Len pre katolikov

Existuje len jedna Cirkev
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Len pre katolikov

Príspevok od používateľa rudinec »

Verím,že toto video pomôže mnohým katolikom zamyslieť sa
nad svojou vierou.
http://www.gloria.tv/?media=146709

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa mil »

To akože s katolíckou cirkvou to bolo dovtedy všetko OK? Alebo čo chce naznačiť toto video? To čo sme videli v Assisi, je dôsledok predchádzajúceho stavu KC. Ten patriarcha čo hovorí o odpadnutí, tak čo to vlastne má zavesené na krku? Ak je to obraz Krista, tak by ho mal nosiť v srdci a nie zavesený na krku. Ak prijímame Ježišove Slová do srdca, tak až vtedy máme ten pravý obraz Ježiša a nie namaľovaný ako medailónik.

--------------------------

Používateľov profilový obrázok
Vlkodlak
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Okt 07, 2010 19:04

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

A ja Vám obom odkazujem ... Pokoj Vám.

PS.to rudinec: To naozaj nemáš voči sebe ani štipku úcty ?
Vieš si predstaviť, že by som napr. ja dokázal tu prilepiť tak tendenčný materiál ?
Ak ti mám súkromne poradiť, kašli na toto fórum. Venuj sa priateľke, resp rodine. Urobíš lepšie.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa pavel »

Tendenčný, či netendenčný... toť otázka. Ide o to, či sú to fakty a či nie... Ak áno, je to v rozpore s tým, čo Boh preddefinoval a potom.. zbytočná je obhajoba...

To ako keby sa zlodej zachytený pri krádeži na videu bránil, že tento dôkaz nemáte právo z morálneho hľadiska použiť...

Takže Vĺčko, ak môžem ja zase poradiť tebe, nezabudni na toto fórum, choď sem čo najčastejšie, a venuj sa skúmaniu toho KOMU veríš... nemusíš mne ;-) ....

Používateľov profilový obrázok
Vlkodlak
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Okt 07, 2010 19:04

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

pavel napísal:Tendenčný, či netendenčný... toť otázka. Ide o to, či sú to fakty a či nie... Ak áno, je to v rozpore s tým, čo Boh preddefinoval a potom.. zbytočná je obhajoba...

To ako keby sa zlodej zachytený pri krádeži na videu bránil, že tento dôkaz nemáte právo z morálneho hľadiska použiť...

Takže Vĺčko, ak môžem ja zase poradiť tebe, nezabudni na toto fórum, choď sem čo najčastejšie, a venuj sa skúmaniu toho KOMU veríš... nemusíš mne ;-) ....
Pavel, tie formulácie na tom videu sú trápne.
Je pod moju úroveň sa k ním vyjadrovať.
Na zamyslenie pre vás dávam to, aby ste si zanalyzovali, prečo vás podobné videá tak "rajcujú".

Ale dneska nemám chuť sa zaoberať takýmto(intelektuálnym) bahnom.
Môj chlapec ide k prvému svätému prijímaniu. V duchu sa pomodlím i za vás. Asi to bude to najlepšie čo môžem(som schopný) spraviť.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa rudinec »

Chcem poďakovať všetkým,čo sa podieľali na výrobe tohto videa
zato,že pomáhajú demaskovať zločiny rímskej neviestky.

Mne sa najviac na celej veci páči to,že sa katolíci demaskujú navzájom.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa pavel »

To Vlčko

K tvojmu vyjadreniu že ide o intelektuálne bahno, sa nemám chuť vyjadrovať ani ja. Len na okraj, bahno to skutočne je ... a ako vidieť, nikomu kto je v ňom namočený ani nevadí... :cry:

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa mil »

Ja by som bol opatrný s posudzovaním tohto videa. Je potrebné si uvedomiť kto je iniciátorom tohto videa.

http://cs.wikipedia.org/wiki/Ukrajinsk% ... %C3%ADrkev
http://cs.wikipedia.org/wiki/Eli%C3%A1% ... ADn_Dohnal

Je to zmanipulované video! Tí ktorí toto vyhlasujú sa hlásia k nejakým odštiepeneckým Byzanským katolíkom, ktorí síce vidia herézy KC no nevidia vlastné herézy a snažia sa o nápravu katolíckej cirkvi vyhrážkami.

