Chystajú tajné spoločnosti príchod biblického Antikrista ?

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Chystajú tajné spoločnosti príchod biblického Antikrista ?

Príspevok od používateľa rudinec »

Biblická apokalypsa naznačuje, že pred druhým príchodom Ježiša Krista na túto Zem príde jeho veľký a podlý nepriateľ Antikrist. Bude robiť falošné zázraky, bude mu daná vláda nad celým svetom a mnohých ľudí zvedie do zatratenia. Apokalypsa toho predpovedala viac, ako napr. jednu svetovú vládu, či hromadnú čipizáciu ľudí. Tieto veci už začínajú byť evidentné. Existujú v dnešnom svete však aj nejaké indície naznačujúce práve príchod Antikrista? A ak áno, akým spôsobom sa mu podarí oklamať dnešný – už veľmi sekulárny – svet?
Illumináti – tí osvietení. Henry Makow vo svojej knihe „Illumináti, sekta ktorá ovládla svet“ podáva vcelku jasný obraz tajnej spoločnosti, ktorá si skutočne podmanila celú ľudskú populáciu. Na rozdiel od iných si však Makow všíma aj duchovné pozadie celej záležitosti. Poukazuje na to, že Illumináti vlastne len dláždia cestu svojmu temnému pánovi – Luciferovi. Hlavným cieľom toho, čoho sme denno-denne svedkami teda nie je ani tak moc ako najvyššia inštancia, ale zatratenie čo najväčšieho počtu ľudí.
A je to práve táto sekta, ktorá pripravuje pôdu aj pre Luciferovo najväčšie eso – Antikrista. Aj ten najzaritejší ateista, aj ten najsilnejší Kresťan bude musieť uveriť že antikrist bude tým, čo o sebe bude tvrdiť že je – skutočným Mesiášom, synom akejsi božskej entity, záchrancom ľudstva pred sebou samým.
Klamstvo musí byť teda dokonalé a veru aj dokonalé bude. Pozostáva z niekoľkých aspektov, ktoré sa v pravý čas spoja do najväčšieho „zázraku“ aké kedy ľudstvo videlo. Ide hlavne o tieto aspekty – politiku, technológie, psychológiu a okultizmus.
1. Politika
Na Youtube je jedna zaujímavá reportáž o Illuminátoch z dielne českej stanice Tv Nova. Naozaj stojí za zhliadnutie:
http://www.youtube.com/watch?v=Rav3dyh6GBo
Hovorí sa v nej, že Iluminátom sa pripisujú také udalosti, akými boli Veľká Francúzska Revolúcia, či založenie Spojených Štátov Amerických. Mimo to sa spomína, že Ilumináti sa podieľali na vraždách kráľov a podrývaní ich moci. Inými slovami – tajné spoločnosti sa snažili stoj-čo-stoj zničiť do tej doby klasické štátne usporiadanie na kráľovstvá a nahradiť ho ideou novou – tzv. demokratickými štátmi, aké poznáme dnes.
Prečo iluminátom tak záležalo práve na demokracii ? Túto otázku veľmi zaujímavo objasnil okultista a vysokopostavený slobodomurár Manly Palmer Hall vo svojom prevratnom diele „The Secret Destiny of America“ (Tajný osud Ameriky). Ako Hall uvádza, staré kresťanské európske kráľovstvá prenasledovali a popravovali členov tajných spoločností. Kdežto v demokratickom zriadení ich nielenže nikto neprenasleduje, ale naopak – dostávajú sa do vlád jednotlivých štátov a určujú chod dejín podľa ich starodávneho plánu.

Demokracia však môže priniesť ešte jeden aspekt, ktorý M. P. Hall neuviedol – z histórie vieme, že práve demokratické zriadenie, na čele s volenými zástupcami, viedlo v niekoľkých prípadoch až k nastoleniu absolútneho tyranstva – zriadeniu vlády jedného NEOBMEDZENÉHO cisára (stredovekí cisári najmä Svätej Ríše Rímskej mali len reprezentatívnu funkciu).
