Koniec sveta v r. 2012?

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa mil »

Mat 24:36 Ale o tom dni a o tej hodine nevie nikto, ani nebeskí anjeli ani Syn, iba sám môj Otec.

Ak veríme Ježišovým slovám ktoré sú pravdivé, tak o konci sveta nevie nikto iba náš nebeský Otec. Potom nás nemusia trápiť takéto fámy o roku 2012. Máme byť stále pripravení na príchod nášho pána Ježiša Krista. Ján14 1Nech sa neľaká vaše srdce! Veríte v Boha, verte aj vo mňa. 2V dome môjho Otca je mnoho príbytkov; keby nebolo tak, povedal by som vám to, 3pretože vám idem prihotoviť miesto a keď odídem a prihotovím vám miesto, prijdem zase a poberiem si vás k sebe, aby ste tam, kde som ja, aj vy boli.

http://www.youtube.com/watch?v=_9WVmMMvlac



-------------------------

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa svklampard »

ze sa tym zaoberate prave Vy:D

Ja som pozeral minule niaky dokument co sa tykal roku 2012 ,ale mozem to bart aj ako vseobecne poznatky :
zaver:
-to čo sa deje v tom filme 2012 ma realny zaklad avsak nie v takom rozsahu ako to tam bolo a uz vobec sa to nemusi viazat na niaky datum.
-super vulkan v Yellowstone, to je realna vec ale nikto nevie kedy to buchne, avsak pravdepodobnost je velmi mala odkaz:http://www.21stoleti.cz/view.php?cisloclanku=2005062204
-druha vec su obrovske cunami .To moze mat tiez realny zaklad ked si predtavite ze v obrovskej hlbke napkilad okolo 5km najhlbšia roklina doteraz co namerali ma okolo 11Km(Marianska) a ked si predstavite co i len minimalny posun na morskom dne dvihne to obrovsku masu vody nad tym co je neuveritelna energia -avsak take ako boli v tom filme su dost nepravdepodobne.
-skvapalnenie zemskeho ma tiez niaky realny zaklad ale to si uz nepametam jednalo sa len o teoriu jedneho vedca.
-dalsia vec ktora bola je vesmirne teleso co nieje možne ,pretože to by už zrejme spozorovali ....
-je tam dalsia vec a to prepolovanie ale to sa neda vobec predpovedat ,iba to ze sa to deje(s historie zeme) ale ake to ma nasledky nik nevie ,a vsak pocas tohoto sa moze sever objavovat kdekolvek alebo na viacerch miestach naraz ...medzitym zem strati akysi štit ktory vytvara ,čim sa može ľehsie dostat latky z vesmiru ktore normalne neprenikaju sučasne magneticky severny pol slabne, avsak prepolovanie moze trvat aj niekolko rokov ...neudeje sa to z dna na den ...ale problem budu mat nielen ludia ze sa nebudu vediet orientovat ale kazdy zivi tvor ....
-ovela realnejšia hrozba je slnečna erupcia ,ktora moze vyradit enervgeticke generatori a spalit ich ,tym že bude oslabene magneticke pole zeme sa može toto ryziko znasobit a podla vedcov to može vyradit energiu a oprava by trvala roky ....
Existuje aj film Menom DEN POTE..-co je podla mna ovela realnejšie pretože je to založene na tom že tym že ak sa do oceana dostane privela sladkej vody dokaže to spomalit alebo ulne zsatavit Golsky prúd a viete čo by to znamenalo pre severnu pologulu......

avsak to ze sa to stane v jeden jediny den je tak pravdepodobne ako keby som povedal ze ja si dam zmrzlinu na mesiaci .....
kazdopadne pokusim sa najst priamo odkazi na videa......

takze konec sveta moze prist ako zajtra tak aj o milion rokov

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa pavel »

Že vás tieto hlúposti zaujímajú.... :lol: Keď príde bude tu... už sa teším... ;)

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa svklampard »

pavel..
ja sa nezaoberam koncom sveta ale tym co moze prist ....lebo zmena podnebia nemusi automaticky znamenat koniec sveta:D .....to treba odlišiŤ
inač je velmi zaujimave že každy si mysli že by boh zničil všetku tu krasu čo vytvoril....Prečo by to robil...?

