Veda - najdiabolskejšie božstvo

Stvorenie alebo evolúcia, podnety, dôkazy, polemiky
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Veda - najdiabolskejšie božstvo

Príspevok od používateľa rudinec »

Ilumináti jako najvernejší diablovi lokaji a ničitelia kresťanstva potrebovli postaviť alternatívu proti Božiemu stvoreniu.Darwin so svojimi výskumami sa im k tomuto účelu veľmi hodil.

Z jeho diabolskej knihy :O pôvode druhov sa dnes na všetkých školách vyučujú nezmysly,ktoré
popierajú Božie stvorenie.Väčšina vedcov si evolúciu osvojilo ako pravdu a vymýšľajú ešte
hlúpejšie teórie,o vzniku vesmíru, len aby mohli Boha okradnúť o jeho česť a úctu ktorá mu právom prináleží.

Žalm 33:6 Slovom Hospodinovým učinené sú nebesia a duchom jeho úst všetko ich vojsko.
Izaiáš 44,
24 Takto hovorí Hospodin, tvoj vykupiteľ, a ten, ktorý ťa utvoril od života matky: Ja Hospodin činím všetko: sám rozprestieram nebesia, rozťahujem zem zo svojej vlastnej moci;
25 marím znamenia márnotlachov a z veštcov robím bláznov; zavraciam múdrych zpät a ich vedu obraciam na bláznovstvo;

Dnes už ľudia pozerajú na vedu ,ako na božstvo ,ktoré dokáže vyriešiť všetky problémy tohto sveta.

Honosia sa tým,že dobývajú vesmír.
Jeden kazateľ prirovnal toto ich chvástanie k mravcovi ,ktorý sa vyšplhal na vrchol stebla trávy a zakričal na mravca,ktorý zostal na zemi. „ vidím celý svet.“Pritom nevidel ani na koniec lúky.
Žiaden vesmírny program nejestvuje.Je to len balamutenie ľudí keď prihľiadneme na obrovské vzdialenosti,ktoré sú medzi jednotlivými hviezdami.
Dnešná veda už narazila na stenu.Částice s ktorými pracujú su už tak malé,že ich skúmanie sa môže pohybovať už len v teoretickej rovine.

Tu je namieste opäť pripomenúť Boží výrok:že ich vedu obracia na bláznovstvo.


P.S.
Izaiáš 55:9 Lebo o koľko sú vyššie nebesia než zem, o toľko sú vyššie moje cesty než vaše cesty a moje myšlienky než vaše myšlienky.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Veda - najdiabolskejšie božstvo

Príspevok od používateľa rudinec »

Prečo som článok napísal:

Prišiel vnuk zo školy a povedal,že tento svet je starý 12 miliard rokov.Ja som sa ho spýtal či učteľka povedala aj vzorec
na základe ktorého sa vedci dopracovali k tomuto číslu.
Samozrejme,že žiaden vzorec nemajú.Sú to ich dohady a teorie ktoré označujú za pravdu.
Biblia nás učí,že podľa výpočtu z biblických rodokmeňov žijeme na konci šiesteho tisíročia.
Treba si položiť otázku, kto hovorí pravdu Biblia alebo vedci ???
Je strašné,že našim deťom v školách vtlkajú do hláv evolúciu a miliardy rokov,ktoré sa nedajú overiť.
Deti samozrejme týmto nezmyslom veria.Pretože veria svojim učiteľom.

Vedome nám z našich detí " vyrábajú" blbečkov a my tomu nemôžeme zabrániť.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Veda - najdiabolskejšie božstvo

Príspevok od používateľa pavel »

Vedome nám z našich detí " vyrábajú" blbečkov a my tomu nemôžeme zabrániť.
Ale môžeme. Vysvetľovaním biblických právd, napokon aj Evanjelia ... mojim to tiež vtĺkali do hlavy a dnes sa z toho smejú...

