viera v silu modlidby

Keď neviete kam to zaradiť, tak šup s tým sem...
mia500
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Ut Jan 18, 2011 15:18

viera v silu modlidby

Príspevok od používateľa mia500 »

Devät’ utorkov sv. Marty


Modlitba bola nájdená v kostole vytlačená na papieriku, no nie je na nej uvedené imprimatur (cirkevné schválenie), ak viete ako zistiť či má imprimatur, tak mi dajte vedieť. Vyzerá to byť účinná modlitba, veď na žiadosť sv. Marty vzkriesil Ježiš mŕtveho Lazara (viď Evanjelium podľa Jána - Jn 11)

Marta z Betánie, sestra Lazara a Márie, sa starala o telesné dobro svojho hosťa Ježiša. Na jej vrúcne prosby vzkriesil Ježiš zomretého Lazara. Sviatok sv. Marty je 29. júla.

Pri modlitbe 9 utorkov sv. Marty ma horieť svieca. Táto modlitba je taká mocná, že pred ukončenírn týchto devätť utorkov dostaneš to, č o si vyprosuješ, nech by to bolo akokoľvek ťažké.

Ó, svätá Marta, Ty zázračná, utiekam sa k Tebe o pomoc a celkom sa spolieham na Teba, že mi pomôžeš v mojich potrebách a budeš mi nápomocná v mojich skúškach. Z vďaky Ti sľubujem, že budem túto modlitbu všade rozširovať. Pokorne, úpenlivo prosím, potešuj ma v mojich starostiach a ťažkostiach!
Pre veľkú radosť, ktorá napinila Tvoje srdce, keď si vo svojom dome v Betánii poskytla prístrešie Spasiteľovi sveta, vrúcne Ťa prosím, prihováraj sa za mňa a za moju rodinu, aby sme si uchovali svojho Boha vo svojich srdciach a tak si zaslúžili dosiahnuť liečivý prostriedok na našu potrebu, predovetkým pri tejto starosti, ktorá ma teraz ťaží ..............
Vrúcne Ťa prosím, pomocnica v každej tiesni, premôž tie ťažkosti tak, ako si premohla draka, kým neležal pri Tvojich nohách!

0tče náš...Zdravas....Sláva a 9x Svätá Marta, pros za nás!

ametyst
Príspevky: 12
Dátum registrácie: Ut Jan 18, 2011 19:53

Re: viera v silu modlidby

Príspevok od používateľa ametyst »

mia 500 daj pozor na to čo čítaš a píšeš(1 list Tim 2:5)
Jeden je totiž Boh, jeden aj Prostredník medzi Bohom a ľuďmi, človek Ježiš Kristus

mil
Príspevky: 381
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 8:10

Re: viera v silu modlidby

Príspevok od používateľa mil »

to mia500

Och ako len blúdiš. Či nie je živý Kristus? Alebo je viac modliť sa k mŕtvym ako sa modliť k živému Bohu? Alebo snáď Otec na nebesiach nevypočuje tvoje modlitby ak sa modlíš v duchu a v pravde? Jan4 23Ale ide hodina a je teraz, keď praví modlitebníci budú sa modliť Otcovi v duchu a v pravde, lebo aj Otec hľadá takých modlitebníkov, ktorí by sa mu tak modlili. 24Bôh je duch, a tí, ktorí sa mu modlia, musia sa modliť v duchu a v pravde.

MAT6 6Ale keď sa ty modlíš, vojdi do svojej komôrky a zavrúc svoje dvere modli sa svojmu Otcovi, ktorý je v skrytosti, a tvoj Otec, ktorý vidí v skrytosti, odplatí ti zjavne. 7Ale keď sa modlíte, nežvatlite jako pohania, lebo sa domnievajú, že pre tú svoju mnohomluvu budú vyslyšaní. 8Teda nebuďte im podobní, lebo váš Otec vie, čo potrebujete, prv než by ste ho vy prosili.

Či veríš týmto Ježišovým slovám? To čo si napísal nesvedčí o tvojej viere v slová Ježiša Krista. Nedôveruješ týmto Ježišovým slovám? Ak by si všetku dôveru vložil v Krista, tak by si sa neutiekal k niekomu inému, lebo všetci skutoční veriaci sú bratia v Kristu.

Napísať odpoveď