Vieš Koľko ľudí svojím životom kráča do pekla ? Štatistiky p

Aká je, čomu veríme, sila viery, pravosť viery
brotherrr
Príspevky: 60
Dátum registrácie: Št Nov 17, 2011 19:54

Vieš Koľko ľudí svojím životom kráča do pekla ? Štatistiky p

Príspevok od používateľa brotherrr »

Aj takéto informácie zazneli v posolstvách, ktoré dostáva Jozef z Bratislavy od Pána Ježiša. Sú to príliš vysoké čísla, ak si plne uvedomíme, čo je to peklo. Posúďte sami:


Ježiš Kristus hovorí: „Každý tretí človek sveta padá do pekelného ohňa, každý tretí človek sa nenávratne stráca v plameňoch, ktoré sú plameňmi prekliatia. Každé siedme dieťa kráča v ústrety pekelnému ohňu. Každý dvadsiaty môj služobník-kňaz) kráča do pekelného ohňa, každý osemnásty rehoľník kráča do pekelného ohňa. A mládež sveta – každý druhý, každý druhý z vás kráča do pekelného ohňa! Taký je tento svet zradný a život je vo veľkom nebezpečenstve, pretože odmietate moju pomoc, odmietate moju prítomnosť, odmietate všetko, čo je so mnou spojené. Odmietate anjelov strážnych, čo je veľmi zlé pre vaše žitie.“

„Veľmi veľa ľudí zamenilo lásku a šťastie svojho Pána Boha za hriešnosti tohto sveta.Veľmi veľa mojich detí, ktoré som objímala, keď ich môj drahý Syn Ježiš krstil a očistil od dedičného hriechu, opustilo Pánove cesty.“

„V pekle je veľa duší len preto, že neprijali Božie milosrdenstvo a odmietli tento dar, keď odchádzali zo sveta. Tak sa sami odsúdili na večné zatratenie.“

„Peklo je ukrutné a strašné miesto. Keby ho smrteľný človek videl, od strašnej hrôzy by zomrel. Je veľmi nerozvážne, keď človek 20. storočia prestal veriť v peklo, lebo keby ho raz človek videl, už nikdy by nezhrešil. Ale každý človek má slobodnú vôľu a svoj rozum. Sám sa musí rozhodnúť, či bude žiť pre Pána Boha alebo pre satana a napokon pre večnú bolesť a utrpenie, ktoré sa nebude zmenšovať, ale naopak, zväčšovať naveky.“

„Vyzývam vás, moji bratia a sestry, vyzývam vás, verte v peklo, lebo peklo je bližšie, ako si myslíte. Do pekla sa dostávajú duše, ktoré v peklo neverili. To som už povedal svojej služobníčke Faustíne, ktorá bola svojím duchom v pekle a videla utrpenie, ktoré tam vládne. Upozorňujem vás, robte dobré skutky, milujte sa, milujte lásku, milujte nebo, milujte moje Srdce a Srdce mojej drahej Matky, aby vás chránilo pred peklom. Hovorím vám – v pekle je veľa duší boháčov, ktorí počas svojho života mali všetko, ale v duchovnom svete nemali nič.“

Napísať odpoveď