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa pavel »

svklampard napísal:pavel..
ja sa nezaoberam koncom sveta ale tym co moze prist ....lebo zmena podnebia nemusi automaticky znamenat koniec sveta:D .....to treba odlišiŤ
inač je velmi zaujimave že každy si mysli že by boh zničil všetku tu krasu čo vytvoril....Prečo by to robil...?
1. To čo príde, napr. zmena podnebia je začiatkom konca tejto zemeguličky. Zaujímavé je, že toho sa boja všetci, ktorí majú len túto guličku, ktorej sa držia ako kliešť svojho hostiteľa... veď ani nič iné im neostáva, keď žiadny večný život nepoznajú....

2. Prečo by Boh zničil všetku tu krásu, keď ju zničia samotní ľudia? Z prekrásneho raja urobili stoku plnú hriechu, pokazili ovzdušie, vody, zdevastovali zem, prechemizovali všetko čo sa len dalo, a dnes vykrikujú ako z toho von, len kvôli tomu, že sa boja smrti a zániku, toho, že nebudú mať čo dýchať a čo piť a jesť... urobili z prekrásneho stvorenia smetisko... zničili Boží výtvor... a pritom Boh v tomto smere ani prstom nepohol.

Iná vec je, že toto všetko vedel, a vie i to čo bude o pár rokov. najneskôr desaťročí... ak to chceš vedieť, prečítaj si aj ty poslednú knihu Biblie... a kľudne sa strachuj... môžeš sa dať k zeleným, zachraňovať veľryby alebo dážďovky... na tom ako bude dianie na zemi postupovať nič nezmeníš...

Ak chceš mať istotu, večný život, uver, obráť sa, znovuzroď sa... prijmi milosť odpustenia a spasenia... potom pochopíš moje slová: Je mi fuk čo bude s týmto smetiskom a koľko to bude trvať (zajtra, pozajtra... aj hneď je neskoro), môj domov je u Boha nie na tejto zemi.

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa svklampard »

1. To čo príde, napr. zmena podnebia je začiatkom konca tejto zemeguličky. Zaujímavé je, že toho sa boja všetci, ktorí majú len túto guličku, ktorej sa držia ako kliešť svojho hostiteľa... veď ani nič iné im neostáva, keď žiadny večný život nepoznajú....
bol by som zvedavy keby prisli dni keby to co povazujeme za denodenu rutinu by pominulo ...ci by si mal taku vieru...lebo vacsinou v takych situaciach sa ukaza charakter a jha ti prajem aby si vytrval do konca....
2. Prečo by Boh zničil všetku tu krásu, keď ju zničia samotní ľudia? Z prekrásneho raja urobili stoku plnú hriechu, pokazili ovzdušie, vody, zdevastovali zem, prechemizovali všetko čo sa len dalo, a dnes vykrikujú ako z toho von, len kvôli tomu, že sa boja smrti a zániku, toho, že nebudú mať čo dýchať a čo piť
a jesť... urobili z prekrásneho stvorenia smetisko... zničili Boží výtvor... a pritom Boh v tomto smere ani prstom nepohol.
ved podla teba vsetko riadi boh- to si napisal v nasledujucom odstavci,pretoze na tom nic nezmenim,..Otazka bola preco by to zničil? (jedna sa o chapanie ludi ako chapu akokalypsu ze vsteko skonci -celok zem zanikne) a to sa dokonca nepise ani v Biblii....popisuje sa tam 1000 ročna ríša..
Iná vec je, že toto všetko vedel, a vie i to čo bude o pár rokov. najneskôr desaťročí... ak to chceš vedieť, prečítaj si aj ty poslednú knihu Biblie... a kľudne sa strachuj... môžeš sa dať k zeleným, zachraňovať veľryby alebo dážďovky... na tom ako bude dianie na zemi postupovať nič nezmeníš...
ale dokazem zmenit svoj postoj k tomu co ma denodene streta...svoju mysel a srdce...(baterfly efekt)