Vieme čo sa dialo v KC pred druhým vatikánskym koncilom a aj po ňom. Vieme čo sa dialo v Assisi aj po Assisi, a vieme aj to, že falošnosť ostane falošnosťou aj keď maska na tvári je iná. To je jedno akú masku si KC natiahne na svoju falošnú tvár, jej falošné srdce ostáva to isté. Mňa až tak nezaujíma čo robí a vyhlasuje katolícka cirkev, lebo ju považujem za falošnú cirkev a falošné sú všetky jej odnože. Teda to čo učí, činí a vyhlasuje vyhlasuje predsa KC a nie cirkev Kristova. KC svojim učením, tradíciami, činmi očierňuje pravú cirkev Kristovu pretože sa sama vydáva za tu jedinú pravú cirkev Kristovu. Týmto vyvoláva zlý dojem o skutočnej cirkvi Kristovej v očiach ostatných ľudí. Málo kto totiž rozlišuje rozdiel medzi KC a skutočnou cirkvou Kristovou a ani nevedia čo to tá cirkev Kristova vlastne je. Predstavujú si ju ako nejakú inštitúciu. Nálepka pravoverní katolíci nič neznamená, ak sa nedržia pravého evanjelia. Ja RKC vnímam ako falošnú a vystríham pred jej učením a učení jej podobných, no nesnažím sa vyvolávať dojem ako toto video, že s touto cirkvou bolo všetko v poriadku a len v posledných desaťročiach sa zúčastňuje dialógov s pohanskými náboženstvami. Veď sama RKC je celá postavená na falošnom evanjeliu, pohanských tradíciách Rímskej ríše a už od dávna takto funguje. Veď prebrala štafetový kolík moci od pohanského Ríma. Z tejto moci pohanskej Rímskej ríše čerpá aj vychodná - Byzantská ríša.

Citácia z tohto videa:

Do konca prvej polovice dvadsiateho storočia sa RKC nezúčastnila žiadnych dialógov s pohanskými náboženstvami. Prečo? Lebo si bola dobre vedomá toho, že za pohanskými náboženstvami je skrytá osobná démonická sila.

Koniec citátu

Tu je potrebné sa zamyslieť, čo sa týmto niekto snaží naznačiť. Toto video zhotovil nespokojný katolík a snaží sa o nápravu KC. Do konca prvej polovice dvadsiateho storočia to bolo akože s KC v poriadku a len v posledných desaťročiach to už nie je? Ide predsa len o vonkajšie prispôsobenie sa KC novej dobe, no vo vnútri ostáva tá istá. Teda nestráca svoju identitu. To že v minulosti kruto potláčala všetko čo by ju ohrozovalo, teda strážila “pravosť“ svojho učenia, tak zo zmenenou dobou sa musela prispôsobiť navonok , no pri zachovaní svojej identity.

V tomto videu ukážka kresťanského chrámu s obrazmi akoby kontrastovala s pohanskými praktikami. No ja tu nevidím až taký rozdiel v takzv.“kresťanských“ chrámoch ovešaných obrazmi a sochami a nejakým pohanským chrámom, ktorý taktiež hýri podobami pohanských bohov.

Rozdiel je tu v tom, že pohanský chrám je pohanským chrámom – pohanské náboženstvo je pohanským náboženstvom a nevydáva sa za kresťanské. Teda sa ľahko identifikuje ako pohanské. No s takzv. "kresťanskými" náboženstvami, ktoré sa vydávajú za tie jediné pravé a nie sú, tak to už nie je tak jednoduché rozlíšiť. Pre človeka neznalého Písma by som povedal že je až nemožné identifikovať falošnosť týchto náboženstiev – antikrista. Jedine vo svätom Duchu sa dá rozoznať duch antikrista.

