NATO -diablov nástroj

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

NATO -diablov nástroj

Príspevok od používateľa rudinec »

Slovenský veterán rovněž vrací vyznamenání NATO

http://www.hlavnespravy.sk/tentokrat-sl ... ato/521375

Tentokrát slovenský vojak vrátil vyznamenania. Hanbím sa, že som slúžil pre zločineckú organizáciu (NATO)

0
25. januára 2015 (HSP/Foto:TASR)

Do redakcie nám dnes prišiel list rozhorčeného slovenského vojaka Roberta Bačinského, ktorý slúžil v Kosove a ktorý vracia vyznamenania, pretože NATO, pod ktorého velením slúžil a tieto vyznamenania získal, považuje za zločineckú organizáciu. Robert Bačinský poslal list elektronicky riaditeľovi tlačového odboru MO SR Mgr.Martinovi Cambalikovi s tým, že ho dodatočne pošle aj v listovej forme.
Robert Bačinský v svojom liste uvádza, že bol inšpirovaný svojim hodnostne vyšším kolegom, českým vojakom plk. Marekom Obrtelom, ktorý svoje vyznamenania vrátil pred krátkym časom. Písali sme o tom tu.
V nasledujúcich riadkoch vám prinášame jeho otvorený list v plnom znení.

Otvorený list ministrovi obrany SR a vláde SR – žiadosť o odobratie vyznamenaní z
vojenských operácií ASR pod hlavičkou NATO.
Pán minister,
Týmto listom Vás žiadam o odobratie vyznamenania NATO a vyznamenania MO SR za vojenské operácie pod hlavičkou NATO v Kosove.
Verím, že to pochopíte a žiadam o súhlasné stanovisko.
rtn. v.z. Robert Bačinský

V otvorenom liste ministrovi obrany SR, vláde SR a prezidentovi SR
Vraciam dve spomínané vyznamenania, pretože sa nesmierne hanbím za svoju službu v tej najzločineckejšej a najneľudskejšej organizácii, aká bola kedy založená a pretože sa mi hnusí diktátorská politika USA, ktorú po celom svete pre svoje sebecké záujmy stále častejšie presadzuje aj pomocou NATO.

áte pravdu, som inšpirovaný mojim hodnostne vyšším kolegom Pánom pplk. Marekom Obrtelom z armády ČR. Som presvedčený, že viete o koho ide a v plnej miere súhlasím s jeho názormi. Verím že nás, ktorí sa Vám obrátime chrbtom, bude stále viac a viac.

U mňa už nemáte žiadnu autoritu a pohrdam Vami – politici SR vrátane prezidenta SR, pretože ste učebnicovým príkladom pokrytectva, nekompetentnosti ,neschopnosti a análnej akrobacie. Ste partia súdruhov a panáčikov, ktorí každé štyri roky hodia kockou, aby ste vedeli, kto z Vás bude sediet na ktorom ministerstve. Spolu sa potom opojení mocou a pocitom beztrestnosti budete radiť, ako ešte viac zotročiť tých, ktorí drú na Vaše prepychové životy a koľko vojakov poslať kam, aby ste spoločne s NATO a USA zase raz zachránili vesmír pred USA nadiktovanou a vykonštruovanou teroristickou hrozbou.
Pohŕdam Vami, ktorí sedíte v oblekoch a kravatkách v teplých a bezpečných kanceláriách, tisíce kilometrov od rinčania zbraní ale s drzosťou sebe vlastnou – všetci ste predsa vojnoví veteráni – nám budete rozdávať rady a vysvetlenia a poučenia a... a budete iba trepať, pretože Vy nemáte ani poňatia, ako to Tam vyzerá. Robíte teda to, čo je Vám blízke - klamete, dávate nepravdivé vyhlásenia, neštítite sa nariadiť informačné embargá a zatajujete informácie, pretože tak Vám to, samozrejme demokraticky, nariadil Váš Veľký brat a mierotvorca – USA. Tí , ktorí to nevidia, na to majú dva dôvody – nechcú to vidieť, alebo majú žalostne málo informácií. Aký je teda ten Váš dôvod páni politici?
Ak ste sa rozhodli byť USA poskokmi a lokajmi, je to Vaša voľba. V skutočnosti ste pre nich iba bezcenný spotrebný tovar, stádo oviec, ktoré na príkaz Bieleho domu idú slepo ale odhodlane bojovať pre krajšie a hlavne bohatšie zajtrajšky nenásytných USA korporácií... Ale pri najbližšej, samozrejme opäť záchrannej operácii NATO Vás páni politici vyzývam, aby ste si ako prví obliekli maskáče, potom do nich navlečte aj svoje manželky, deti a príbuzných a všetkých vašich blízkych. Týka sa to aj Vás pán prezitent, ak už chcete mať USA základne aj na Slovensku ! A takto svorne ruka v ruke nám budte príkladom a ukážte nám, ako hrdo a odhodlane bojovať proti.... proti komu to vlastne a za čo ??? My zatiaľ budeme sedieť vo Vašich bezpečných a teplých kanceláriách a budeme dávať dobrý pozor, aby sme sa niečomu priučili.
Myslím, že príležitosť sa Vám onedlho naskytne, až Vám tá USA a EU a teda aj Vami financovaná a ticho schvaľovaná genocída páchaná na rusky hovoriacej časti obyvateľstva na východe Ukrajiny vybuchne do tváre.
Toto je môj názor a presvedčenie a dôvod, prečo žiadam o odobratie vyznamenaní. Je to odpor proti všeničiacej politike USA a zabíjaniu milinov bezbranných ľudí prostredníctvom NATO, ktorej hrdej členom je aj Slovensko.
A hoci to píšem na záver, je to v prvom rade ospravedlnenie sa, že som aj ja slúžil pre túto
zločineckú organizáciu, za čo sa budem hanbiť po zvyšok svojho života.
rtn. v.z. Robert Bačinský

