Začiatok konca

Čo nám Boh zjavil v Biblii a aká je situácia dnes
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Začiatok konca

Príspevok od používateľa rudinec »

V starom zákone je viac ako 300 proroctiev na P.J.Krista.
Jedno z týchto proroctiev tiež hovorí:,že hviezda vyjde z Jákoba , a povstane berla z Izraela....
/ 4 Moj.24,17/

Keď prišli mudrci od východu slnka do Jeruzalema a pýtali sa:kde je ten narodený kráľ židovský ,tak povedali Herodesovi,že videli jeho hviezdu

Na nebesiach sa ukázala hviezda ,ktorá sa pohybovala a zastavila sa nad Betlehemom.
Bol to neobyčajný nebeský úkaz ktorý potvrdzval ,že ten ktorý sa narodil je Božím synom
a súčasne židovským kráľom a ptredpovedaným Mesiášom.
Tohto Spasiteľa očakával celý Izrael.
Táto udalosť bola tak veľká,že od narodenia P.J.Krista sa počíta náš letopočet a jeho smrťou na kríži sa
začína kresťanský vek

Takmer všetci kresťania vedia,že pred druhým príchodom nášho Spasiteľa musí prísť antikrist podľa
2 Tes.2 kap.
V ev. Jána je výrok ktorý som roky nechápal:
Ján 5:43 Ja som prišiel v mene svojeho Otca, a neprijímate ma; keby prišiel iný vo svojom vlastnom mene, toho prijmete.

Myslím,že tu P.Ježíš urobil narážku na antikrista ,ktorý je v Zj.Jána nazvaný šelmou o ktorej je napísané:
7 A dalo sa jej, aby bojovala so svätými a premohla ich. A dala sa jej moc nad každým pokolením a nad každým ľudom i jazykom i národom.
8 A budú sa jej klaňať všetci, ktorí bývajú na zemi, ktorých mená nie sú napísané v knihe života.

Tak sa naplnia Pánove slová,že antikrista svet príme.

Tí diablovi lokaji,ktorí chystajú príchod falošného krista a jeho tri a pol ročnú vládu, sa potrebujú odraziť od nejakého nebeského
úkazu ,aby mohli o antikristovi prehlásiť,že jeho príchod je potvrdený samotnými nebesami,tak ako sa to stalo v prípade nášho Pána a jeho hviezdy.

Takáto príležitosť sa im pravdepodobne naskytne 21.12.2012
na ktorý to čas su vypočítané rôzne astronomické úkazy.

Ja tieto nebeské veci neviem posúdiť ani neviem potvrdiť či sa niečo také stane,ale jedno je isté,že diabol príchod svojho antikrista bude chcieť pripodobniť prvému príchodu nášho spasiteľa.

Bude rok 2012 počiatkom konca ???

Napísať odpoveď