed.

Mohamed: Satan se dotýká každého syna Adamova v den kdy ho matka porodí, kromě Marie a jejího syna.

Proč by Mohamed zasahoval do římsko-katolického učeni? Není to podivné??

Mohamedova matka Aminah, zemřela, když mu bylo šest let, stal se sirotkem. Od té doby se o něj staral jeho dědeček Abd Al. Muttalib, jenže i tento po dvou letech umírá. Během svého dětství Mohamed prožil dvě smutné události. Když ve svých devíti letech jezdil se strýcem s karavanou, zahlédl ho jeden katolický mnich a dal se s ním do řeči. Žádal hocha, aby mu ukázal znaménko na zádech. Pak vykřikl: "To je pečeť proroka.”

Pak varoval jeho strýce: "Vrať se svým synovcem zpět do jeho země a střež jej před Židy, protože kdyby jej uviděli a věděli o něm to co vím já, zle by s ním naložili. S tvým synovcem se budou dít veliké věci. Tento římskokatolický mnich rozdmýchal persekuci židů rukou Mohamedových následovníků. Ve 25ti letech se Mohamed oženil asi se 40ti letou bohatou vdovou jménem Khadiahu Měli spolu dva syny, kteří však zemřeli v mladém věku, a čtyři dcery. Nejznámější z nich byla Fatima, která se provdala za Mohamedova bratrance Aliiho.(podle Shiahské větve Islámu).

Kolem roku 610 n.l. Mohamed prohlásil, že měl vidění od Allaha ve kterém se mu zjevil anděl Gabriel, který řekl: 'Ty jsi posel Alláhův".

Tak začala Mohamedova kariéra, Alláhova posla. Od té doby, až do své smrti obdržel Mohamed řadu vidění od Allaha. Za pomocí své ženy, římskokatolický bratranec Waraquah byl schopen interpretovat toto poselství.

Waraquah prohlásil: "V pravdě je Mohamed prorokem svého lidu".

Některá jeho zjevení byla v roce 650 n.l. vtělena do Koránu. Další jeho spisy nebyly nikdy publikovány. Během pětileté misijní činnosti Mohamedovy, vzniklo velké pronásledování proti jeho následovníkům, protože nechtěli uctívat kaabské modly. Některým z nich Mohamed nařídil, aby utekli do Habeše.

Negus - habešský král je přijal díky Mohamedovým viděním o panně Marii, které bylo tak blízké katolickému učení.

Mohamed prohlašuje, že jednou v noci, kdy spal poblíž Kaaby jej probudil anděl Gabriel a vedl jej na nebeském okřídleném zvířeti jménem "Buraq" na místo rozbořeného židovského chrámu v Jeruzalémě.

Na místě chrámu se k němu připojili Abrahám, Mojžíš, Ježíš, a další proroci, kteří se za-něj modlili. Po modlitbě opět nasedl na Buraqa a vznesl se do nebe, kde se opět setkal s proroky a posléze i se samotným Bohem. Mohamed pak prohlásil, že zde přijal přímo od samotného nebeského Boha učení islámské víry pro pětidenní modlitby. Toto vidění mělo úžasné následky na vývoj světových dějin, jak dále uvidíme.

Mohamed byl pronásledován a musel utéci roku 622 n.l. do Mediny asi 100 km severně od Meccy. Odtud řídil razie - útoky na karavany z Meccy. V těchto bitvách zvítězil a ti, kteří na něj v Medině útočili, byli zastřeleni. Tam také začal projevovat své nepřátelství vůči Židům nájezdy na jejich obydlí.

S politických důvodů se znovu oženil a navázal úzké vztahy s novými příbuznými k upevnění svých pozic. Z Meccy byla vyslána armáda čítající 10.000 mužů, kteří měli Mohameda zajmout. Její tažení však bylo neúspěšné. Válečníci nebyli schopni prolomit Mohamedovu obranu. Po větrné a deštivé noci se tato armáda rozpadla.

Mohamed jako státník nechtěl zničit Meccu. Neboť z politických důvodů mu ani tak nešlo o dobytí Meccy, jako o prosazení islámského náboženství a získat ji tak na svou stranu.

