Tetovanie - Drak

Keď neviete kam to zaradiť, tak šup s tým sem...
otaznik
Príspevky: 1
Dátum registrácie: Po Aug 18, 2014 12:15

Tetovanie - Drak

Príspevok od používateľa otaznik »

Hovorí sa, že číslo 666 je číslom Satana, nedávno sa mi dostal do rúk článok, kde toto vysvetľoval jeden človek. Vtedy ma zaujala jedna vec, nad ktorou som sa potreboval pozastaviť. Mám tetovanie - čínskeho draka. Drak je symbolom Satana. Dával som si ho niekoľko mesiacov pred uverením a odovzdaním svojho života Bohu. Chcem vedieť ako to je? Som pokrstený vodou a aj Duchom Svätým, ale je pravda, že nosenie znaku Satana ovplyvňuje môj život? Ako by sa tomu dalo zabrániť?

stefan
Príspevky: 173
Dátum registrácie: Po Nov 01, 2010 17:57

Re: Tetovanie - Drak

Príspevok od používateľa stefan »

Dával som si ho niekoľko mesiacov pred uverením a odovzdaním svojho života Bohu. Som pokrstený vodou a aj Duchom Svätým,
urobil si to z nevedomosti, ešte pred tým, než si začal uvažovať, či si náhodou neurobil niečo, čoho by si ľutoval.
Máličko ti pomôžem ako myslieť...
Akosi mi pichá do očí časť textu.:
""""Som pokrstený vodou a aj Duchom Svätým"""" ak je to farárom niekde pred oltárom, tak TO JE NIČ, nemá to žiadnu váhu vo vzťahu viery k duchovnu. Je to len trdícia, čiže akt pripomienkový na duchovno.
""""Som pokrstený vodou a aj Duchom Svätým"""" ak je to spontánna viera v nadprirodzeno, k Bohu, či ku Kristovi, tak to môže byť ešte len to "zaliatie" vodou, čiže slovom, ktorému začínaš veriť. Nasledovným krokom by mala byť silná viera, že áno, musí to tak byť, že Kristus je ten....atd., tak tam už dôjde k zostúpeniu Ducha Sv. a otvára ti oči uši. Začínaš vidieť zreteľne to, čo si doteraz prehliadal a začínaš počuť - vnímať svet inak sluchom ako doteraz.
Možno je to už tu a preto ti začal akosi vadiť onen Tatoo znak, musím ťa však upokojiť, že ten čínsky akosi nemá nič spoločné s tým biblickým.
Biblia ho identifikuje niekoľkými variantami pomenovania.:
Zj 12:9 A svrhnutý bol veľký drak, ten starý had, ktorý sa volá diabol a satanáš, ktorý zvodí celý svet; svrhnutý bol na zem.......
Tieto štyri mená prezentujú biblické zlo.

Ale, prezraď akú si mal pohnútku nechať si to zvečniť na ruku? Aj to môže byť dôležité.

gugluj.: "čínsky drak" a nájdeš.:

Čínský drak, tento mytologický symbol vznikl okolo 3000 př. nl, a zpodobňuje štěstí, ... (opak ako biblia).
...
Drak je jedným z najsilnejších a najšťastnejších zvierat v čínskej mytológii. Predstavuje múdrosť, silu, rozhodnosť a šťastie. Svojmu majiteľovi pomáha, chráni ho ...

ani by som si ho nedával dolu.

Napísať odpoveď