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa mil »

svklampard napísal:Otazka bola preco by to zničil? (jedna sa o chapanie ludi ako chapu akokalypsu ze vsteko skonci -celok zem zanikne) a to sa dokonca nepise ani v Biblii....popisuje sa tam 1000 ročna ríša..
Mat 24:35 Nebo a zem pominú, ale moje slová nikdy nepominú.
2Pet 3:10 Ale prijde deň Pánov ako zlodej vnoci, v ktorý pominú nebesia s rachotom, a živly, rozpálené ohňom, sa rozplynú, a zem i diela, ktoré sú na nej, zhoria.


Čo sa týka tisícročného kráľovstva - obrazný termín plnosti času „tisíc rokov“ kraľovania kňazov Boha a Krista je práve to.

Koniec sveta nebude vecou náhody. Tak ako je povedané že o tom dni nevie nikto iba Otec na nebesiach. To nám napovedá že to bude vtedy keď o tom rozhodne Boh. A o tom to je. Ak veríme Ježišovým slovám, tak vieme že to bude po veľkom súžení akého ešte nebolo a ani viacej nebude. Vieme zo slov Ježiša aj to, že: “14A toto evanjelium kráľovstva bude hlásané po celom svete na svedoctvo všetkým národom, a vtedy prijde koniec“
V tomto súžení budú mnohí očakávať koniec no a vtedy budú aj mnohí náchylní na zvod ktorý príde v rôznych podobách. Pre tých ktorí očakávajú Ježiša je tu varovanie. Ježiš uznal za dôležité nás vystríhať pred zvodom pred Ježišovým príchodom a skonaním sveta: 26Tedy keď vám povedia: Hľa, je na púšti! nevychádzajte! Hľa, vo vnútorných chyžiach! neverte! 27Lebo jako vychádza blesk od východu a ukazuje sa až na západ, tak bude aj príchod Syna človeka.“

Teda bude každému zjavný Ježišov príchod a nepríde skryte.

micron
Príspevky: 42
Dátum registrácie: St Okt 20, 2010 13:40

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa micron »

Veriaci ľudia vedia,že v r.2012 nenastane koniec časov,pretože predtým musí prísť antikrist.Aj keď niesom znovuzrodený kresťan ,ale hľadám kde je pravda tak vydím,že veľa biblických proroctiev sa už naplnilo a nenaplnených zostava veľmi malo.Takže je dosť možné že ku koncu r. 2012 sa táto kríza vyvinie do neriešiteľných rozmerov čo by mohla byť živná pôda pre príchod antikrista,kedy sa predstaví ako záchranca ľudstva a ponúkne riešenia.Tým by začala nova éra.

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa svklampard »

:D a nanho ukažete prstom a poviete hla už je tu:D ....fakt smiešne

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa mil »

Ja to vidím tak, že antikrist už prišiel a to v čase nástupu kresťanstva. Samozrejme že nie v takej moci ako na konci časov. Antikrist je duch ktorý prichádza z moci satana a pretvaruje sa za Ducha od Boha. Teda je to falošný duch ktorý existoval už pri prvých kresťanoch a existuje aj teraz a prejavuje sa v učeniach falošných cirkvi, rôznych náboženstiev atd., ktoré zapierajú Krista nielen priamo, ale hlavne nepriamo. Teda hovoria o Ježišovi no pritom prekrúcajú evanjelium Ježiša Krista. Tento duch antikrista vychádza spomedzi kresťanov a keď nájde svojich prívržencov ďalej sa šíri. Vyústi to k veľkému odpadnutiu, ktoré je predpovedané ku konci časov

