Presúvanie príspevkov a tém

Zmeny, blížiace sa udalosti, vysvetlenia zo strany správcu
admin
Site Admin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Pi Okt 01, 2010 9:19

Presúvanie príspevkov a tém

Príspevok od používateľa admin »

V poslednej dobe sa množia príspevky, ktoré obsahujú viac menej iba linky na iné stránky a objavujú sa po celom fóre. Založili sme preto tému, ktorá je na tieto odkazy ako stvorená. Vkladajte ich prosím tam.

Odkazy na zaujímavé články, videá a stránky

admin
Site Admin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Pi Okt 01, 2010 9:19

Re: Presúvanie príspevkov a tém

Príspevok od používateľa admin »

Témy ktoré obsahujú len linky umiestňujte prosím do príslušného bloku... Odkazy na zaujímavé videá a články... aby som to nemusel robiť za vás...

admin
Site Admin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Pi Okt 01, 2010 9:19

Re: Presúvanie príspevkov a tém

Príspevok od používateľa admin »

Prosím Vás aby ste pred tým ako vložíte príspevok na fórum porozmýšľali do akej témy patrí a potom ho tam aj umiestnili.

Je zbytočné dávať príspevky dokazujúce kreáciu a stvorenie do témy viera, kde by ho ten čo hľadá všetko okolo stvorenia asi ťažko išiel hľadať.

Podobne ak máte len odkaz na zaujímavú stránku, vložte ho do odkazov na stránky a nie do témy, kde je nič nehovoriacim linkom.

Pokiaľ link vložíte do vášho príspevku, ktorý súvisí s danou témou, je všetko v poriadku, ale pokiaľ tam dáte príspevok, ktorý obsahuje len link s jednou vetou

Príklad

Tu je viac o pekle: http://www.blablabla.xy


Tak je to zavádzajúci príspevok a bude presunutý, alebo vymazaný.

Vďaka za pochopenie, chceme na tomto fóre udržať prehľadnosť a jednoduchosť pri hľadaní každého člena alebo návštevníka.

admin
Site Admin
Príspevky: 29
Dátum registrácie: Pi Okt 01, 2010 9:19

Re: Presúvanie príspevkov a tém

Príspevok od používateľa admin »

Veľmi si ceníme, že medzi nás chodí katolícky prispievateľ brotherr
Ja osobne som z toho celkom nadšený, keďže som zažil situácie, kedy som vysvetľoval katolíkom ich blúdenie a mylné praktiky. Väčšina z nich okamžite zavrela dvere, prerušila komunikáciu.
Preto by som chcel poprosiť všetkých, aby hľadajúcemu brotherrr-ovi s trpezlivosťou vysvetľovali Evanjelium, pravdy Biblie.

Na druhej strane chcem hľadajúcemu brotherrr-ovi vysvetliť, že kresťan nemá nič spoločné s ekumenizmom, nespája sa s katolicizmom, neuznáva Máriu čoby kráľovnu nebies ale iba ako služobnicu - človeka a neutieka sa k nej.

Nezaujímajú nás zjavenia, pápežské požehnania, výroky, buly, akcie, veď nemáme nikoho volať Otcom, iba toho Otca v nebesiach. Pápež je falošným vodcom tak ako je ich katolická Mária falošnou modlou.

Preto Ťa prosím hľadajúci brat brotherr, neuvádzaj a nepublikuj tu svoje katolícke predstavy, konštrukcie a videá, citáty z dielne katolických bludárov, ktoré si aj tak len niekde našiel na internete a prijal za svoje. Tak či onak, tieto oznamy, linky a texty budú v krátkom čase vymazané. Zbytočná robota, ak chceš, diskutuj, pýtaj sa, dôvoď svojimi argumentami, svojimi presvedčeniami. Hľadaj pravdu u Boha, nie u Kňazov!

Hlavne sa teraz neuraz a neignoruj toto fórum len preto, že sa sme si istí, že pravda je inde ako v tvojom chápaní. Ver tomu, že aj ja som až po rokoch zistil kde a v čom sa mýlim. Dodnes toho vyvedenia z omylu neľutujem a chválim za to Boha.

Napísať odpoveď