Čierny pápež

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Čierny pápež

Príspevok od používateľa javen »

Pred 20 rokmi som počul víziu o poslednom pápežovi ktorý bude čiernej pleti, a ejha znovu je táto téma na pretrase, po vyše 20 rokoch tentoraz je to o niečo vážnejšie. Po prečítaní istého článku som sa pousmial ako sa predpovede začínajú napĺňať. Link ktorý som uviedol nižšie patrí k môjmu príspevku.
http://www.topky.sk/cl/10/1339982/Papez ... nej-pleti-

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Čierny pápež

Príspevok od používateľa rudinec »

Prorocvo o čiernom papežovi asi neklame.Všetci si mysleli,že to bude černoch.
Ale čiernym papežom bol myslený jezitský generál,ktorý ma aj prezývku čierny papež.


Výňatok z knihy:Alberto:

Tim: Dobře Alberto. Kolik je jezuitů?

Alberto: Kolem 102.000 - to zahrnuje jezuity i mimo kněžství.

Tim: Hmmm… A oni jsou kompletně odevzdání papeži?

Alberto: Ne.

James: Cože? Copak neutekl papež do Vatikánů? To je neuvěřitelné, kdo vlastně je?

Alberto: Ne, moji přátelé... tam je ještě jiný muž, o kterého jde. A Vatikán jej zná. Je to jezuitský generál. Je známý jako černý papež.

James: Myslíte, že to je černoch?

Alberto: Ne, Jamesi. On je bílý, ale obléká se černě. Je skutečnou mocí ve Vatikáne. O tom se můžete přesvědčit v knize:
„Okultní teokracie, dáma královské město,“ str. 311. Published by Emisaiy Publications, P.O.Box 642, S. Pasadena CA. 91030.

Vzezření má jako gentleman (džentlmen). Římsko - katolická instituce je plná překvapeni. Čím výše jsem postupoval, tím více jsem byl znepokojován. Domnívám se, že právě z tohoto důvodu 86 % kněžstva - včetně jezuitů - propadají psychologickému a psychyatrickému léčení.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Čierny pápež

Príspevok od používateľa mil »

Čo na tom či je čierny, alebo biely ak podstata titulu pápeža je falošná. Keď jadro evanjelia, ktoré tvorí základ učenia RKC je iné - falošné!

Pozeral som v televízii vzdávanie slávy novému pápežovi Františkovi, ktorého sa zúčastnili mnohí z celého sveta. Je potrebné sa zamyslieť nad tým, čo to vlastne vidíme na vlastné oči.

Všimnime si ako pozmenením jadra evanjelia Kristovho – toho semena Ducha, ktorým je Slovo evanjelia, vyrástla iná cirkev, ktorá sa vydáva za pravú cirkev Kristovu. No je to iná rastlina a vyrástla z iného semena - pozmeneného. A plody sú také aké sú! Je to ako v genetike, kde nepatrným pozmenením genetického kódu semena rastliny, vyrastie iná rastlina s inými plodmi.

Vidieť je to v tom, že uberá slávu Bohu a dáva ju človeku.

Dešifrovať, ktoré je pravé evanjelium a ktoré falošné sa dá jednoducho a to tým, že si všímame komu sa zásluhy a teda chvála pridáva a komu uberá. Ako vieme, tak za všetko máme dať chválu Bohu. No satan chce pravý opak, chce ju Bohu vziať.

Evanjelium ktoré preferuje človeka, jeho záslužné skutky a jeho vôľu ako rozhodujúci faktor pre účinnosť spásy, tak toto evanjelium je evanjelium podľa človeka. Zdôrazňované je spásonosné ego človeka a vzdávaná je sláva človeku! Všimnime si, že sa chvála odoberá Bohu a pridáva človeku. Tu sa hromadí pýcha! To presne chce satan. Je to princíp zásluhovosti – skutkárstva, kedy sa popiera absolútna zásluha na našom spasení Otcu na nebesiach a prídáva sa človeku.