Klasickým príkladom je antický Rím. Rím bol dlhú dobu republikou na ktorej čele stáli dvaja volení konzuli. Spolu s nimi vládli ešte 300 členný senát a magistratus – štátni úradníci. Po troch nesmierne krvavých Púnskych vojnách a úplným zničením Kartága vzišla republika silnejšia než kedykoľvek pred tým, čerpajúc z novo dobytých území. Stredná vrstva, ktorá všetku tú slávu vybojovala, však postupne zanikala, ľudia prichádzali o prácu a pôdu. Konzuli boli rovnako rozhádaní ako naši dnešní poslanci. Z toho vznikali občianske vojny a mnoho krviprelievania. Táto situácia viedla až k tomu, že Rimania boli ochotní vzdať sa svojej republiky a prijať neobmedzenú vládu jedného človeka – cisára. Niektorí cisári sa prehlasovali za bohov a vyžadovali si božské pocty. Tí, ktorí odmietali vládcovi uznať tieto pocty, boli tvrdo potrestaní. Samozrejme, reč je hlavne o prvých Kresťanoch.

Natíska sa teda otázka – pripravujú tajné spoločnosti svojimi krokmi neobmedzenú vládu pre nového cisára – Antikrista, ktorý bude, aspoň podľa Biblie, neobmedzeným vládcom sveta? Je nepochybné, že svet sa globalizuje a vznikajú čoraz väčšie nadnárodné zoskupenia. Najnovší nápad je spojiť EÚ a celú severnú Ameriku do akejsi novej ekonomickej únie. Aké budú ďalšie kroky? Rovnako je badať všeobecná nespokojnosť s politickou situáciou v skoro každej krajine. Na západe vznikajú veľké nepokoje kvôli obrovskému množstvu imigrantov. Veľa ľudí by už teraz akceptovalo jedného vládcu, ktorý by všetok ten bordel dal do poriadku. Podľa spisu o troch svetových vojnách slobodomurára Alberta Pikea z roku 1871 (!) však príde antikrist až po zdrvujúcej 3. Svetovej vojne, kedy ľudstvo prijme už naozaj čokoľvek – jednu svetovú vládu, jedno svetové náboženstvo, ako aj jedného svetového neobmedzeného politického vodcu.
Antikrist si bude, rovnako ako niektorí antickí cisári, vyžadovať božskú úctu. Kto mu ju nebude prejavovať bude tvrdo potrestaný. Nie nadarmo preto Biblia hovorí, že na konci vekov nastane najtvrdšie a najťažšie prenasledovanie Kresťanov v histórii – moderná technológia totiž urobí svoje.
„Ordo ab chao“ – poriadok z chaosu – je hlavným cieľom politického snaženia tajných spoločností. Na dodržiavanie „poriadku“ bude pri tom dohliadať (doslova!) sám biblický Antikrist.
1. Technológie
Na internete sa už dávnejšie objavilo video (aj s českými titulkami) s názvom „Projekt Bluebeam.“ Neviem, kto toto video urobil, odkiaľ čerpal zdroje. Ale rozhodne stojí za to, pozrieť sa naň bližšie:
http://www.youtube.com/watch?v=H5FFIy1NtkA
Toto video obsahuje niekoľko zásadných tvrdení:
a) Budú vykonané určité kroky, ktoré budú mať za cieľ spochybniť všetky náboženstvá, hlavne to kresťanské
b) Satelity krúžiace okolo Zeme budú „premietať“ akési obrazy tak, aby ich ľudia na planéte videli ako na obrovskom kinoplátne, pričom sami to budú pokladať za „zázrak“. Inak povedané – ľudia uvidia svojho Mesiáša na oblohe.
c) Satelity budú, podľa videa, vysielať aj určité druhy nízkofrekvenčných vĺn ktoré zachytí len náš mozog (nie uši) a ten to vyhodnotí tak, že mesiáš k nám hovorí telepaticky. Každý ho bude počuť vo svojom rodnom jazyku.