Roku 630 v pochodoval se svými 10.000 muži do Meccy. Vůdcové města se mu podrobili. Jeho vítězství bylo triumfální. V té době byla Kaaba očištěna od model. Tak se stal Mohamed mocným a mnohé kmeny se uchylovaly k muslimům pod Mohamedovu ochranu. Zemřel v roce 632. Měl 9 žen a jednu římskokatolickou konkubínu. Jeho tělo je pochováno v Medině v mešitě a tam se každoročně konají modlitební poutě, (poznámka: on nepovstal z mrtvých, pouze Kristus vstal z mrtvých).

Nyní již víme, jak vidí Mohameda a dějiny Islámu svět. Podívejme se nyní na to, co jsem se dověděl - o dýce, plášti a budování islámské věrouky ve Vatikánu. Touhou Vatikánu bylo získání Jeruzaléma za každou cenu, kvůli jeho náboženskému významu, avšak tomu bránili Židé. Další překážkou byli pravověrní křesťané v severní Africe, kteří tam šířili evangelium. Římský katolicismus nabýval na moci a nemínil tolerovat žádný odpor.

Ve Vatikánu musel nějakým způsobem povstat odboj proti Židům a pravověrným křesťanům, kteří odmítali přijmout katolickou víru. Když pozorovali početný národ Arabů v severní Africe, viděli tyto davy jako zdroj k vykonání svého nečistého díla.

A tak použili další lidi z nichž se stala pátá kolona - podzemní špionážní síť, jež byla použita na podávání informací k vykonání mistrovského díla - plánu na kontrolu velkého množství Arabů, kteří odmítli římský-katolicismus.

Když se pak na scéně objevil "sv. Augustin", ten dobře věděl co se děje. Byl to velmi mocný a vlivný muž s vlastní malou armádou následovníků. Kláštery sloužily jako základny pro vyhledávání a ničení biblických rukopisů, které vlastnili pravověrní křesťané. Augustin se stal "svatým" za věrné služby "Matce církvi”

Vatikán usiloval nalézt pro Araby "Mesiáše", takového, který by povstal jako velký vůdce. Člověk se schopnostmi, kterého by mohli sami vyškolit a nakonec spojit všechny nekatolické Araby za sebou... a vytvořit tak mocnou .armádu, která by pak konečně dobyla pro papeže Jeruzalém, /tuto historku nám vyprávěl kardinál W./

V tomto dramatickém příběhu sehrála otřesnou úlohu bohatá arabská dáma, věrná papežova následovnice jménem Khadiah. Svůj majetek darovala "Matce církvi" a vstoupila do kláštera. Když tam pobývala, byla pověřena zvláštním úkolem A byla z kláštera poslána zpět do světa. Jejím úkolem bylo nalézt vzácného, podnikavého muže, který by mohl být použit Vatikánem na vytvoření nového náboženství a stal se tak Mesiášem pro dítky Izmaele.

V krátké době našla mladého Mohameda a vzali se. Khadiah měla bratrance jménem Waraquah, který byl jako i ona věrným katolíkem, a měl na Mohameda veliký vliv. Vatikán jej postavil v tomto kritickém místě jako Mohamedova rádce. Řím objevil pravého muže a nelitoval peněz. Poslal mu své učitele a Mohamed se podroboval intenzivnímu školení. Začal studovat práci "svatého Augustina" a pod Waraquahovým vedením se stal Augustinovým věrným následovníkem. Tím se připravoval ke svému velikému úkolu".

Satan byl rozhodnut zabránit šíření evangelia Ježíše Krista mezi dítkami Izmaele. Za pomoci Vatikánu uzavřel na staletí dveře a ochudil lak Araby o slyšení zprávy o Světle světa. Na příkaz Vatikánu začali římskokatolíci rozšiřovat do severní Afriky zprávy o velkém člověku...,který povstane z jejich středu jako vyvolený jejich bohem. Jako chlapec byl Mohamed vyučován, že Židé jsou jeho nepřáteli... a že římskokatolíci jsou jediní praví křesťané; ti další lidé, kteří si tak říkají, jsou bezbožní podvodníci a děti ďábla, které je nutno zničit. Toto satanské učení je podkladem odporu dnes široké muslimské veřejnosti a ničí snahy na přijetí Krista v každém muslimském národu.