Evanjelium ktoré všetky zásluhy na našej spáse dáva Bohu a teda vidí ich v dokonalom diele milosti, ktoré Boh vykonal na kríži, teda bez našich skutkov a nášho pričinenia, tak také evanjelium nie je podľa človeka, ale je to evanjeliu Ježiša Krista, ktorý povedal – dokonané je! Tu si zase všimnime, že sa všetka chvála dáva Bohu a nič sa neuberá. Teda vierou prijímame už hotové dielo milosti - spasenie, ktoré nám vybojoval Otec vo svojom Synovi a žijeme už v pokoji a radosti s istotou spasenia v Kristu. Teda prijímame to dokonalé dielo milosti, ktoré Boh učinil na kríž a v tej milosti aj žijeme Slovom Božím. To Slovo, ktoré sme prijali vierou je predsa živé Slovo Božie a vypôsobí v našom srdci myslenie a konanie plné lásky v Duchu Svätom. Teda skutky viery a ovocie ducha už vychádzajú z nového človeka, narodeného semenom ducha - Slovom Božím, teda z Ducha.

To čo učí RKC je evanjelium podľa človeka a nie len na pápežovi vidíme túto skutočnosť, teda komu sa dáva sláva. No táto sláva patrí predsa Bohu!

Všimnime si z akej pozícii pápež hovorí o Kristu, o láske, o pomoci chudobným a pod. Hovorí z pozície námestnika Krista na zemi. No Kristus je to Slovo Božie, ktoré sa stalo telom a niekto sa posadil namieto to Slovo v srdciach ľudí a svojím titulom námestník Krista na zemi sa necháva oslavovať s pokrikom svetý otec.

No ja vzdávam všetkú chválu zvrchovanému Bohu - nášmu Otcu na nebesiach v Kristu Ježišovi. Podotýkam, za všetko! A prečo som sa tak rozhodol? Sám od seba? Tak to by sa nestalo, ale Boh mi to zjavil vo svojom Slove, aby som porozumel a uveril. Až vtedy som si uvedomil, že jedine milosťou Božou som tým, čím som a nie je to mojou vlastnou zásluhou, ale Kristovou. Teda chválim Boha, že sa zmiloval nado mnou a zjavil mi Pravdu vo svojom Slove, aby som uveril tej radostnej zvesti - evanjelia Ježiša Krista, ktoré zvestuje Božie dielo milosti, ktoré vykonal na kríži za naše hriechy a teda na Božiu chválu a nie našu. A tak radujme sa s istotou spasenia v Kristu! 1Pet 1:5 ktorí ste mocou Božou strážení vierou cieľom spasenia, ktoré je hotové, aby bolo zjavené v poslednom čase

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Čierny pápež

Príspevok od používateľa javen »

Amen

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Čierny pápež

Príspevok od používateľa rudinec »

Najdôležitejšia pasáž zo spisu:Dr.Alberto Rivera


Byl jsem pozván k účasti na černé mši podávanou nejvyššími jezuity v Monastery v severní části Španělska.

Když jsem si poklekl k políbeni prstenu tohoto hodnostáře, spatřil jsem symbol na tomto prstenu, jehož vlivem mi ztuhla krev. Byl to symbol zednářů. Věc, kterou jsem nenáviděl a o níž mi bylo řečeno, abych proti ní bojoval.

Vše se mi zřítilo!! Narazil jsem na černého papeže - jezuitského generála, který hýbe Vatikánem v Římě. Působí v zákulisí!!

On byl také zednářem a členem komunistické strany Španělska.

Zatočila se mi hlava, když jsem objevil jezuitského generála, majícího těsné spojení s Ilumináty v Londýně.

James: Bratře, to je ale tvrdý pokrm!

Alberto: Byl jsem několik týdnů nemocen. V zákulisí se pojilo vše proti čemu jsem byl určen, abych bojoval.

Ignác Loyolský byl zakladatelem společnosti jezuitů a byl členem „Alumbradost“. což znamená „Osvícený“, v angličtině „Ilumináti“.

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Čierny pápež

Príspevok od používateľa mil »

rudinec - čo si myslíš, museli byť takí ako bol Herodes, Judáš, tí čo vydali Ježiša a im podobní, alebo nemuseli? Musel Ježiš vytrpieť od starších a od najvyšších kňazov a od zákonníkov a byť zabitý a na tretí deň vstať z mŕtvych, alebo nemusel.

Predsa sú to slová Ježiša Mat 26:54 Ale jako by sa potom naplnily písma, že musí byť tak?

Preto sa niektoré veci tak dejú ako sa dejú a sú to cesty zvrchovaného Boha a nie naše predstavy. Boh dopúšťa aby sa to dialo a bude aj spravodlivo súdiť.

Nedaj si myseľ zaplniť konšpiračnými teóriami, pretože tí čo ich vymýšľajú nepočítajú so zvrchovaným Bohom a jeho mocou.

Napísať odpoveď