Bojazliví do kráľovstva Božieho nevojdú.

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rybar
Príspevky: 30
Dátum registrácie: Ne Jan 09, 2011 14:12

Bojazliví do kráľovstva Božieho nevojdú.

Príspevok od používateľa rybar »

2 Timoteovi 2:1 Ty teda, moje dieťa, mocnej v milosti, ktorá je v Kristu Ježišovi. 2 A to, čo si počul odo mňa skrze mnohých svedkov, sver to verným ľuďom, ktorí budú schopní aj iných učiť. 3 Ty teda znášaj zlo jako dobrý vojak Ježiša Krista.

Aby som dokázal,že islámske náboženstvo je skutočne pre kresťanov nebezpečné Pozrime sa spoločne do jeho histórie.
Toto náboženstvo bolo vytvorené RKC za účelom vyhladenia skutočných kresťanov v oblasti stedného východu a na likvidáciu všetkých uskupení,ktoré by odporovali biskupovi Ríma.
Mohameda vyučovali agenti z údolia siedmých vŕškov,aby ho potom využili na svoje ciele. Korán nenadiktoval „prorokovi“ Aláh ale pápežovi lokaji. Potvrdzuje to aj fakt,že prvá Mohamedova manželka bola mníškou,a „prorokov“ bratranec a najbližší spolupracovník bol papeženec.
Rím mal Mohameda pod neustálou kontrolou.
Jezuitský „generál“ kardinál Bea všetky tieto tajomstvá vyzradil. Ako vysokopostavený jezuita mal prístup do vatikánskych archívov.
V súčasnej dobe islamisti,ktorí sa dostali do Eúropy pod rúškom vojnových utečencov. Budú taktiež bojovať proti skutočným kresťanom a islamizmus - satanizmus sa bude šíriť tak, ako vždy v historii.
Bežný mohamedán ma 5 žien a s každou 5 detí./príklad/
Na záver: kto celú tu inváziu vyznavačov Koránu do Eúropy zaplatil ? Odpoveď je prostá:satanista Rockefeller a jemu podobní budovateľia NWO.

Napísať odpoveď