Rozhovor s Robertom Bačinským si môžete prečítať tu

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: NATO -diablov nástroj

Príspevok od používateľa rudinec »

Washington zapáchá pekelným puchemPaul Craig Roberts( více o autorovi > )

Jediný mezi vládami světa Washington požaduje, aby se suverénní vlády řídily zákony Washingtonu, dokonce i tehdy, když zákony Washingtonu odporují zákonům suverénních zemí.

Příkladů je nekonečně. Například Washington donutil Švýcarsko porušovat a zrušit historické švýcarské zákony o bankovním tajemství. Washington popravuje občany jiných zemí, stejně jako vlastní občany, bez řádného zákonného procesu. Washington porušuje suverenitu ostatních zemí a vraždí občany těchto zemí pomocí bezpilotních letounů, bomb a týmů zvláštních jednotek. Washington unáší občany jiných zemí, a buď je dopravuje do USA, aby tam byli souzeni podle amerických zákonů, nebo je posílá do jiných zemí, aby tam byli mučeni v tajných mučících střediscích. Washington říká bankám v jiných zemích, s kým mohou dělat byznys, a když tyto banky neuposlechnou, Washington je vydírá, dokud se nepodvolí, nebo jim napaří pokuty, ohrožující jejich existenci. Minulý týden Washington donutil francouzskou banku zaplatit mu pokutu 9 miliard dolarů, nebo by ji byly zakázány operace v Americe, protože tato banka financovala obchod se zeměmi, které Washington neschválil.

Washington dává ultimáta suverénním zemím, aby konaly, jak píská, nebo „budou vybombardovány do doby kamenné“.

Washington porušuje diplomatickou imunitu a násilím nutí přistávat letadla prezidentů suverénních zemí, aby byla ilegálně prohledávána.

Washington nařídil svým britským vazalům porušit mezinárodní právo a konvence upravující politický azyl a odmítnout odchod Juliana Assange do Ekvádoru.

Washington nařídil Rusku porušit své zákony a vydat Edwarda Snowdena.

Rusko je dostatečně silné, aby odmítlo se příkazům Washingtonu podřídit.

Takže co Washington udělal?

Ono město na kopečku, světlo světa, „nepostradatelná vyjímečná vláda“ unesla Romana Selezňova, syna ruského poslance, v cizí zemi – Republice Maledivy, v ostrovní zemi v Indickém oceánu. Selezňov byl sbalen Washingtonem, když nastupoval do letadla do Moskvy, a byl unesen v soukromém letadle do USA ovládaného teritoria, kde byl zatčen na základě podvodných obvinění.

Ruské ministerstvo zahraničí obvinilo Washington z únosu ruského občana v rámci „nového nepřátelského kroku Washingtonu“ vůči Rusům.

Není naprosto žádných pochyb, že únos Selezňova je ilegální – stejně jako vše, co Washington dělal od Clintonova režimu. Selezňovův otec, člen ruského zákonodárného orgánu, věří, že Washington unesl jeho syna proto, aby ho vyměnil za Edwarda Snowdena.

Selezňov byl okamžitě, bez jakýchkoliv důkazů, obviněn z imaginárních zločinů zaručujících 30 let ve vězení. Fašistický šéf ministerstva pro vnitřní bezpečnost prohlásil, že zcela ilegální akce Gestapa Washingtonu je „důležitým zatčenímvysílá jasné poselstvídlouhá ruka spravedlnosti – a tohoto ministerstva – bude nadále rozvracet a likvidovat komplexní zločinné organizace“.

Americká tajná služba prohlásila, že syn ruského poslance je „jedním z nejproduktivnějších světových pašeráků ukradených finančních informací“.

Taková naprostá hovadina!