Ján2 18Deti, je posledná hodina, a ako ste počuli, že prijde antikrist, i teraz už povstali mnohí antikristovia, odkiaľ známe, že je posledná hodina. 19Z nás vyšli, ale neboli z nás, lebo keby boli bývali z nás, boli by zostali s nami. Ale aby sa ukázali, že nie sú všetci z nás.20A vy máte pomazanie od Svätého a viete všetko. 21Nepísal som vám preto, že neznáte pravdy, ale že ju znáte, a že niktorá lož nie je z pravdy. 22A kto je lhár, ak nie ten, kto zapiera, že Ježiš nie je Kristus? To je ten antikrist, kto zapiera Otca i Syna. 23Nikto, kto zapiera Syna, nemá ani Otca; kto vyznáva Syna, má aj Otca.

“22A kto je lhár, ak nie ten, kto zapiera, že Ježiš nie je Kristus?“

Ako sa len šíria v terajšej dobe učenia o Ježišovi ktorý vraj nemusel zomrieť za naše hriechy. Že to bola nie obeť, ale vražda. Že bol jeden z mnohých. Vyberajú z Ježišovho učenia to čo im momentálne vyhovuje a ostatným opovrhujú. Ježišovu obeť na kríži robia zbytočnou. Tradície ľudí povyšujú nad čisté evanjelium. Milosťou Božou opovrhujú tým, že vo svojich učeniach miešajú spasenie z milosti so spasením so skutkov nikdy nevediac či budú spasení. Opovrhujú Písmom Svätým atd.

Duch antikrista sa nebude prejavovať tým, že bude priamo vystupovať proti Kristu aby každý ho mohol identifikovať. Kto by sa potom dal zviesť? Musí sa pretvarovať a oblieka sa do ovčieho rúcha: Mat 7:15 Vystríhajte sa falošných prorokov, ktorí k vám prichádzajú v ovčom rúchu, ale vnútri sú dravými vlkmi


-----------------------------

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa pavel »

svklampard napísal::D a nanho ukažete prstom a poviete hla už je tu:D ....fakt smiešne
Mne zas pripadajú "smiešne" tvoje príspevky... :cry:

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa svklampard »

mne je to jedno co si budete mysliet o mne........

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa pavel »

svklampard napísal:mne je to jedno co si budete mysliet o mne........
Za seba môžem povedať, že je to vzájomné.... hihi aj ty si mysli čo chceš... ;)

lubond
Príspevky: 24
Dátum registrácie: So Nov 06, 2010 13:42

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa lubond »

Niekto tu písal, že mu je jedno čo sa stane s týmto svetom, že jeho život je pri Bohu. -nikdy nemáš 100% istotu, že po smrti niečo bude tak by ti nemalo byť jedno čo bude s týmto svetom
Za to čo sa tu deje môžu aj náboženstvá pre ktoré sa tu zabíja a okrem pár vecí je tento svet super. Preto, že niekto nežije podľa biblie tak to nemusí byť katastrofa.
To znečistenie zeme bolo súčasťou vývoja vedy a nemohlo sa vtedy vedieť, že sa narobia také škody ale ak by to všetko nebolo tak by sme doteraz pracovali od rána do noci.
Vedci teraz vedú dilemu o tom či za otepľovanie môžeme my alebo to tu bolo vždy.
Do kým zničíme túto zem tak už možno budeme mať inú planétu na nový život kde už budeme mať lepšie poznatky.
Rok 2012 je blbosť...ak má prísť nejaká apokalypsa čo pochybujem, že príde tak to nemusí byť presne v ten rok a nemusí to znamenať koniec.
Najprv veriaci vravia aké zázraky robil Boh že aké katastrofy spôsobil lebo sme hriešny (počet ľudí v biblii ktorých zabil len ťažko spočítať) a teraz tu niekto napíše, že ani prstom nepohol. Veď priniesol bibliu a ďalší Boh korán a aké vojny sú teraz???