Toto video by malo jednoznačne poukázať na falošnosť celej podstaty na čom stojí učenie KC no zdá sa že sa tomu vyhýba. Sústreďuje sa na niektorých pápežov a na pohanské praktiky katolíkov v terajšej dobe, vyhráža sa im, no nepoukazuje na príčinu toho všetkého, teda na falošnú podstatu tohto učenia . To čo sa dialo v Assisi je dôsledok tohto falošného učenia. Duch Assisi je duch antikrista a z ducha antikrista pochádza aj učenie KC a jej podobných. Nech si teda robí KC to, na čo je aj určená aby robila. Nech si teda vyrábajú svätých ktorých chcú a koľko chcú a nech si robia čo majú robiť, veď je Boh na nebesiach ktorý to všetko vidí a existuje Boží spravodlivý súd.

Akože Ján Pavol druhý vniesol do cirkvi ducha Assisi a spôsobil tak súčasný katastrofálny stav. Do akej cirkvi? Do cirkvi Kristovej, alebo do tej do ktorej patrí aj patriarcha Eliáš? Zdá sa, že ani sám nevie do ktorej cirkvi vlastne patrí.

Žiadny s tých ktorí patria do pravej cirkvi Kristovej neprijme ducha KC ani iného ducha, teda ani ducha s Assisi okrem Svätého Ducha, ktorý prebýva v srdci skutočného veriaceho v Krista? Preto žiadny takýto duch nemôže vojsť do cirkvi Kristovej, lebo cirkev Kristovu tvoria iba tí, ktorí majú jedinú skalu spasenia Ježiša Krista a teda patria Kristu. Kto to v skutočnosti je, vie iba Boh. No ak chápeme cirkev Kristovu tak ako mnohí katolíci, teda že cirkev Kristova je ako nejaká svetská inštitúcia, tak sa ani nečudujem že sa niekto z katolíkov obávajú, že tam prenikne duch antikrista. Neuvedomujú si pri tom, že tento duch antikrista tam už dávno no klaňajú sa jeho obrazu.


-------------------

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa mil »

rudinec napísal:Chcem poďakovať všetkým,čo sa podieľali na výrobe tohto videa
zato,že pomáhajú demaskovať zločiny rímskej neviestky.

Mne sa najviac na celej veci páči to,že sa katolíci demaskujú navzájom.
Demaskujú? Ja by som povedal že sa poriadne maskujú!

Veď pritom čo vyhlasujú, vyznávajú v plnosti katolícke učenie, primát pápeža, všechny sviatosti, pravdy viery, evangelia a apoštolské tradície.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa pavel »

mil napísal:
rudinec napísal:Chcem poďakovať všetkým,čo sa podieľali na výrobe tohto videa
zato,že pomáhajú demaskovať zločiny rímskej neviestky.

Mne sa najviac na celej veci páči to,že sa katolíci demaskujú navzájom.
Demaskujú? Ja by som povedal že sa poriadne maskujú!

Veď pritom čo vyhlasujú, vyznávajú v plnosti katolícke učenie, primát pápeža, všechny sviatosti, pravdy viery, evangelia a apoštolské tradície.
Nuž, v podstate má Rudinec pravdu... demaskujú sa dnes verejne i z vlastných "odlúčených" radov, ktoré vôbec nie sú čisté... Pre každého, kto pozná Slovo Božie, je toto demaskovanie patrné bez ohľadu na to, či sa jedná o výzvy k náprave, alebo kritiku. Mám tým na mysli fakty, ktoré znalý Slova Božieho pozná a ktoré sú v rozpore práve so Slovom Božím.

Ich ponímanie viery a privilégií, ktoré z nej a nich pre nich vyplývajú, sú jasné od prvých storočí po odchode Krista. Od toho okamihu sa snažili vyťažiť z viery čo sa len dá, aj keď i medzi nimi bolo státisíce úprimných veriacich.

