Boj s Masturbáciou

Otázky, príspevky z KC/RKC a vaše reakcie umiestňujte sem
MARTYSVK
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Okt 20, 2014 20:17

Boj s Masturbáciou

Príspevok od používateľa MARTYSVK »

Zdravím vás milý kresťania, som chlapec ktorý má 17 rokov kresťanský vychovaný, navštevujem pravidelne kostol v nedeľu a v prikázané sviatky. Mojím problémom ktorý ustavične ničí môj dobrý vzťah s Bohom je masturbacia. Začalo to cca v mojích 13 rokoch keď som zavítal na neslušné internetové stránky prvýkrát, potom som si našťastie dal pauzu ale od cca 15 rokov je zo mňa sexualný maniak. Pozeral som snaď všetky sexuálne zverstvá a keď sedím pri PC tak mám problém sa kontrolovať keď som sám doma. Teraz som si pomaly začal uvedomovať ako som pošpinil svoju svätosť a začal sa modliť k Bohu aby mi dal silu. Už som si X krát vravel že s tým prestanem ale stále má to láka. Dnes som si povedal že dosť ! začal som nosiť so sebou všade ruženec aby mi pripomínal kto sa na mňa díva. Poradte mi ako poraziť svojích vnútorných démonov.
MARTYSVK

Používateľov profilový obrázok
Simon
Príspevky: 175
Dátum registrácie: So Jan 07, 2012 23:36

Re: Boj s Masturbáciou

Príspevok od používateľa Simon »

Načo si pýtať radu na fóre, ktoré sa tvári ako kresťanské, navyše keď neviem, kto mi odpovie. Je ten, kto odpovedá naozaj kresťanom? Preto je najlepším riešením hľadať odpovede v skutočne katolíckej literatúre. Tieto atribúty spĺňajú diela vydané do roku 1965. Spomeniem niektoré, ku ktorým som sa dostal a v ktorých nájdete odpovede.

Svatý Alfonso Maria de Liguori: Pravidlo křesťanského života
Svatý Alfonso Maria de Liguori: Devítidenní pobožnost k sv. Terezii a za duše v očistci
Fr. Filip Konečný: Svatý-Růženec
Katolická mravouka
Dr. Joseph Anton Keller: Peklo existuje - Otřesná svědectví

Poznám človeka, ktorého Boh z tohto hriechu vyslobodil. Hoci ho to stále láka, vďaka Božej milosti viac neupadol. Takže nezúfajte.
Moja obľúbená pieseň: http://sk.gloria.tv/?media=295833

Používateľov profilový obrázok
Tomas12345
Príspevky: 164
Dátum registrácie: Pi Máj 15, 2020 18:34

Re: Boj s Masturbáciou

Príspevok od používateľa Tomas12345 »

MARTYSVK napísal:
Ut Okt 21, 2014 20:42
Zdravím vás milý kresťania, som chlapec ktorý má 17 rokov kresťanský vychovaný, navštevujem pravidelne kostol v nedeľu a v prikázané sviatky. Mojím problémom ktorý ustavične ničí môj dobrý vzťah s Bohom je masturbacia. Začalo to cca v mojích 13 rokoch keď som zavítal na neslušné internetové stránky prvýkrát, potom som si našťastie dal pauzu ale od cca 15 rokov je zo mňa sexualný maniak. Pozeral som snaď všetky sexuálne zverstvá a keď sedím pri PC tak mám problém sa kontrolovať keď som sám doma. Teraz som si pomaly začal uvedomovať ako som pošpinil svoju svätosť a začal sa modliť k Bohu aby mi dal silu. Už som si X krát vravel že s tým prestanem ale stále má to láka. Dnes som si povedal že dosť ! začal som nosiť so sebou všade ruženec aby mi pripomínal kto sa na mňa díva. Poradte mi ako poraziť svojích vnútorných démonov.
MARTYSVK

Simon ti už dal vhodnú odpoved, ja len doplním. Posilnuj si svoju vieru v existenciu neba. Tvoju vieru by malo posilniť ak začneš skúmať krestanské zázraky - Fatima, eucharisticke zázraky, Cihotský zázrak,atd. A tiež si pozri katolícke svedectvá neba/očistca/pekla.

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Boj s Masturbáciou

Príspevok od používateľa pavel »

Všetko čo nám Boh chcel zjaviť je v Písmach zaznamenané... všetko nad to je od satana. Vyber si komu chceš veriť.

Napísať odpoveď