Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Človek z pohľadu samého seba a z pohľadu Boha, Svätého Písma
Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa pavel »

Cit: TAKYTO POSTOJ VYLUCUJE :1 slobodnu volu,lebo si ovladany ......beriem to ze viera pomaha dusi dostat sa do stavu kedy ju napadaju svetle myslienky ...kazdopadne to je duch ..

Práve naopak... tým, že tvoj Duch komunikuje s nadzmyslovou časťou vesmíru, ti dáva slobodnú vôlu skrze tohoto svojho ducha vpustiť do svojej mysli, srdca, to, čo pochádza od zlého, alebo od dobrého... rozhoduješ sa sám, slobodne a nezávisle...

micron
Príspevky: 42
Dátum registrácie: St Okt 20, 2010 13:40

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa micron »

Na potvrdenie toho,že satan pozná naše myšlienky by som vám chcel napísať udalosť ktorá sa mi osobne stala pred krátkym časom.Viem,že boh zakazuje chodiť k veštici,ale uvádzam to ako dôkaz.Prednedávnom ma navštívila rodinná známa a povedala mi,že pred týždňom bola pri veštici.povedala mi čo jej vyveštila okrem iného,že v najbližšej dobe jej zomrie niekto z rodiny čo sa aj stalo deň potom čo mi to povedala.Ale vyveštila jej aj jednu vec ktorá sa týkala mňa osobne,ale ona o tom nevedela povedala mi to s tým,že uvažuje kto môže byť ten muž.Veštica jej povedala,že ten muž chce niečo urobiť nebudem konkrétne písať čo,ale ja som vedel,že sa to týka mňa.Pretože ja presne to chystam urobiť čo jej povedala.Ale pritom som to ešte nikomu nepovedal.Iba som na to myslel a podsvetie už vedelo,že to chcem urobiť.Nechcem tým však nikoho nabádať aby veril vešticiam pretože môžu hovoriť pravdu,ale len aby dosiahli svoje vlastne ciele,alebo zavadzať.Myslím si,že veštenie je od zlých duchov okrem.prorokov ktorých poslal boh.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa pavel »

Presne tak Micron... veštenie, podobne ako numerológia, horoskopy, tjing jang a pod... síce funguje, ale len vďaka tomu, že tieto praktiky používa satan.... všetky praktiky sú však vo svojom dosahu obmedzené... nemôžu zmeniť a ani narušiť Boží plán s jednotlivcom, môžu jednotlivcovi cestu k Bohu skomplikovať a veriacim môžu vieru znechucovať hádzaním polien pod nohy...

Najlepšie je od týchto praktík utiecť čo najskôr a čo najďalej...

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa svklampard »

no s tym vestenim je to take ludia si ziadaju vidiet buducnost .....ja mam take pravidlo buducnost bude taka aku si ju spravim pritomne :
takze ak nieco spravim bude to mat nasledky ci uz dobre alebo zle,a mynulost je obraz cloveka ale stale plati zasada ze nech je akokolvek zly stale moze prist do ciela(neba) pretoze clovek ktory pacha zlo si casto krat uvedomi ze je to chyba a dokaze svoj zivot zemnit .....nie nadarmo sa pise ako smilnici a hriesnici vas predidu...

k tomu to neviem popisat pytate sa na veci do ktorych nevidim a ani nechcem vidiet....
pre nas ludi nieje podstatne ci nieco ci tie myslienky vidi Diabol co s toho ze ich vidi ...na to aby to clovek vykonal diabol nepotrebuje vela ale hlavne ludsku spoluucast......preto tie mysleinky treba ovladat....odvolavat sa na praxtiky ludi s oblasti vestenia a horoskopov ze je diablova robota a na zaklade toho vidi diabol je trochu pritiahnute za vlasy a hlavne vyredukovanie veci o ktorej sa neda dokazat ze vase tvrdenie je pravda ...

kazdopadne ja to odsudzujem z dovodu toho ze ludia sa nedrzia pritomnosti a nevidia obrovsku silu v tom pritomnom okamihu namiesto ocakavaju lepsiu buducnost .....a pritom ta sa zmenit jedine v pritomnosti....

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa pavel »

Cit: a pritom ta sa zmenit jedine v pritomnosti....

Napríklad tým, že človek prestane filozofovať a obráti sa k Bohu, prijme Ježiša Krista do svojho srdca, mysli a života ako svojho Spasiteľa, staré umrie, zrodí sa nový človek...

