Blokovanie odkazov

Zmeny, blížiace sa udalosti, vysvetlenia zo strany správcu
admin
Site Admin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Pi Okt 01, 2010 9:19

Blokovanie odkazov

Príspevok od používateľa admin »

V poslednej dobe sa toto fórum stalo úložiskom odkazov na iné stránky a hlavne videá, ktoré podľa nášho názoru, sú zavádzajúce a nie doplňujúce príspevky.

Množili sa odkazy typu: Tu je antikrist, dokazuje to toto video, tu je pravda, dokazuje to toto video.

Naše kresťanské fórum je založené na obohacovaní sa v súvislosti s prejavom názorov toho, ktorého člena. Takto by to malo ostať. Môžete mať pohľad na vieru, Boha, Bibliu aký len chcete, to plne rešpektujeme. Svoj názor ale vyjadrite svojimi slovami a umožnite ostatným, aby na vás reagovali. Môžeme sa týmto spôsobom učiť, poučovať, môžeme rásť. Na druhej strane, ihneď pochopíme, akú ma kto vieru a úmysly s ktorými prispieva na toto fórum. Či chce hľadať, poúčať, zosmiešňovať, prípadne podkopávať Sola Scriptura.

Preto došlo k blokovaniu časti výrazov, ktoré obsahujú odkazy sem umiestňované. Je to dôsledok reakcie na pretrvávajúce akcie členov, ktorí si myslia, že odkazom na inú stránku sa dostávajú do pozície učiteľa, kazateľa, pričom nevidia vo svojej podstate obsah, ktorý (sem umiestnený) ich odkaz nesie a ten je (podľa doterajších zistení) z 90% zavádzajúci od právd Božieho slova.

Ak teda chcete dať na toto fórum odkaz, ktorý môže obohatiť ostatných, uveďte stránku, a spôsob ako si to môžu čitatelia nájsť, samozrejme aj s komentárom, čo tento odkaz obsahuje, a či sa s ním plne alebo čiastočne stotožňujete.

Verím, že toto obmedzenie nebude na prekážku, ale skôr naopak povedie k istej forme čistoty fóra, kedy sa náhodný návštevník hľadajúci čistý vývar, neocitne v pozícii toho, čo našiel guláš.

admin
Site Admin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Pi Okt 01, 2010 9:19

Re: Blokovanie odkazov

Príspevok od používateľa admin »

Veľmi si ceníme, že medzi nás chodí katolícky prispievateľ brotherr
Ja osobne som z toho celkom nadšený, keďže som zažil situácie, kedy som vysvetľoval katolíkom ich blúdenie a mylné praktiky. Väčšina z nich okamžite zavrela dvere, preuršila komunikáciu.
Preto by som chcel poprosiť všetkých, aby hľadajúcemu brotherrr-ovi s trpezlivosťou vysvetľovali Evanjelium, pravdy Biblie.

Na druhej strane chcem hľadajúcemu brotherrr-ovi vysvetliť, že kresťan nemá nič spoločné s ekumenizmom, nespája sa s katolicizmom, neuznáva Máriu čoby kráľovnu nebies ale iba ako služobnicu - človeka a neutieka sa k nej.

Nezaujímajú nás zjavenia, pápežské požehnania, výroky, buly, akcie, veď nemáme nikoho volať Otcom, iba toho Otca v nebesiach. Pápež je falošným vodcom tak ako je ich katolická Mária falošnou modlou.

Preto Ťa prosím hľadajúci brat brotherr, neuvádzaj a nepublikuj tu svoje katolícke predstavy, konštrukcie a videá, citáty z dielne katolických bludárov, ktoré si aj tak len niekde našiel na internete a prijal za svoje. Tak či onak, tieto oznamy, linky a texty budú v krátkom čase vymazané. Zbytočná robota, ak chceš, diskutuj, pýtaj sa, dôvoď svojimi argumentami, svojimi presvedčeniami. Hľadaj pravdu u Boha, nie u Kňazov!

Hlavne sa teraz neuraz a neignoruj toto fórum len preto, že sa sme si istí, že pravda je inde ako v tvojom chápaní. Ver tomu, že aj ja som až po rokoch zistil kde a v čom sa mýlim. Dodnes toho vyvedenia z omylu neľutujem a chválim za to Boha.

Napísať odpoveď