Jak celý svět nyní ví, největším zlodějem finančních informací je Národní Stasi Agentura Washingtonu. Tato Stasi agentura kradla ve prospěch amerických korporací, které dávají štědré politické příspěvky, finanční informace společností v Brazílii, Německu, Francii, Číně, Japonsku, a vlastně všude. Stasi Washingtonu dokonce ukradla soukromé telefonické konverzace německé kancléřky.

Svět byl stupidní, když věřil americkým informačním systémům, které slouží jako špionážní zařízení. Kdokoliv, kdo si koupí počítač americké značky, nebo se spoléhá na americké internetové služby, může považovat za fakt, že Národní Stasi Agentura Washingtonu má o něm kompletní informace. Ostatní vlády si myslely, že mají u amerických kapitálových investic hostinu zdarma, ale tato hostina znamenala, že žádná vláda a žádná populace zákonem chráněné informace a tajemství nemá.

Americká Národní Stasi Agentura může vydírat celou světovou populaci.

Podle neokonzervativců je právo šmírovat svět právem „nepostradatelných“, zastoupených „jejich“ „vyjímečnou“ vládou.

Svět je stupidní i v mnoha dalších ohledech, kdy mylně Washingtonu věří. Nevládní organizace financované Washingtonem operují v mnoha zemích a slouží jako páté kolony Washingtonu. Washington může povolat své NGO do ulic, aby se tam postavily a svrhly nespolupracující vládu, nebo aby vytvořily pro Washington propagandu namířenou proti vládám, jak to Washington učinil, když povolal své NGO, aby protestovaly v ruských ulicích, že Putin ukradl volby. Tyto NGO jsou na krev, kterou mají, nebo brzy mít budou, na svých rukou hrdé. To ukazuje, že jsou to důležití agenti Říše.

Se zotročenými západními médii a evropskými vládami, plus Japonskem, Austrálií, Kanadou, Novým Zélandem, Jižní Koreou a Filipínami, může Washington drze vykřikovat své lži a podvodná obvinění. „Saddam Hussein má zbraně hromadného ničení.“ Nikdo za tuto drahou lež potrestán nebyl. „Assad v Sýrii použil chemické zbraně proti vlastním lidem.“ Nikdo nebyl za tuto nákladnou lež potrestán. „Rusko provedlo invazi na Ukrajinu.“ Nikdo nebyl za tuto nákladnou lež potrestán. „Edward Snowden je čínský/ruský/něčí špion a zrádce, který vytroubil Američanům ilegální akce jejich vlády.“ Nikdo nebyl za tuto lež potrestán. „Julian Assange je špion, protože nechal uniknout dokumenty o zločinech Washingtonu na internet.“ Nikdo nebyl za tuto lež potrestán.

Každý Američan stavějící se proti nadvládě Wall Street a Washingtonu byl prohlášen za nežádoucí osobu. Takovíto Američané jsou „domácími teroristy“, kteří jsou nyní v hledáčku Gestapa bezpečnosti ministerstva pro vnitřní bezpečnost, dobře vyzbrojené vojenské síly, porušující zákon Posse Comitatus. Ministerstvo pro vnitřní bezpečnost je ilegální a protiústavní silou, namířenou proti Američanům. Američtí občané jsou nuceni ji platit, kdy jsou jejich domovy zabavovány a na ty, které konfiskovány nejsou, jsou prováděny nájezdy přitroublými hrdlořezy z týmů SWAT.

Zelení stojí v cestě kapitalistických zisků a kapitalistické vládě, a ne že se starají o životní prostředí. Zelení jsou „domácími extremisty“.

Protestující proti válce jsou vyšetřováni jako „agenti cizí mocnosti“.

Lidé zajímající se o osud zvířat a mizení druhů v důsledku ničení habitatů hrabivými a krátkodobě motivovanými korporacemi jsou na seznamu „domácích extremistů“.

Nejvyšší soud je vlastněn skupinami soukromých zájmů, které koupily naši vládu. Americký Nejvyšší soud je velkým nepřítelem americké ústavy.

Právo je zneužíváno k posílání milionů nevinných, obzvláště mladých, Američanů, jejichž přestupky jsou bezvýznamné, do vězení, aby se podpořily příjmy, které potřebuje zprivatizovaný vězeňský systém.

Je obtížné si představit zemi tak špatnou jako USA, kde vláda slouží nikoliv lidem, ale malé hrstce jednoho procenta, kdy tato vláda není schopna poskytnout jakýkoliv druh spravedlnosti, vláda, která kdyby říkala pravdu, zničila by se.

Washington zapáchá pekelným puchem. A svět to začíná chápat.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: NATO -diablov nástroj

Príspevok od používateľa rudinec »

Video 120 sekúnd s T.E.Rostasom

https://m.youtube.com/watch?v=HRxDmvrP_FQ

Napísať odpoveď