2 Corinthians 5:17  Takže ak je niekto v Kristovi, je novým stvorením; drievne pominulo, hľa, všetko je nové.

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa svklampard »

Napríklad tým, že človek prestane filozofovať a obráti sa k Bohu, prijme Ježiša Krista do svojho srdca, mysli a života ako svojho Spasiteľa, staré umrie, zrodí sa nový človek...
k tomuto som pisal vyjadrenie uz inam ......okrem toho samotny jezis hovoril nieco take co je najvacsie prikazanie asi viete ake je najvacsie .....ja si nemyslim ze niake rozumove alebo duchovne chvilkove lutovanie nad svojim zivotom a hriechmi nejako posunie cloveka vpred(Maximalne sa moze poucit a daktory ani to ne) ....katolici to praxtizuju kazdy prvy piatok (formou spovede) vy raz za zivot....hoci ako citam niektorych prispevky citam hresite nadalej......

ostat pritomnosti znamena ostat duchovne pritomny .....nemysliet...nerobit veci automatycky ale vedome.....

dam priklad: vela ludi spomina meno bozie meno nadarmo ...viete Jezis Maria shiknu .....no ide o to ze ked si to zacnete uvedomovat vam to pride take co? preco to kazdy pouziva .....dovod ze nevnimaju co povedia...

lubond
Príspevky: 24
Dátum registrácie: So Nov 06, 2010 13:42

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa lubond »

Náboženstvo prekáža ľuďom vidieť, lebo mu pod hrozbou večnného trestu zakazuje pozerať.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa mil »

lubond napísal:Náboženstvo prekáža ľuďom vidieť, lebo mu pod hrozbou večnného trestu zakazuje pozerať.
O akom náboženstve to píšeš? Ak tým myslíš náboženstvo človeka - antikrista, tak to máš pravdu. Odvracia zrak od skutočnej Pravdy Božej. My svedčíme o evanjeliu Ježiša Krista - o dobrej zvesti na spasenie mnohým a to z milosti skrze vieru. Ak nepoznáš skutočné evanjelium Ježiša Krista ktoré otvára oči a posudzuješ všetko cez takéto falošné náboženstvá tak skutočne sa ti to javí ako niečo čo zatemňuje zrak. Sú to náboženstvá temnosti z moci satana.


--------

lubond
Príspevky: 24
Dátum registrácie: So Nov 06, 2010 13:42

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa lubond »

Albert Eistein:
Nikdy som nevidel ani najmenší vedecký dôkaz náboženských teórií o nebe a pekle, o posmrtnom živote človeka, alebo osobnom bohovi.

lubond:
viem, že biblia píše o tesárovi, ktorý sa narodil pred 2000 rokmi , bol syn boha Hospodina, narodil sa panne, bol tesár, mal 12 učeníkov, kázal, liečil, navracal zrak, oživil mŕtveho, viedol boj v púšti (s diablom), bol pokrstený v rieke Janom Krstitelom, bol popravený a o 3 dni nato ho našli ženy pri jeho hrobe živého.

tiež viem, že v knihe z 1280 rokov predtým (tzn. pred 3290 rokmi), v Knihe Mŕtvych sa narodil Horus. bol syn boha Osirisa, narodil sa panne, bol tesár, mal 12 učeníkov, kázal, liečil, navracal zrak, ozivil mrtveho (Asar), viedol boj v pusti, bol pokrsteny v rieke Anupom Krstitelom, bol popraveny a o 3 dni nato ho nasli 2 zeny ziveho.

hej a obaja chodili po vode :lol:

a síce nie až taký starý, ale predsa len o 600 rokov starší než Ježiš je Mitra. tiež podobný príbeh
a hádaj kedy majú všetci narodeniny, správne 25.12 :o

takže ak chcete svetu kázať tak kážte o veľkolepom Horusovi-ten je aspoň pôvodný :twisted:

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa mil »

Zabudol si spomenúť evanjelium Ježiša Krista – túto dobrú zvesť na spasenie mnohým a to z milosti skrze vieru. Vieme o očitých svedkoch toho všetkého. No predovšetkým tu ide o vieru v Slovo Božie, ktoré je pravda a život.

No Hórusove evanjelium nepoznám a neverím ani takýmto konštrukciám ako veríš ty. Ak poznáš čo učil Hórus, tak to napíš či sa to zhoduje s tým čo učil Ježiš.


-----------------

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa rudinec »

lubond napísal:Albert Eistein:
Nikdy som nevidel ani najmenší vedecký dôkaz náboženských teórií o nebe a pekle, o posmrtnom živote človeka, alebo osobnom bohovi.
Albert Eistein bol učite skvelý fyzik ,ale súčasne bol aj biblický analfabet.Pretože keby čo len raz prečítal Bibliu, namohol by hovoriť také nezmysly.

core
Príspevky: 95
Dátum registrácie: So Dec 18, 2010 20:40

Re: Neznalosť diablovej taktiky,sa nám môže stať osudným

Príspevok od používateľa core »

Pretože keby čo len raz prečítal Bibliu, namohol by hovoriť také nezmysly.
Ale ale ale, nie tak zhurta rudinec. Vase teorie o biblii su prilis relativisticke aby si sa mohol takto nadriapovat.


„To, čo je pre nás nepreniknuteľné, naozaj existuje. Za tajomstvami prírody zostáva niečo tajomné, nedefinovateľné a nevysvetliteľné. Mojím náboženstvom je uctievanie tejto sily za všetkým, čo môžeme pochopiť" ...Albert Einstein

Napísať odpoveď