Když Mohamed obdržel "božské zjevení" v jeskyni na hoře Hira na okraji Meccy... římskokatolický bratranec jeho ženy, Waraquah, začal tato zjevení vysvětlovat... a výsledkem těchto zjevení byla islámská kniha zvaná "Korán", která obsahuje mnoho Mohamedových spisů. Tato kniha také umožnila muslimům získání římskokatolické ochrany díky tomu, že obsahuje Mohamedovo zjevení týkající se Panny Marie.

Stále však ještě schází ona nepublikovaná díla Mohamedova... Tato jsou dnes v rukou nejvyššího svatého muže islámské víry Ayatolláha.

Když nás kardinál Bea zasvěcoval ve Vatikánu do této problematiky, řekl: "Tyto spisy se bedlivě střeží, protože obsahují informace o tom, jak Vatikán vytvořil Islám. Obě strany mají o sobě tolik informací, že kdyby pronikly na veřejnost, vznikl by skandál, který by znamenal pohanu pro obě náboženství...

Po Mohamedově smrti se jeho náboženství rychle rozšířilo. Kočovné Arabské kmeny se připojily ke jménu Allaha a jeho proroka Mohameda. Svatá kniha muslimů "Korán", uznává Ježíše jako jednoho z proroků. Jestliže je papež jeho představitelem na zemi, tak také musí být jeho prorokem... který způsobil, že následovníci Mohamedovi se koří a uctívají papeže jako dalšího "svatého muže".
Papež jednal rychle, vydal buly povzbuzující Arabské generály, aby okupovali národy severní Afriky.

Vatikán pomáhal financovat vytvoření obrovských islámských armád výměnou za tyto tri speciální laskavosti:

1. Vyhlazení Židů a pravověrných křesťanů, které nazývali bezvěrci.

2. Ochrana Augustínských mnichů a římskokatolíků.

3. Dobytí Jeruzaléma pro "Jeho svatost" ve Vatikáně.

A tak začalo dobývání severní Afriky. Během doby se síla Islámu stále hrozivěji zvětšovala a krutě pobíjeli Židy a pravověrné křesťany a Jeruzalém padl do jejich rukou. Nikdy však nezatoužili na římsko-katolíky, ani na jejich kláštery. Nastal čas účtování. Papež žádal vydání Jeruzaléma. JENŽE - arabští generálové všude kam přišli vyhrávali. Nic jim nestálo v cestě. Papežovy plány začaly působit obráceně a bortily se před jeho zraky...

Pod Waraquahovým vedením zaznamenal Mohamed do Koránu jednu velikou lež, podle níž Abrahám obětoval Izmaele. Podle bible však víme, že Abrahám obětoval Izáka (lMoj.252,1-18), Mohamed odstranil Izákovo jméno a nahradil je Izmaelovým. Výsledkem této lži a Mohamedových vidění, postavili v Jeruzalémě právě na místě, kde dříve stál židovský chrám zničený roku 70tého n.l. mešitu na počest Izmaele. Tím se stal Jeruzalém druhým nejsvětějším místem islámské víry.

Copak nyní mohli přenechat papeži tak svaté místo bez vzpoury? Když papež zjistil, že muslimové nazývají "Jeho svatostí" pohana, rozčilil se, protože tato stavba byla postavena za jeho zády.

Muslimští generálové byli rozhodnuti dobýt Alláhovi celý svět. Proto se nyní postavili i proti Evropě. Zástupci Islámu navštívili "Jeho svatost" ve Vatikáně a žádali jej o buly pověřující jejich vpád do evropských zemí.