Neodsudzoval by som toto video ako spôsob zahmlievania situácie. Obrátený človek sa veľmi ľahko a rýchlo zorientuje. Pre neobráteného je to naopak pohoršenie, kedy si uvedomí, že veriť organizácii, v ktorej sú takéto smery a rozkoly, kde obviňuje a vyzýva jeden druhého z neprávosti a návratu na rovnú cestu, je asi riziko... Natočili si ho sami a o sebe.

Na druhej strane, si si mohol prečítať, že toto "intelektuálne bahno" je dielom intelektuálov... Paradoxne to hovorí intelektuál, ktorý nás, veriacich v kreáciu obviňuje zo zatemneného mozgu... lebo sme schopní uveriť v nadprirodzené konanie Boha oproti vedeckému ponímaniu sveta, kde je Boh iba dosadený ako nedokonalý stvoriteľ, ktorý v rámci času a priestoru, musí svoje stvoriteľské dielo upravovať a zdokonalovať.

Z toho mi vychádza, že asi najdokonalejšie a najupravenejšie dielo v rámci evolúcie je osoba neomylného pápeža, ktorý vždy a za každých okolností stál ako zástupca Stvoriteľa na tejto zemi... :lol:

No nič, video nechajme videom, oni sa sami znemožňujú už stáročia, preto by to nerobili aj dnes? ;)

Používateľov profilový obrázok
Vlkodlak
Príspevky: 54
Dátum registrácie: Št Okt 07, 2010 19:04

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa Vlkodlak »

Pokoj Vám.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa pavel »

Vlkodlak napísal:Pokoj Vám.
Aj tebe...

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa rudinec »

rudinec napísal:Verím,že toto video pomôže mnohým katolikom zamyslieť sa
nad svojou vierou.
http://www.gloria.tv/?media=146709
Keďže sa už nejaký jezuita postaral o vymazanie tohto videa
z webu gloria.tv vkladám skrátenu verziu tohto videa:
http://www.youtube.com/watch?v=MksPIFW6 ... re=related

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa rudinec »

Keďže sa už nejaký jezuita postaral o vymazanie videa
z webu gloria.tv vkladám skrátenu verziu tohto videa:
http://www.youtube.com/watch?v=MksPIFW6 ... re=related

moadib
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Sep 22, 2011 19:40

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa moadib »

Nazdar lidi ! Nejdříve bych se rád přiznal k tomu , že nejsem katolík . Což mne neděsí , neboť moje ruce i myšlenky jsou volnými . Co mne však trápí je to , že se křesťanský svět nedokázal do dnešních dnů zbavit dogmat a snaží se za každou cenu zahnat vše , co je v pohybu, zpět do středověku ,tam , kde se stále nachází ..Přesto , že nejsem nábožensky věřící , věřím ve vyšší moc , ale nepotřebuji k tomu přebujelý aparát společnosti " Bůh a.s. " Vy se zaštiťujete láskou k bližnímu svému , ale zároveň brousíte dvousečný meč k vykonání pomsty na pohanech. Kdo vám dal právo šlapat po náboženstvích , která tu byla před vámi a nutit někomu tu vaši " zaručeně jedině správnou vizi .? " Stěžujete si na odliv věřících . No není divu po tolika skandálech a hlavně neschopnosti jakékoli sebereflexe . Vždyť vy se pohřbíváte sami . Ať už vyznívá můj příspěvek jakkoli nenávistně , není tomu tak . Jen mám vztek , že se z vaší víry stává megalomanský moloch , který potřebuje strávit další ovečky , aby přežil.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa mil »

Po prvé – nevieš s kým diskutuješ a čo je to tu za fórum. Bolo by dobre si preštudovať jednotlivé príspevky, aby si urobil aký taký obraz.

No a teraz k tvojmu príspevku

Kresťanský svet? čo si pod ním vlastne predstavuješ? Každé slovo má svoj pravý význam. Ak používaš slovo kresťan - kresťanský, tak by bolo férové, aby si ho používať iba v pravom význame slova.