Používateľov profilový obrázok
Simon
Príspevky: 175
Dátum registrácie: So Jan 07, 2012 23:36

Re: Veda - najdiabolskejšie božstvo

Príspevok od používateľa Simon »

Ja tiež neviem pochopiť, ako som mohol tomu veriť.
Moja obľúbená pieseň: http://sk.gloria.tv/?media=295833

micron
Príspevky: 42
Dátum registrácie: St Okt 20, 2010 13:40

Re: Veda - najdiabolskejšie božstvo

Príspevok od používateľa micron »

Mne vždy pripadalo nelogické,keď vedci tvrdili,že vedia ako vznikol vesmír.Pripomína mi to takú paralelu z minulosti,keď ľudia ešte ani neobišli celu zem a už tvrdili,že je to rovná doska. A dnes,keď nedokážeme lietať ešte ani v rámci našej slnečnej sústavy čo je v porovnaní s vesmírom kvapka v mori,ale už vedci samozrejme tvrdia,že vedia ako vznikol vesmír,lebo sa pozreli cez ďalekohľad a už to vedia.Tvrdia to samozrejme preto,lebo sa nedá z vedeckého hľadiská dokázať opak. Jeden argument by tu predsa len bol.Keby vesmír vznikol jedným veľkým výbuchom ako to tvrdia,tak sila výbuchu by musela byť obrovská a aj rýchlosť častíc pohybujúcich sa z neho by musela byť obrovská. A tým pádom aj rýchlosť planét a hviezd vzdiaľujúcich sa od seba,ktoré sa vytvoryili by musela byť obrovská. A tak po,tých rokoch čo tvrdia,že vesmír je starý,už by sme žiadnu hviezdu ani len nevideli,keďže vieme,že vo vesmíre vo vakuu akou rýchlosťou niečo pustíme,tak takou letí donekonečna,kým jeho rýchlosť nezmení nejaká prekážka.Vedci síce tvrdia,že vesmír sa rozťahuje,ale to je nič v porovnaní s tým ako by sa mal rozťahovať,keby vznikol Výbuchom a bol taký starý .A mimochodom čo bolo pred tým výbuchom?

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Veda - najdiabolskejšie božstvo

Príspevok od používateľa javen »

micron: A mimochodom čo bolo pred tým výbuchom?
Teraz uvažujú nad tím, že aj pred týmto vesmírom mohol byť ďalší vesmír z ktorého vznikol tento náš a tak ďalej. Ide o nekončiaci proces, aspoň ja som to z celého pochopil. Vedci skúmajú mikročastice, pozorujú ako sa správa vesmír. Možno to celé zhrnúť do jednej vety: Lebo keď svet v Božej múdrosti nepoznal svojou múdrosťou Boha, zapáčilo sa Bohu spasiť veriacich bláznovstvom ohlasovania. 22 Lebo aj Židia žiadajú znamenia a Gréci hľadajú múdrosť 23 my však ohlasujeme ukrižovaného Krista, pre Židov pohoršenie, pre pohanov bláznovstvo, 24 ale pre povolaných, tak Židov ako Grékov, Krista - Božiu moc a Božiu múdrosť. 25 Lebo čo je u Boha bláznivé, je múdrejšie ako ľudia, a čo je u Boha slabé, je silnejšie ako ľudia. ( 1 Kor. 21 - 25 )

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Veda - najdiabolskejšie božstvo

Príspevok od používateľa mil »

Človek skúmaním hmoty a prírody dokazuje len svoju nemohúcnosť v pochopení zmyslu svojej existencie. Vedou človek sám sebe dokazuje len svoju nedokonalosť. No jedine vierou v Slovo Božie môžeme prijať a poznať dokonalosť Božiu zjavenú v jeho Synovi - v dokonalom diele milosti, ktoré boh vykonal na kríži. A tu je zmysel našej existencie. Teda aby sa oslávil Otec vo svojom Synovi.
Aby sa ukázala Božia moc a jeho milosť na vytvorení nového stvorenia pre Boha v Kristu Ježišovi, ktoré bude na Ňom úplne a dobrovoľne závislé a v láske sa Mu bude podriaďovať. Bude to stvorenie, ktoré bude nekonečne vďačné jedine Bohu a stále ho bude oslavovať.

Napísať odpoveď