Vatikán se cítil uražen. Válka byla nevyhnutelná. Světská moc a základní práva světa byla pokládána za nepomijitelné právo papeže. Nechtěl se o ně dělit s nikým, koho považoval za pohany... Papež postavil armádu, kterou nazval "Křižáckou" a tato měla za úkol zadržet zpět děti Izmaele od náhlého vpádu do katolické Evropy.

Boje trvaly celá staletí... a Jeruzalém se vymanil z papežovy moci. Padlo Turecko. V Evropě islámská vojska napadla Španělsko i Portugalsko. V Portugalsku pojmenovali jednu horskou vesnici "FATIMA! na počest Mohamedovy dcery. V té době však netušili,.že se jednou stane světově proslulou.

Po letech, když muslimská armáda obsadila ostrovy Sardinii a Korsiku, aby odtud podnikla vpád do Itálie, vyvstal vážný problém: Nejsme dosti silní,... nemáme potřebné zásoby. Islámští generálové zjistili, že už nejsou schopni k další expanzi, a že je čas na mírové rozhovory. Jedním z vyjednávačů byl František z Assisi. Výsledkem těchto jednání bylo podepsání smlouvy, podle níž - muslimové směli obsadit v "křesťanském světě" Turecko, a katolíci směli obsadit v arabském světě Libanon. Dále bylo dohodnuto, že muslimové mohou svobodně stavět v katolických zemích mešity... dokud bude

římskokatolické vyznání prosperovat v Arabských zemích. Kardinál Bea nám dále řekl, že muslimové se s římskokatolíky dále dohodli na ničení úsilí společného nepřítele - křesťanských misionářů hlásajících biblické učení.

Prostřednictvím těchto smluv satan zosnoval duchovní zničení dětí Izmaele. Postavil pevnou opoziční hráz proti slovu Božímu mezi prostý arabský lid. Po podepsání těchto smluv zahájil Ayatolláh prostřednictvím kněží, mnichů a jeptišek tvrdou kontrolu muslimů. Vatikán i nadále podněcoval nenávist vůči Židům a muslimským Arabům. Do té doby žili společně v míru a přátelství. Celé islámské společenství pohlíželo na biblické misionáře jako na ďábla, který přináší jed ku zničení Alláhových dětí.

"Na tyhle ty si dávej zvlášť pozor!" "Ano maminko!"

Dojemné zprávy misionářů o létech usilovné práce mezi muslimy na jejich obrácení vykazovaly prázdnotu, zmatek, starosti a ztrátu odvahy. Tito obětaví misionáři nevěděli nic o tajných smlouvách mezi Meccou a Vatikánem, Jež ničily jejich usilovnou práci pro obrácení duší v zemi temnoty.

Nad Meccou a Vatikánem vládla nevěstka ze Zjevení 17té a 18té kapitoly a prostřednictvím Jezuitů zavedla kontrolu nad islámskými zeměmi. V roce 1910 se Portugalsko stalo socialistickou zemí. Všude zavlály rudé vlajky. Římsko-katolická církev byla postavena před vážný problém.

Vyhlašujeme založení Portugalské lidově socialistické republiky!" "Pryč s církvi!" Byl nejvyšší čas, aby se zjevila panenka Marie. Toto mělo mít větší dosah než pouhý návrat Portugalska do železného područí Vatikánu.

Kde k tomu dojde?? Tady - ve Fatimě. Jezuité chtěli, aby se také Rusko do toho zapletlo, takže výběr místa zjevení se Panny Marie ve Fatimě mělo sehrát důležitou roli v zatažení Islámu pod "Matku církví".

V roce 1917 tedy došlo ke zjevení Panny Marie ve Fatimě... Vystoupení "Matky Boží" sklidilo velký úspěch, jehož výsledkem byla porážka portugalských socialistů...