Teda otázka stojí - kto je kresťan a čo je kresťanské? Treba brať slovo kresťan, viera, evanjelium Ježiša Krista v pravom význame slova a nemiešať to s jej falošnými podobami a potom to spájať so slovom kresťan. Je veľa ľudí a veľkých cirkevných organizácii, čo si dávajú nálepku kresťanské. Ale či sú kresťanské, to je už iná otázka. Potom niekto posudzuje kresťanstvo zo skresleného pohľadu na kresťanov, ktorí nimi z Božieho pohľadu nie sú. A prečo vlastne nimi nie sú? Mat 7:16 Po ich ovocí ich poznáte. Či azda z tŕnia oberajú hrozná alebo z bodľače fíky?
To, ale dotyčný musí skutočne uveriť Božiemu Slovu, aby mu Duch Svätý dal rozumieť Písmu a tak mohol rozlíšiť čo je kresťanské a čo sa len za neho vydáva - falošné. Antikrist sa predsa skrýva za slovíčka kresťan, viera, Kristus, evanjelium atd.
Ak niekto vraždí, prenasleduje, odpláca zlým za zlé a pod. tak mi teda odpovedz na základe nižšie uvedených veršoch z Písma, ku komu ich zaradíš? K tým, čo nasledujú Ježišove Slová – kresťanov, alebo k tým ktorí porušujú Ježišove Slová a teda nemajú právo sa nazývať kresťanmi a ani nimi z Božieho pohľadu nie sú? Ak tvoj pohľad nie je objektívny, tak ani tvoj úsudok nie je správny.
MAT538Počuli ste, že bolo povedané: Oko za oko a zub za zub. 39Ale ja vám hovorím, aby ste sa neprotivili zlému; ale tomu, kto ťa uderí po tvojom pravom líci, nastav i to druhé; 40a tomu, kto sa chce s tebou súdiť a vziať tvoju sukňu, nechaj mu i plášť. 41A kto ťa bude nútiť, aby si s ním išiel jednu míľu, idi s ním dve. 42Tomu, kto ťa prosí, daj; a od toho, kto si chce od teba niečo vypožičať, sa neodvracaj.

44Ale ja vám hovorím: Milujte svojich nepriateľov; dobrorečte tým, ktorí vás preklínajú; čiňte dobre tým, ktorí vás nenávidia, a modlite sa za tých, ktorí vás potupujú a prenasledujú, 45aby ste boli synmi svojho Otca, ktorý je v nebesiach, lebo svojmu slncu velí vychádzať na zlých aj na dobrých a dáva dážď na spravedlivých aj na nespravedlivých. 46Lebo keby ste milovali iba tých, ktorí vás milujú, akú odplatu máte? Či azda nečinia toho istého i publikáni? 47A keby ste pozdravovali iba svojich bratov, čo zvláštneho činíte? Či azda nečinia toho istého i pohania? 48Vy tedy buďte dokonalí, jako váš Otec, ktorý je v nebesiach, je dokonalý.


Tak kto je kresťanom, ak nie ten kto zachováva Ježišove Slová. A kto je falošný, ak nie ten, kto sa vydáva za kresťana, no skutky svedčia o jeho falošnosti. To, ale nechceš vidieť a tento tvoj skreslený pohľad ti vyhovuje.

