Práca cez internet

Technické poradenstvo
Niki
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Apr 25, 2016 13:47

Práca cez internet

Príspevok od používateľa Niki »

Dobrý deň, chcem sa opýtať ak by mi vedel niekto poradiť, potrebujem sa čo najskôr rozhodnúť. Skúšala som len tak cez internet zarobiť si pár drobných sú na to nejaké stránky. Ozval sa mi jeden muž s ponukou,že mi pošle nejakú prednášku niekoľkohodinovú a ju mám prepísať do wordu. Problém, ale nastal keď som si prečítala,že je to na tému astrológia. A teraz neviem či by bolo lepšie to nechať tak alebo by som to mohla urobiť. V takéto veci vôbec neverím, len sa bojím aby to neboli zarobené peniaze nejakým zlým spôsobom, nechcem sa s takýmito vecmi zahrávať.
Ak by ste mohli niekto poradiť, budem veľmi vďačná. ;)

Používateľov profilový obrázok
pavel
Príspevky: 577
Dátum registrácie: Po Okt 04, 2010 17:00
Bydlisko: bratislava
Kontaktovať používateľa:

Re: Práca cez internet

Príspevok od používateľa pavel »

Nuž, zarábať sa dá všelijakými spôsobmi. Keby som zašiel do extrému, môže to byť nájomná vražda, cudzoložstvo za peniaze, krádež... toto by si iste odmietla. Potom tu máme iné spôsoby zárobku, hazard, stávkovanie, obchodovanie kde šikovnejší vyhráva... A ďalej sú celkom legitímne spôsoby, kde človek vynaloží svoje schopnosti na prácu o ktorej je presvedčený, že bude niekomu na užitok. Napr. mechanik v servise, predavač, prekladateľ, i ten čo prepisuje texty.

U všetkých menovaných je motív rovnaký. Zarobiť na živobytie. Hranice za ktoré je ochotný človek zájsť sú u jednotlivcov veľmi rôzne. A samozrejme súvisia s ich životnými hodnotami a ich morálkou. U veriacich je to však ešte iné. Veriaci má svojho Pána. Má vedenie Duchom Svätým, ktorý ho usvedčuje skrze svedomie o jeho správnej či nesprávnej ceste. Astrológia samotná, ako nauka o hviezdach a vesmíre iste nie je ničím zlým. Astrológia ako výklad pre rozhodovanie človeka však zasahuje do duchovnej oblasti a môže veľa ľudí viesť smerom preč od Boha.

Ak ponuku prijmeš, zarobíš si. Ak ju odmietneš, iste si dotyčný nájde niekoho iného, ktorý jeho požiadavku splní. Teraz si polož otázku: Koho vôlu chceš činiť? Verím tomu, že ak by si túto prácu odmietla s dôvodom, že to nie je v poriadku s tvojou vierou a učením Boha, Ježiša, v krátkej dobe by si dostala inú a možno ešte lepšie preplatenú prácu...

Je to len na tebe. Na tebe a tvojom vzťahu so svojim Spasiteľom. Pýtaj sa Jeho. Odpoveď na seba nenechá dlho čakať.

Napísať odpoveď