d) Mesiáš bude jeden pre celý svet, pretože prakticky všetky náboženstvá očakávajú príchod svojho boha na Zem. Len Kresťania hovoria, že pred príchodom Ježiša príde ešte Antikrist. Toto nikto iný, okrem nich samotných, nehovorí.
e) Mesiáš zjednotí všetky náboženstvá do jedného veľkého mišmašu a tým zásadne pomôže utvoriť jeden celosvetový štát.
f) Celé „predstavenie“ sa bude nejakým spôsobom týkať aj fingovanej invázie „mimozemšťanov“ (v skutočnosti démonických bytostí).
g) Video samo spojuje celú záležitosť s pánom podsvetia – satanom a jeho vplyvnými služobníkmi tu, na Zemi.
h) Chemtrails – vypúšťanie chemických látok do atmosféry - slúži na lepšie „premietacie vlastnosti“ oblohy.
Video obsahuje veľmi zaujímavú hypotézu a síce, že satelity na obežných dráhach majú aj iný účel než len výskum Zeme, predpoveď počasia či prenášanie telekomunikačných vĺn. Video tvrdí, že sú vybavené špeciálnymi zariadeniami, ktoré budú mať za úlohu „premietať“ akési obrazy tak, aby ich ľudia na planéte videli ako na obrovskom kinoplátne, pričom sami to budú pokladať za „zázrak“. Inak povedané – ľudia uvidia svojho Mesiáša priamo nad svojimi hlavami. Do akej miery je však tento scenár možný?
Ešte tak dva roky dozadu som pracoval pre jednu mimovládku, ktorá sa venuje práve propagácii vesmírneho programu na Slovensku. Písaval som pre nich rôzne články, za čo som sem-tam dostal aj nejaké to euro. Pravda, v členskom som im to vždy splatil aj s úrokmi. Treba však povedať, že to neboli nejakí fušeri, čo by skladali raketky zo šuľkov od záchodového papiera. To vôbec nie. Tak napríklad jeden môj najbližší priateľ – ktorý tak isto písal články, pravda trochu iného rangu – bol mladý chlapčisko okolo tridsiatky, ktorý vyučoval astronómiu na Bruselskej Univerzite. Takto by sa dalo pokračovať ešte dlho.
Raz sa konala istá akcia, kde sme boli všetci pozvaní. Boli to aj rôzni zaujímaví hostia a malo to byť otvorené aj pre laikov, avšak de facto šlo o uzavretú spoločnosť. Medzi hosťami vynikali dvaja ľudia. Obaja Slováci, jeden pracoval pre divíziu OSN zaoberajúcu sa otázkami vesmíru a druhý, zamestnanec spoločnosti SIEMENS, montoval telekomunikačné satelity. Ich mená si nepamätám.
Každý hosť mal prednášku. Tá od chlapíka z OSN sa ničím výnimočným nelíšila od tých ostatných. Teda aspoň spočiatku. Na konci však povedal niečo veľmi nezvyčajné. „Poviem vám tajomstvo“, začal. „Do každého jedného satelitu – nech je akýkoľvek, telekomunikačný, či vedecký – sa montujú určité zariadenia, o ktorých nikto nevie, na čo slúžia.“ Ako pokračoval, 20% kapacity každého satelitu tvorí akési „čierne miesto.“ Inak povedané, ľudia, čo ten ktorý satelit montujú, musia od neho odísť a k satelitu prídu akýsi iní technici. Tí montujú do satelitu zariadenia, o ktorých nikto nevie, na čo vlastne slúžia. Určite však nie sú na vedecké, či telekomunikačné účely. Toto sa deje v podstate u všetkých firiem, ktoré posielajú nejaké zariadenia do kozmu. Je jedno z akej sú krajiny. Chlapík z OSN nakoniec dodal: „Neviem, čo to tam montujú, ale osobne si myslím, že ide o vojenské záležitosti.“
Čo bolo ešte prekvapujúcejšie, ten človek zo SIEMENS-u, ktorý montuje ich telekomunikačné satelity, na každú jednu túto vetu len tíško prikyvoval, ako keby sa skutočne jednalo o jeho každodennú prax! Sám vo svojej prednáške však nič nenaznačil ...

