Pozor na Google Chrome!

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa rudinec »

Z internetu: Pozor na Google Chrome!

Pozor na Google Chrome, logo obsahuje číslo 666! Naprosto nezpochybnitelne...


http://www.youtube.com/watch?v=w2EBJ-vrBPA

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa rudinec »

Jedna zo zakladateliek New age- Nového veku Alica Baileyová tvrdí: ...že číslo 666 má „sväté vlastnosti“ a má byť čo najčastejšie používané, aby sa urýchlil pokrok civilizácie a nástup nového veku.“ O Alici Baileyovej je známe, že ako špiritistické médium prijímala posolstvá od démonického ducha prostredníctvom automatického /samovoľného/ písania. Tieto posolstvá boli knižne vydané a slúžia ako tajné náuky určujúce smer Nového veku. Kam toto hnutie smeruje? Na to nech si odpovie každý sám. Ja však s veľkým žiaľom v srdci musím súhlasiť s tým, čo hovorí sv. ap. Pavol v 1Tim 4 kap. „Ale Duch hovorí výslovne, že v neskorších časoch odstúpia niektorí od viery, ktorí budú počúvať bludných duchov a učenia démonov hovoriacich v pokrytectve lož, majúcich žhavo poznačené vlastné svedomie..“

Ešte k číslu 666. Je až zarážajúce, ako často sa toto číslo objavuje v celosvetovom peňažno-hospodárskom systéme. Najčastejšie na úverových kartách, ako vstupný kód do čítacích počítačových zariadení. Javí sa to tak, že diabol pomocou hnutia Nový vek chystá „svadbu“ falošného krista, kde vstupným kódom bude počet šelmy číslo 666, meno šelmy, alebo jej znamenie. Na druhej strane Boh chystá svadbu Baránkovu, kde „vstupným kódom“ bude rúcho Kristovej spravodlivosti /ev. Mat 22,11-13; Zj 19,7-9/.

Čo nás čaká, keď prijmeme počet šelmy, jej meno, alebo znamenie: Zj 14,9-11; 16,2.

Čo nás čaká, keď odmietneme: Zj 15,2; 20,4-6.

Vyzerá to tak, že to nebude dlho trvať a bude písané krvou vyznanie príslušnosti k Ježišovi Kristovi. Preto prosím všetkých kresťanov, aby sa utvrdzovali vo viere, aby sa navzájom posilňovali, potešovali, pomáhali si, pretože diabol na nás v tejto dobe konca prichystal veľmi ťažké skúšky. Obstoja v nich s pomocou Božou len skutoční milovníci Krista. Tí, ktorí sú plytkí v poznaní, neutvrdení vo viere a pochybujúci o tom, že sa vyplnia všetky zasľúbenia Božie, tí v týchto skúškach neobstoja.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa rudinec »

Žalm 101,3  Nepostavím si pred svoje oči veci beliála.

Tento výrok ma inšpiroval,že som odinštaloval Google Chrome a nainštaloval Mozilu.

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa javen »

Google Chrome je len webový prehliadač nič viac nič menej, ja ho osobne používam len sem tam, obsahuje množstvo kvalitných a užitočných funkcií, a k tomu logu, ak bude číslo 666 nejak zakomponované aj na vašej vkladnej knižke tak ju zrušíte? To ešte nesvedčí o antikristovi vôbec nemusíte sa báť, lebo antikrist bude skutočný človek ktorý ešte len má prísť.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa rudinec »

číslo 666 v logu google chrome je propagácia sataizmu.

To nikto nemôže odškriepiť.

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa javen »

Raz som počul na túto tému perfektnú kázeň. V tej kázni sa nespomenulo žiadne meno skôr sa kládol dôraz na to čo čaká cirkev v budúcnosti.
Sú rôzne špekulatívne teórie, že číslo 666 znázorňuje istí mocenský systém ktorý ide proti Bohu, alebo že ide o niektorého z pápežov, alebo by to mohli byť rímsky cisári, ktorý kruto prenasledovali prvotnú cirkev. Tieto teórie sa snažili číslo 666 nasilu vtlačiť do určitého mena, napr. cisár nero bol s tím číslom najčastejšie spájaný. Až budúcnosť ukáže kto je skutočný a pravý nositeľ čísla 666, veď zatiaľ nikto nikoho nenúti aby si dal znak na pravé ruky alebo na čelá, ak by tomu tak bolo určite budeme poznať o koho pôjde. Stále ešte môžeme kupovať aj predávať, ešte stále môžeme normálne spoločensky ekzistovať, stále môžeme normálne používať napr. mestkú hromadnú dopravu, v tom najtotalitnejšom režime to už nebude možné ak si len nedáte ten znak na čelo alebo pravú ruku. To len potom bude bengál a koľko kresťanov si radšej zvolí širokú cestičku, radšej si dajú to znamenie na čelo a na pravú ruku, lebo potom si nebudú už môcť nič kúpiť ani predať. Komunizmus bol totalitný režim, mal som tú česť ho zažiť, ale toto bude ešte večšia totalita akú si dokážeme vôbec predstaviť.

Pôsobí aj to, aby všetci - malí aj veľkí, bohatí aj chudobní, slobodní aj otroci - dali si znak na pravé ruky alebo na čelá, aby nemohol kupovať ani predávať nikto, kto nemal znak mena šelmy alebo číslo jej mena. V tomto je múdrosť: Kto má rozum, nech spočíta číslo šelmy, lebo je to číslo človeka. Jeho číslo je šesťsto šesťdesiatšesť. (Zj 13,16-18)

stefan
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po Nov 01, 2010 17:57

Re: Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa stefan »

náuky určujúce smer Nového veku (NewAge). Kam toto hnutie smeruje?
...no zdá sa, že k tej 666 --- Lámechových 777 je síce na dosah, ale je tam nevôľa.
Ale nechcem byť sudcom a posudzovať, aby som prípadne aj ja nebol súdený.
666 - sme už preberali v súvislosti s Markízou. Tam je toho ajajáj.

Používateľov profilový obrázok
javen
Príspevky: 158
Dátum registrácie: Št Máj 24, 2012 7:20
Bydlisko: Spišské Tomášovce
Kontaktovať používateľa:

Re: Pozor na Google Chrome!

Príspevok od používateľa javen »

Pre Štefan:

Ja napr. používam google chrome ako webový prehliadač je na tom dačo zlé? mal by som sa ho vzdať? Aký je tvoj názor, možno sa mýlim a bol by som rád keby si mi dal k tomu svoj názor,

Napísať odpoveď