A tu, v tomto verši sa o kom píše? Či nie o tých, ktorí sa skrývali pod slovíčko kresťan? Mat 7:22Mnohí mi povedia tamtoho dňa: Pane, Pane, či sme neprorokovali v tvojom mene a v tvojom mene démonov vyháňali a v tvojom mene mnoho divov nečinili? 23A vtedy im vyznám: Nikdy som vás neznal. Odídite odo mňa, páchatelia neprávosti!
Toto im odpovie na ich falošné kresťanstvo.

moadib
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Sep 22, 2011 19:40

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa moadib »

Dobrý večer ! Vaše odpověď mne nepřekvapila , právě naopak . Citace pasáží a vět neřeší podstatu . Bible je jak učebnice autoškoly . Je potřeba znát pravidla , ale praxe je jinde . Vše je postaveno na tom , že si každý z bible může doslova vybrat to , co mu vyhovuje při objasňování si otázek a problémů před ním stojící . Četl jsem bibli několikrát a vždy jsem došel k přesvědčení , že pravda je to co se hodí k obrazu božímu . Ale to není téma , které mě pálí . Mě vadí to , že se snažíte lobovat za katechizmus na základních školách , za to , že naše děti budou věřit tomu , že byly stvořeny z boží milosti a ne pohlavním stykem , že sexualita je satanovým kopýtkem a homosexuálem se stane ten , do koho ďábel zatne svůj drápek .Životní praxe vás kapříků je stejná jako naše , jen s tím rozdílem , že vaše prohřešky spraví pokání a pětkrát zdrávas . Naše hříchy si neseme s sebou a pokud nad námi někdo vyšší stojí , budeme se zodpovídat u něj a nějaké mumlání růžence nás nepolepší . Všichni by jsme měli být čistými jako padlý sníh , což je ale už z naší podstaty nemožné , ale můžeme být takovými , aby jsme před nejvyšší instancí nemuseli klopit zrak . A k tomu církev nepotřebujeme . Je na každém z nás , čemu budeme věřit . Je to naše svrchované právo rozhodnutí a proto nás do ničeho nemůžete NUTIT !!!!!!

moadib
Príspevky: 3
Dátum registrácie: Št Sep 22, 2011 19:40

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa moadib »

A ještě něco . Právě probíhající návštěva papeže v Německu ukazuje , že i Němci začali střízlivět a chtějí jasné a nezamlžené odpovědi . Čím to asi je ? Je zatím rohatej anebo je cosi shnilého v království dánském ?

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa pavel »

Priateľu, asi si nepochopil čo písal priateľ Mil a čo myslel tou vetou:
nevieš s kým diskutuješ a čo je to tu za fórum. Bolo by dobre si preštudovať jednotlivé príspevky, aby si urobil aký taký obraz.
Neuznávame pápeža, neuznávame katolícku cirkev, panenku Máriu, ani utiekanie sa ku svätým. Nemodlíme sa žiadne zdravas, zákony ktoré presadzuje RKC sú ich zákonmi nie Božími. Katechizmus je znôška vysvetlení a pravidiel, ktoré počas storočí zostavila RKC s jasným cieľom manipulácie veriacich. Že sa už stáročia, prakticky od svojho vzniku pchá do politiky, je dôsledkom túžby po moci!

Na rozdiel od RKC, my skutoční kresťania, tí čo sa hlásia ku Cirkvi Kristovej tak ako ju opisuje Biblia a vedie Duch svätý, nikdy do ničoho nikoho NENÚTIME!

Takže ešte raz, zmýlil si si fórum, my hlásame Evanjelium, pokoj a lásku, občas poukážeme na skazenosť sveta alebo práve spomínanej RKC ...

Pekný deň ti prajem

PS Práve to je najsmutnejšie, že vďaka takej chobotnici akou RKC je, neveriaci človek nerozozná rozdiel medzi skutočným kresťanom a kresťanom katolíkom... a tak keď sa niekde ozve slovo viera, Kristus, alebo kresťan, ide to všetko do jedného pytla. I to je práca satana.

mnet
Príspevky: 16
Dátum registrácie: Ut Okt 04, 2011 13:11

Re: Len pre katolikov

Príspevok od používateľa mnet »

Pavel, čo ak sa mýliš? Čo ak katolíci majú naozaj pravdu (aspoň tí tradiční, čo sa držia tradičnej katolíckej viery)? Zázraky, zjavenia, uzdravenia, všetko to len pokladáš za prácu diabla... Ale čo ak je to naozaj od Boha?

Napísať odpoveď