Ani tá záležitosť ohľadom nízkofrekvenčných vĺn nemusí byť zas až tak nereálna. Istý John Casbolt napísal knihu s názvom „Agent Buried Alive“ (Agent pochovaný zaživa). V nej tvrdí, že je bývalý príslušník britskej tajnej služby MI-6, ktorá úzko spolupracuje s NSA a CIA. Casbolt vo svojej knihe odhaľuje mnohé veľmi závažné skutočnosti týkajúce sa nelegálneho obchodu s drogami, tajných podzemných základní, vplyvu slobodomurárstva na tajné služby atď. Toto je jedná z pasáží knihy:
Mozog má zvláštnu schopnosť prijímať, vydávať a manipulovať s rádiovými vlnami ... V skutočnosti, myšlienky samotné sú skalárne zvukové vlny, neviditeľné ľudskému oku. Ide o veľmi reálnu záležitosť. Preto existuje TELEpatia, TELEvízia, TELEfón ... kontrola mozgových vĺn spadá (v MI-6) do projektu s názvom Mannequin.
Podľa Casbolta tajné služby skutočne experimentujú s technológiou vkladania myšlienok do mozgu človeka. Táto technológia funguje na princípe vydávania skrytých zvukových vĺn, ktoré ucho nezachytí, ale mozog samotný už áno. Človeku pripadá, že ho proste napadla len ďalšia myšlienka. O nejakej skrytej manipulácii nemá pritom ani potuchy.
Počuli ste už o skrytých podprahových správach, ktoré sa priebežne objavovali v rôznych filmoch a seriáloch a skryto poukazovali na to, že sa 11.9. alebo americky zapísane 9/11 niečo stane? Ten zo simpsonovcov z časti vysielanej prvý krát v roku 1997 hovorí za všetko -http://images.sodahead.com/polls/000211 ... large.jpeg
Nie je podobná podprahová správa zachytená aj v seriáli s názvom „V“ ? To už nech posúdi každý sám (40-53 sekunda traileru) - http://www.youtube.com/watch?v=YhtkV5622Yo
Nová doba prináša nové možnosti. Nové možnosti produkujú nové technológie. Technológie, o ktorých sa nám ani nesnívalo. Doslova. No a z histórie vieme, že každý jeden vynález bol vždy zneužitý na nekalé účely – od sekery, cez dynamit až po satelity (minimálne na špehovanie určite).
1. Psychológia
O kartovej hre s názvom Illuminati som už písal. Má okolo 500 kariet, týka sa ovládnutia sveta istou sektou zvanou Ilumináti za pomoci rôznych machinácii, vojen, atentátov a tie najznámejšie z nich veľmi detailne „predpovedali“ udalosti z 11. Septembra 2001. Minimálne šesť rokov pred tým, než sa skutočne aj odohrali -http://matejgavlak.blog.sme.sk/c/321281 ... ati-I.html
Čo je však zaujímavé, jedna z kariet má veľmi úzku spojitosť práve s antikristom – jej názov je ... „Messiah.“
Na karte sa píše: Túto kartu možno použiť v ktorúkoľvek dobu okrem času počas útoku. Odkazuje na osobu ktorú kontrolujete. Táto osoba je po celom svete oslavovaná ako Mesiáš ...
U karty, ktorá pojednávala o 9/11 si niektorí ľudia všimli, že samotná kresba ktorú obsahuje priamo znázorňuje miesta, kde lietadlá do mrakodrapov vrazili. Inými slovami – kresba samotná je dosť možno dôležitejšia, než by sa mohlo na prvý pohľad zdať. Už z letmého pohľadu na kresbu z karty „Messiah“ je patrné, že ľudia vidia svojho „Mesiáša“ na oblohe, možno sa im prihovára. Je to evidentne veľmi podobný koncept príchodu antikrista, aký je opísaný v druhej kapitole článku.