Keď som pozeral Simpsonovcov určite to poznáte tak ma pobavila jedna časť. Prišiel koniec sveta keď Boh povedal koniec a ateisti z krčmy prebehli do kostola a veriaci z kostola do krčmy :lol:

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa svklampard »

podla mna antikrista nespoznate lebo vase poznatky su rozumove a nie duchovne .....

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa mil »

No chcel by som vás upozorniť, aby ste sa navzájom nezosmiešňovali, lebo to znižuje vážnosť tejto diskusie.
lubond napísal:Niekto tu písal, že mu je jedno čo sa stane s týmto svetom, že jeho život je pri Bohu. -nikdy nemáš 100% istotu, že po smrti niečo bude tak by ti nemalo byť jedno čo bude s týmto svetom
Vieme čo s týmto svetom bude, lebo veríme Slovu Božiemu ktoré je Pravda. To jasne hovorí, že tomuto svetu príde koniec. Teda je to vec ktorá sa stane a nikto ju nezvráti. No naša nádej nie je v dočasný svet, ale v Bohu – v jeho Slove. Teda večnosť s Bohom, pre jeho slávu. Máme iný domov, večný v Bohu. To je náš pravý domov.
lubond napísal:Za to čo sa tu deje môžu aj náboženstvá pre ktoré sa tu zabíja a okrem pár vecí je tento svet super.
Kto miluje tento dočasný svet je zo sveta a zahynie s týmto svetom. Kto miluje Boha, tak aj keď svet zahynie on bude žiť, lebo Boh je večný.
lubond napísal:Preto, že niekto nežije podľa biblie tak to nemusí byť katastrofa.
Katastrofa je žiť v beznádeji, alebo z nádeje v dočasné veci. Lebo všetko čo milujeme, či sú to deti, rodina, blízky, tento svet a veci ktoré sú v ňom, to všetko je dočasné a pominie. Ak sme v tom skladali všetku svoju nádej a teda zmysel života, tak kde bude tá nádej a zmysel našej existencie ak to všetko pominie? No nádej máme vkladať v Bohu a tak aj keď odídu naši blízki a veľa pekných vecí a tento svet zanikne tak Boh nezanikne, lebo je večný. Jeho Slovo je pevné a večné v zasľúbení Božom.
--------

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa mil »

svklampard napísal:podla mna antikrista nespoznate lebo vase poznatky su rozumove a nie duchovne .....
Ja netvrdím že sa rozumom dá spoznať antikrist. Z milosti Božej skrze vieru v Božie Slovo dostávame Ducha Pravdy, aby sme mohli rozlíšiť to čo je pravé od falošného.

No ty sa nedržíš Písma Svätého a teda je otázne ako ho rozlíšiš práve ty. Čim porovnáš, ktoré slová sú od Boha a ktoré od antikrista?

svklampard
Príspevky: 192
Dátum registrácie: So Okt 09, 2010 19:18

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa svklampard »

podla ovocia poznate strom....
No ty sa nedržíš Písma Svätého a teda je otázne ako ho rozlíšiš práve ty. Čim porovnáš, ktoré slová sú od Boha a ktoré od antikrista?
hlavne nepovazujem nieco o com sa tvrdi ze je na zaklade niakej dovmienky....-to je vasa viera ze bibliu povazujete za celu napisanu bohom

avsak z realneho hladiska to pisali ludia ktory ani nepoznali jezisa osobne a poznali ho iba z rozpravania(preto je na mieste o tom pochybovat a nie len bezhlavo primat pravdy ktore vytvorili iny ludia)-toz viac som sa to snazil vyvstelit v inej teme.