Římsko-katolíci v celém světě se začali modlit za obrat v Rusku. K této příležitosti zavedli Jezuité zvláštní devítidenní období - tzv. Novenas Fatimy, - které se provozovaly po celé severní Africe pro upravení vztahů s islámskými zeměmi. Chudí Arabové pochopitelně považovali tyto svátky za uctívání Mohamedovy dcery a právě toto chtěli jezuité docílit. Ihned po Fatimském zjevení nařídil papež Pius XII. své nacistické armádě obsadit Rusko a země pravoslavného náboženství a obrátit Rusko na římsko-katolickou víru. O několik let později papež Pius XII. poté, co prohrál 2 světovou válku ohromil svět falešnou zprávou v novinách o tančícím slunci v rukou Fatimy. Byla to velká náboženská podívaná, kterou zbaštil celý svět. Nepřekvapuje to však, neboť papež Pius byl totiž jediný, kdo toto zjevení viděl.

Po celém světě sílila modrá armáda následovníků, miliony věncích římsko-katolíků odhodlaných položit svůj život pro Blahoslavenou Pannu.

"Sláva ti svatá Marie!" - "Matko Boží"!

My jsme však nic takového neviděli. Jezuité plánovali čtyři nebo pět zjevení Panny Marie v Číně a několikrát v Rusku i několik zjevení v USA... A lidé to opět zbaštili...

Jaký vliv měla mít tato zjevení na Islám? Poslechněme si, co později prohlásil biskup Sheen o Panence Marii v souvislosti s Islámem:

"Naše zjevení Panny Marie ve Fatimě znamenaly zvrat v životě 347 milionů muslimů, v nejproblematičtějším ze všech náboženství co se týče obrácení na "křesťanství" (rozuměj římskokatolickou 'Víru). Muslimové po staletí okupovali Portugalsko a zanechali tam svůj vliv. Po smrti dcery Fatimy napsal o ní Mohamed, že je "druhou nejsvětější ženou v ráji po Marii".

Biskup Sheen věří, že Panna Marie si přála, aby byla známá také pod jménem Fatima na znamení a příslib muslimům, kteří věří, že Kristus se narodil z Panny, aby uvěřili v Kristovo božství. Zdůraznil nám, že pohanské sošky fatimské Panny přijali s velikým nadšením muslimové v Africe, Indii i jinde a že díky jim začínají muslimové navštěvovat i chrámy římskokatolické církve.

Biskup Sheen je ředitelem Společnosti pro propagaci víry a jeho slova mají autoritativní váhu. V poslední polovině 18tého století probíhaly ve Španělsku politické nepokoje. V roce 1868 byly španělská římskokatolická monarchie a královna svrženy. Španělsko se stalo republikou jež trvala pouhé dva roky. Pak byla v zemi obnovena monarchie, která trvala do roku 1923. Politické podmínky se stále zhoršovaly a ve Španělsku opět zavládl chaos. Vatikán se urazil, když Španělsko se chtělo opět stát republikou, a okamžitě pověřil římskokatolickou církev k sabotážím. Během tohoto období se v letech 1931 až 1936 ve Španělsku vystřídalo asi pět presidentů. Španělští římsko katolíci projevili pohrdavý postoj k Vatikánu, aniž by tušili, že toto vlastně má Vatikán v plánu. Okamžitě církev zdanili a vyřadili kněze a jeptišky z vyučování na veřejných školách. "Katolíci ve Španělsku se postavili proti našemu fašistickému hnutí. Musíme jim dát za vyučenou! Zničme je... a nazveme to křižáckým tažením proti komunismu." Přestože někteří z presidentů měli jezuitské vzdělání, bránili se Vatikánské moci a diktátu, a tím vlastně Vatikánu nahrávali. Islámští vůdcové byli Vatikánem kontaktováni, aby nyní splatili dluh vůči Vatikánu za dvojí křivdy: Řím -Jeruzalém.
Byla podepsána smlouva ve které papeži přislíbili v případě nutnosti pomoci v sestavení armády.
Nyní nastala vhodná chvíle!