Na to, aby bol podvod naozaj dokonalý však treba pripraviť vhodné podmienky. Veľmi zaujímavo opísal dobu pred príchodom antikrista anglický katolický kňaz R. H. Benson vo svojom románe „Lord of the World.“ (Pán sveta). Kniha bola napísaná v roku 1907, kedy mnohí ľudia verili len v nekonečný pokrok technológií. Benson, ako jeden z mála, síce opisuje technicky vyspelú civilizáciu - ta však neustále žije v strachu z hroznej vojny - ktorá, práve vďaka moderným technológiám, môže zdevastovať celú Zem. Akáže to paralela s dobou, v ktorej žijeme. Mimochodom, „Lord of the World“ opisuje práve 21. Storočie ako storočie príchodu antikrista! V jeho diele sú zviditeľnené isté aspekty, ktoré sa za tých 100 rokov naplnili a ktoré nepriamo dláždia cestu antikristovi.
Jedným z takýchto aspektov je všeobecná strata viery v Boha – ateizmus. Ako Benson píše, Kresťan dôveruje Bohu v čase mieru i v čase vojny. Ateista dôveruje vo „vlastné schopnosti“ - ale len v čase mieru. Vojna, najmä svetová, je tak obria udalosť, že presahuje možnosti akéhokoľvek jednotlivca, takže ľudia neveriaci v Boha stratia svoju dovtedajšiu istotu v seba samých. Už nie sú pánmi svojho osudu. Takýto ľudia budú, podľa Bensona, prvými, ktorí uvítajú svetového mierotvorcu – antikrista. Zvlášť, keď ten bude robiť veľké zázraky priamo pred ich očami.
Treba povedať, že moderné ideie ateizmu začali šíriť najmä rôzne hnutia 18., 19. Storočia. Medzi najzaritejších zástancov patrili tzv. „osvietenci.“ Osvietenci – v preklade z latinčiny illuminati – tvrdili, že všetko je možné pochopiť len rozumom a to čo nie, jednoducho neexistuje. Pravda je však taká, že to boli rovnakí okultisti ako tí dnešní „osvietenci“ – slobodomurári a ich patróni ilumináti. B. Schoebelein, bývalý vysokopostavený slobodomurár, tvrdí, že byť osvietení neznamená byť odosobnený od náboženstva, ako sa tvrdilo v 19. Storočí. Práve naopak. Byť osvietený znamená poznať skrytú OKULTNÚ „pravdu“ (celý svet riadi Lucifer a každý kto chce niečo znamenať ho uctieva a koná jeho príkazy; Lucifer je kniežaťom tohto sveta, ako píše Biblia).Samotné slovo je priamo spojené so slovom svetlonosič – čo je, podľa Biblie, Lucifer. Áno, boli to tajné okultné spoločnosti – priamo zasvätené satanovi - ktoré stáli a stále stoja za ateizmom. Tieto hnutia stáli aj za ateistickými revolúciami vo Francúzsku a Rusku, ale aj za revolúciou v USA.
Kresťanstvo je jediné pravé náboženstvo a ako také ako jediné hlása, že pred druhým príchodom skutočného mesiáša – Ježiša Krista – príde jeho falošná napodobenina Bibliou nazvaná Antikrist. To je jeden z mnohých dôvodov toľkej nenávisti a nevraživosti práve voči tomuto náboženstvu. Ďalšími klincami do našej rakvy sú podpora klamlivých ideí ateizmu a východných, falošných, náboženstiev. Toto všetko je súčasťou plánu.
1. Okultizmus
Mark Cleminson je členom jedného staroiluminátskeho rodu. Do tajov okultizmu, ktorý ilumináti praktikujú, ho zasvätili jeho otec a starý otec. Mark sa však obrátil a v jednom televíznom programe poskytol svoje svedectvo. O možnostiach okultizmu povedal toto:
Ako dieťa som vyrastal v rodine „tých osvietených“ a často som počúval, aby som hľadal skrytú silu, ktorá je všade naokolo. A tak som sa vo veľmi mladom veku stal adeptom transcendentálnej meditácie dnes známej ako jóga. Cez túto meditáciu som získal určitú (okultnú) moc, vďaka ktorej som bol schopný robiť určité veci, ako napríklad pohybovať objektmi, bol som schopný vyjsť z môjho tela (tomuto sa hovorí astrálna projekcia) a rovnako som mohol levitovať ...