na zaklade vlastneho poznania poznavam ze vela s toho co je tam sa skor tyka bezneho zivota(ducha)(doslova by som to nazval navodom ako zit avsak tie slova keby neprisiel Jezis by som nikdy nepoznal -istym sposobom ma zachranil)(univerzalne pravdy-co zasadis to zoznes....z bodlaca nemozes cakat hrusky.....vztahy k ludom ...)ale taketo nieco si vyzaduje strasnu sebareflexiu a pokoru a priznavanie si chyb...clovek sa uči ,a to nezname skumanie len niakych textov ale hlavne seba...
ja tiez neviem ci ho spoznam..avsak odvolavat sa na jednu knihu a videnie pricom je to tak abstraktne napisane ze ani neviete kde je sever aco je obraz a co realne.......

podla mna je duch antikrista vo vsetkych cirkvach avsak definovat to co je to je to zrejme strasna povrchnost ludi...neuprimnost voci sebe a bohu....vydavanie sa za automaticky spasenych ludi bez niakej zmeny vnutra....

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa mil »

svklampard napísal:podla ovocia poznate strom....
Ale komu sa to hovorí? Či snáď nie tým ktorí uverili Jeho Slovu. Či snáď je schopný človek ktorý v plnosti neverí Božiemu Slovu rozlíšiť druh stromu podľa ovocia. Ako vieš z histórie, tak takýto ľudia prenasledovali a zabíjali skutočných veriacich, lebo si mysleli že sú to zlé stromy, ktoré treba vykoreniť. Či snáď nevideli ich ovocie, že bolo dobré?

Ján 16:2Vypovedia vás zo synagóg, ba ide hodina, aby každý, kto vás zabije, sa domnieval, že tým koná Bohu službu.

A mnohí takzvaní falošní „kresťania“ ako rozlišovali keď zabíjali, upaľovali a pritom si mysleli, že robia Bohu službu a chránia čistotu viery a cirkev.

No neodpovedal si na otázku akým spôsobom rozlíšiš ktoré slová sú od Boha a ktoré nie? Svojou domýšľavosťou, rozumom? Ako vidím vyberáš z Biblie to čo ti vyhovuje a s čím súhlasíš a s čim nesúhlasíš tak to uznáš za výtvor ľudí, teda nehodné tvojej pozornosti. Kde je tvoja pokora keď v plnosti neprijímaš evanjelium Ježiša Krista? Podľa akých kritérií rozlišuješ čo je pravda a čo nie.

Čo je v Písme také vzájomne odporujúce aby som to nemal prijať. Čo je tam zlé, aby som to neprijal a hľadal niečo iné? Ako potom viem, že to iné je práve to správne a pravdivé?

Je to predzvesť konca, ak je mnohým málo to čo by ich spasilo, čo sa zvestuje v Písme o Kristu. Teda o spasení z milosti skrze vieru bez našich skutkov a nášho pričinenia. O obeti za naše hriechy, aby sme mohli žiť vierou v Ježiša na oslavu Boha.




--------------------

lubond
Príspevky: 24
Dátum registrácie: So Nov 06, 2010 13:42

Re: Koniec sveta v r. 2012?

Príspevok od používateľa lubond »

Ja nezosmiešňujem, ja konštatujem :!:

Ak príde koniec Zeme tak nie preto, že ho zničí nejaký Boh ale ľudia vojnou alebo ju zničí nejaká vec z vesmíru.
Ak by veriaci (moslimovia) nepočúvali Boha (cirkev učí že Alah a ostatný Bohovia sú jeden len s inými menami), ktorý ich učí len nenávidieť neveriacich tak tu nebola žiadna hrozba konca Zeme.
Biblia má plno chýb takže nemôžete vedieť čo v nej je pravda a čo chyba.
podla mna antikrista nespoznate lebo vase poznatky su rozumove a nie duchovne .....
...máš pravdu---pretože ak sú vaše poznatky rozumové tak nič také nenájdeš
...berte ma ako ateistu...moje názory sú jednoducho také (nie urážlivé) :mrgreen:

Napísať odpoveď