Jezuité provedli svůj plán. Teď budou muset chudáci Španělé trpět. Podle tajných dohod povstala ohromná armáda Arabů pod vedením generála Franka. Tuto válku financoval Vatikán, aby dal Španělům na pamětnou. V roce 1936 vznikla nová španělská inkvizice. Byla nazvána "Španělskou občanskou válkou" a řídil ji Vatikán. Aby se před světem utajila pravda, v novinách se objevila zpráva, že Vatikán bojuje ve svaté válce proti komunismu. Ve skutečnosti byla ve Španělsku jenom hrstka komunistů. Římskokatolická instituce prolévala krev svých vlastních následovníků... Pod korouhví Vatikánu obsadily muslimské armády Kanárské ostrovy a pak zaútočily na jižní Španělsko. Španělé byli zaskočeni a kardinál Pedro Segura vedl islámskou armádu, která nemilosrdně pustošila a zabíjela římskokatolické muže, ženy i děti. Muslimské kmeny vedly odvetu s papežským požehnáním.

Když mi byly tři roky, zažil jsem vpád do našeho domu. Naše rodina teror přežila. Když inkvizice dosáhla svého cíle, celé Španělsko bylo v ruinách, zkrvavené a zničené, avšak bezpečně v rukou Vatikánu. Papež vyhlásil: "Díky požehnání Panny Marie - jsme osvobodili Španělsko od komunismu!" Okolo čtyř milionů muslimů okupovalo Španělsko jako ochránci římsko-katolické víry. Islám tak splatil dluh antikristovi sídlícímu ve Vatikánu.

Arabové na závěr tajných dohod s Vatikánem řekli papeži, že budou bojovat za vatikánské zájmy ve Španělsku jedině vtom případě, že

papež bude souhlasit s tím, že nikdy neuzná existenci státu Izrael, i kdyby se někdy v budoucnosti vytvořil. Papež s tím souhlasil. /Do dnešního dne skutečně Vatikán nikdy oficiálně neuznal Izrael za národ/. Kardinál Bea nám vyprávěl o tom, jak ortodoxní Židé a sionisté bojovali za nezávislost izraelského státu.

"Doktore Rivero, nebyl to právě muslim, kdo střílel na papeže?" "Ano, Jezuité to měli dobře naplánováno, hodně tím museli získat." Papež a president Regan mají hodně společného. Na oba se střílelo a tím se stali věrnými přáteli. Papež získal celosvětovou popularitu a sympatie všech vůdců. Během tohoto incidentu se islám více přimknul k Vatikánu. Muslimové se natolik pokořili, že mysleli, že jeden z nich... vystřelil na představitele proroka Ježíše na této zemi, takže sám Ayatolláh poslal papeži soustrastný omluvný list. A konečně, podle poslední lži, kterou vypustila KGB... měl svět uvěřit, že komunismus je nepřítelem papeže. Je to vysoká hra, Rosco. Papež Jan Pavel 11. byl mnoho let dobrým komunistou...

Když už o tom Rosco mluvíme, uvědom si, že papežův vrah Mehmed Ali Agca, je jedním z nejpopulárnějších mužů v Evropě a dobiý obchodník. Vystřelil z několika málo kroků. Všechny náboje zasáhly papeže pod" pupek. Jak vidíš, neměl v úmyslu papeže zabít, konal pouze příkaz jezuitů. Když pak svět uviděl... jak papež odpouští Mehmed Ali Agcovi to, že na něj vystřelil... tu téměř miliarda muslimů projevila obdiv "Jeho svatosti". Jak jsem řekl. Věřím, že to bylo dobře naplánováno. Papež i muslimové vzdali hold Panně Marii za to, že nezemřel. Divíš se ještě, že jsme vyslali naše jednotky do Libanonu? Od té doby co je president v přátelském vztahu s papežem, přestal vykonávat úřad papežský nuncius ve Washingtonu D.C. a americká námořní armáda posílá flotily do Libanonu na ochranu katolického lidu.