Niečo podobné tvrdí aj ďalší zaujímavý človek, rovnako bývalý okultista a dnes obrátený Kresťan, Obed Mongalo.
(Okultizmus) je záležitosť, ktorá prechádza z generácie na generáciu (v tom ktorom konkrétnom zasvätenom rode). V mojom prípade ... niečo bolo v mne ... je to duch (démon), ktorý prechádza generáciami z jedného človeka na ďalšieho a na ďalšieho a na ďalšieho ... v osemnástich rokoch som začal študovať okultizmus ... sme veľmi hrdá rodina, v ktorej sú však veľmi silné okultné korene ... (Mal som zvláštne schopnosti) – mojou mysľou som mohol kontrolovať veci – mohol som presúvať objekty. Myslím, že sa to volá mikrotelekinéza ... (mikrotelekinéza) je použitie mysle ... na to, aby sme niečím pohli.

Jóga, je jedna z možností, ako otvoriť svoje telo démonom, ktorý takto môžu človeka posadnúť. Nie každý okultista či posadnutý však dokáže levitovať, či pohybovať predmetmi.
John Todd, človek s rovnakým príbehom povedal, že každá okultná/iluminátska rodina má pridelenú určitú neviditeľnú démonickú entitu. Čím je rod starší, tým je tento duch mocnejší a dokáže robiť väčšie „zázraky“. Práve preto dokážu deti a vnuci iluminátov robiť takéto nadprirodzené veci. Tieto nadprirodzené veci teda nerobí človek, ale démon, ktorý mu slúži.
Toto je spôsob, akým bude robiť Antikrist „falošné zázraky“ o ktorých sa píše v Biblii. Zjavenie Jána tiež hovorí, že tento „muž hriechu“ privedie do zatratenia nespočetné množstvo duší. Len pár skutočne pravoverných Kresťanov dokáže toto klamstvo rozpoznať. Tí však budú veľmi tvrdo prenasledovaní.
Svedectvo M. Cleminsona (angl.): http://www.youtube.com/watch?v=cIIcTfOBWBE
Svedectvo O. Mongala (angl.): http://www.youtube.com/watch?v=EMAjdW-xinE
K záveru
Ako by to celé teda mohlo vypadať? No ... z Biblie a z tu povedaného možno takto:
Po hroznej kataklizmatickej udalosti – pravdepodobne jadrovej vojne – sa zjaví sám syn bohov, ktorý vyhlási, že sa už na to nemohol dívať, že nám prináša večný mier. Nám všetkým, veď je bohom nás všetkých – je jedno či sme malí či veľkí, či zo západu, či z východu, či Kresťania, Moslimovia, ateisti. Bude z neho vyžarovať pokoj, láska, bude robiť veľké zázraky na nebi a na zemi. Každému jednotlivcovi sa bude prihovárať v jeho rodnom jazyku.
Ľudstvo zbedačené, zničené, obraté o poslednú štipku dôstojnosti sa mu bezhlavo vrhne do náručia. Mesiáš vyhlási jeden štát a jedno náboženstvo – to aby sa predišlo ďalším vojnám. Mesiáš je Mesiáš a tak mu bude musieť každý vzdať posvätnú úctu – koniec koncov, je to vôľa bohov. Kto odmietne bude považovaný za nepriateľský živel, nebezpečenstvo, ktoré by v krajnom prípade opäť mohlo vyvolať ďalšie krviprelievanie! Toto si už ľudstvo nebude môcť dovoliť. Každé takéto nebezpečenstvo bude zničené hneď v zárodku. V mene mieru, v mene lásky a v mene všeobecného blaha bude zavraždený každý kto s novým poriadkom odmieta spolupracovať.
