Otázka: Existuje očistec? Toto je posolstvo duší z očistca

Aká je, čomu veríme, sila viery, pravosť viery
brotherrr
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Št Nov 17, 2011 19:54

Otázka: Existuje očistec? Toto je posolstvo duší z očistca

Príspevok od používateľa brotherrr »

posolstvo povedané bratovi Jozefovi:
Duša z očistca 1
Hľa, prichádzam odtiaľ, kde planie oheň Božej lásky. Som duša, ktorá je v očistcovom ohni - podľa ľudských rokov - na desať rokov. Touto cestou som to mohla tebe, brat môj, oznámiť. Prosím o dve sväté omše. Som zabudnutá svojou rodinou, ktorá žije v Austrálii v meste Sydney. Prosím, modli sa za mňa a tiež prosím vaše spoločenstvo i všetkých, čo budú čítať tieto slová, ktoré môžem tebe povedať. Modlite sa za všetky dušičky, ktoré trpia a očakávajú Božiu svätú priazeň. Veľmi trpíme, veľmi nás spaľuje tento plameň, ktorý je plameňom Božej lásky. Sme šťastní, lebo žijeme s myšlienkou a v túžbe na nášho svätého Boha a na všetkých svätých v nebesiach. Brat môj, povedz všetkým, že peklo, ktoré som videla, keď som prechádzala zo života pozemského do večného, je, a je hrozné, veľmi hrozné. Každý živý má slobodnú vôľu a preto sa môže rozhodnúť o svojom budúcom šťastí.

Duša z očistca 2
Ja som žila ľahostajný život, no vždy som milovala svätú Pannu a vždy som sa k nej modlila. Ale keď som ochorela na rakovinu a veľmi rýchlo to šlo so mnou dole, zabudla som na niečo, z čoho som sa chcela vyspovedať. Už som to však nestihla. Prišiel čas, keď som upadla do kómy a o nejaký čas som vydýchla. Moja duša sa ocitla pred svojím Sudcom, ktorý bol však nežný, plný lásky a svetla. Môj ortieľ bol hrozný, no v tej chvíli som však pocítila silu, ktorá vychádzala od krásnej svätej Panej, ktorá ma zachránila pred veľkým zatratením. Preto vás prosím, majte vo veľkej úcte túto svätú, krásnu Pani, ktorá je mocnou Orodovnicou u svätého Boha a Spasiteľa. Uctievajte si ju a modlite sa k nej, ona je plná lásky. Modlite sa však k svätému Bohu a Pánu Ježišovi, ktorý je Kráľom. Jeho pohľad je nádherný a sála z neho láska. On je samé Milosrdenstvo, ktoré je našou záchranou.

Duša z očistca 3
Chválim svätého Boha, chválim a ďakujem svätej Panne za orodovanie a pomoc, ktorú mi preukázala. Som v hlbokom očistci a preto mi dobrotivý Pán Boh dovolil, aby som mohla prosiť o modlitby. Pýtaš sa ma brat, ako som sa volala. Moje meno bolo Monika. Toto je meno, ktoré zostalo i s mojím telom na svete a skončilo v hrobe. Moje slová sú určené i tým, čo tak málo dôverujú a veria. Je veľmi, veľmi zlé byť neveriacim a tiež vlažným veriacim! Ešte vám poviem toto: buďte milosrdní a pomáhajte biednym a cudzím. Toto Pán mimoriadne miluje a všetkých milosrdných obklopí veľkými milosťami.
Brat môj, prosím, prosím o dve sväté omše a modlitby za mňa i za všetkých, čo sú tiež v očistci. Ďakujeme. Sláva Bohu na výsostiach. Duše v očistci.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Otázka: Existuje očistec? Toto je posolstvo duší z očis

Príspevok od používateľa mil »

Tomúto čo si tu napísal aj veríš?

Chceš snáď týmto naznačiť, že existuje nejaký očistec? Vyjadrí sa jasne, aby sme vedeli aký máš názor.
Očistec je výmysel RKC!

Napísať odpoveď