Nevěstka ze 17. kapitoly Zjevení musí odehrát tuto hru až do konce, včetně střelby do vlastního papeže. Dodnes se papež snaží všemi prostředky a za každou cenu získat nadvládu nad Jeruzalémem. Tento jeho cíl se nezměnil. Jeruzalém padne do rukou papeže za pomoci muslimů. Poslední papež bude "Antikrist", který ví, že musí odletět do Jeruzaléma, aby opustil Vatikán před jeho zničením...(Zj.l7,16)
Muslimské a komunistické armády připraveny zničit Izrael zaútočí, samy však budou zničeny v horách a pouštích Izraele. (Ezech.38,1-3. 8.9.15-16.22-23; 39,1-5.)
Krátko nato povede satan celý svět do Armagedonské bitvy. To bude v době, kdy se Ježíš Kristus vrátí z nebe na naši zemi jako "Král králů", aby zničil Antikrista i jeho armády, aby potom v Jeruzalémě nastolil království, ve kterém bude vládnout nad celým světem. V minulosti satan využil náboženství ke zničení miliard duší. A skrze "velkou nevěstku" z knihy Zjevení (což je římskokatolická instituce) pečlivě nastrkuje lidem Pannu Marii, aby odvedl jejich pozornost do Pána Ježíše Krista. Oklamaní a podvedení katolíci se snaží projít jejich vlastním církevním systémem a dostat se do nebe. Za použití podobného klamu ... pomáhá Vatikán vytvořit válečné a falešné náboženství, kterým uzavírá dětem Izmaele poznáni Toho, kdo jako jediný je může dovést do nebe.

Muslimské národy vzhlížejí kc svému náboženství a k Mohamedovi, (jehož tělo dodnes leží v Medině) a celým svým srdcem očekávají z Meccy své vykoupení. Tento podvod pochází přímo z Říma jako neodpustitelný zločin.

Bible - Boží neomylné a inspirované Slovo říká, že Ježíš prohlásil:

"Já jsem ta cesta I pravda i život Žádný nepřichází k Otci než skrze mne.." (Jan 14,6)

Ježíš Kristus není prorokem Koránu, svaté knihy Islámu. Je Stvořitelem celého vesmíry a bude soudit v síle, moci i slávě.. Bude soudit všechny lidi za jejich hříchy včetně Mohameda a všech papežů. Zemřel na kříži i za děti Izmaele a vylil svou drahou krev i za jejich hříchy. Potom vstal z mrtvých, aby ospravedlnil každého, kdo k němu v pokání přijde. Jeho dnešní volání k dělem islámu, ale i k lidem celého světa zní:

1 Zvolal mohutným hlasem: "Padl, padl veliký Babylón a stal se doupětem démonů, skrýší všech nečistých duchů a každého zlověstného a nenáviděného ptáka;
3 neboť vínem Božího hněvu pro smilství té nevěstky byly opojeny všecky národy, králové světa s ní smilnili a bohatí kupci země bohatli z její rozmařilosti a přepychu."
4 A slyšel jsem jiný hlas z nebe: "Vyjdi, lide můj, z toho města, nemějte účast na jeho hříších, aby vás nestihly jeho pohromy.
5 Neboť jeho hříchy se navršily až k nebi a Bůh nezapomněl na jeho viny.
6 Odplaťte po zásluze té nevěstce, dvojnásob jí odplaťte za její činy! V poháru, který připravovala, připravte pro ni dvojnásob;
(Zjevem 18,2-6)

Má tě rád a zemřel za tebe na kříži. Nejen, že je větší než Mohamed, ale byl již i před Abrahámem (Jan 8,58). Ježíš ví, jak těžké je oddělit se od islámského náboženství, ale dá ti k tomu sílu i odvahu.

Někteří Ayatolláhové - vůdcové islámského náboženství, znají z nepublikovaných Mohamedových prací, že to co jsem napsal v této publikaci, je PRAVDA, Jenomže v zájmu udržení islámského náboženství netroufají si připustit zklamání islámských dětí.

DOKONCE I VATIKÁN ZNÁ PRAVDU.

To co se o Ježíši dočteš v Koránu, není pravý obraz, stejně jako Jeho pravý obraz nenajdeš ani v římskokatolickém náboženství. Skutečný pravý obraz Ježíše Krista najdeš pouze v evangeliích Starého i Nového zákona - v bibli, kde je Ježíš Kristus představen ve vší slávě a mocí jako Bůh zjevený v těle..

o o o O o o o

Napísať odpoveď