Ale bude to doba všeobecného blaha. Každý si už konečne bude môcť robiť čo sa mu zachce. Keď niekomu nebude stačiť jedna manželka, môže mať kľudne ďalšie tri, či štyri a nejakého toho manžela do party. Dosť bolo doktrín a stredovekých tmárskych predsudkov! Bohovia chcú pre nás len to najlepšie. Tak ako ich syn na tróne sveta.
Nesmieme zabudnúť na našich vesmírnych bratov. Vesmírnu federáciu, mierumilovných mimozemšťanov. Tí nám poskytnú novú technológiu. Pohodlie je pohodlie. Bude to nekonečná vesmírna láska, matka Gaia bude mať zaiste radosť. Dôležitú úlohu zohrajú mikročipy – tento znak novej viery v Mesiáša nám splní odveký sen – konečne budeme ako sami bohovia. Pozdvihneme sa na vyššiu úroveň. Evolúcia sa nezastavila, pokračuje ďalej! Z bunky, cez opicu až po androida. Všetko bude nakoniec také krásne. Pravda, mier a láska zvíťazia.
Zdá sa to pritiahnuté za vlasy? Možno. Treba si ale uvedomiť, že človek má slobodnú vôľu. Viacerí svätí zdôrazňujú, že do pekla nejde nikto bez toho, aby s tým nesúhlasil. Tam už je ale len plač a škrípanie zubami ... Predstava vyššie načrtnutá môže byť pre mnohých veľmi lákavá. Je to však Sodoma a Gomora vo veľkom.
Každá žúrka sa raz skončí. Aj táto. Pretože, ako pán Ježiš prisľúbil, vráti sa. Vráti sa, keď to budú ľudia najmenej očakávať. Vráti sa, keď to budú najmenej chcieť. V najlepšom sa má skončiť. V najlepšom a najväčšom hriešnom opojení, aké kedy tento svet zažil, sa aj skončí. Príchod skutočného Božieho syna bude veľký, o koľko je Boh väčší od satana o toľko bude príchod jeho syna veľkolepejší. Jeho trest bude hrozný. Rovnako, ako to bolo počas veľkej potopy.
Tak, ako sa vtedy zachránil len Noe a pár členov jeho rodiny, aj teraz sa zachráni len malá hŕstka ľudí, ktorí budú aj naďalej uznávať Ježiša Krista za svojho Boha a Spasiteľa. Zostane ich však len veľmi málo, ak vôbec niekto. Stali sa nepriateľmi štátu, nepriateľmi ľudstva. Stali sa z nich štvanci, lovná zver. Ale všetci títo hrdinovia, ktorí položili svoje životy za skutočného Boha sa budú radovať na inom, lepšom mieste. Pretože zostali verní až do konca a dali aj to najcennejšie čo mali, svoj vlastný život. Ako bolo na začiatku, stane sa aj na konci. Rím budúcnosti bude pokorený.
Boha nemožno poraziť.
Ťažko povedať, kedy k týmto udalostiam dôjde. Geopolitický expert Vladimir Chossudovski predpokladá veľkú vojnu do konca tohto desaťročia. Treba však dodať, že samotný Antikrist nemusí nutne prísť hneď po tejto vojne. V antickom Ríme nenastala doba cisárov hneď po tretej púnskej vojne. Cisárom predchádzal radikálny úbytok strednej vrstvy a s tým spojené nepokoje a občianske vojny v ríši. Keď sa ľudia nenapravia, bude diablovi dovolené spustiť svoj konečný plán ...
Zdroje obrázkov:
http://images.betterworldbooks.com/089/ ... 143886.jpg
http://henrymakow.com/bluebeam-hoax-is- ... ility.html
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/c ... gustus.jpg
http://lisaintx.files.wordpress.com/201 ... cliber.jpg
http://archives.nd.edu/episodes/visitors/rhb/rhb.jpg
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/ ... tation.jpg
http://theonlinedisciple.files.wordpres ... mming1.jpg

Autor: Matej Gavlák

Napísať odpoveď