Čarodějnictví jako náboženství

Porovnávanie blízkosti a vzdialenosti rôznych učení od Božích právd, v porovnaní so Slovom Božím
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Čarodějnictví jako náboženství

Príspevok od používateľa rudinec »

Když jsou rozpory uvnitř křesťanského společenství, diskutuje se. V čarodějnictví se navzájem zabíjejí. Tradicionalisté věří, že budou odměněni od božstev, V nižších kruzích se totiž ještě věří na božstva, zatímco ve vyšších čarodějnických kruzích se věří na jediného boha a tím je Lucifer.
Říkáme proto křesťanům:
'Vlastníte-li knihy o řecké mythologii, máte doma ve skutečnosti náboženské knihy o čarodějnictví.' Takové knihy by měly zmizet. Čarodějové věří v tato božstva právě tak, jako my křesťané v Ježíše.
Mezi sebou nikdy neužívají výrazu "čaroděj" nebo "čarodějnice", to je jen pro veřejnost. Užívají slova kněz. Nemluví se o "čarováni", nýbrž o "moci" nebo "síle", Hlavní aktivita čarodějného kněžstva spočívá v konání náboženských rituálů. Obyčejná čarodějnice vyslovuje nad někým kletby.
Když jsem byl ještě v čarodějnictví, myslel jsem si o sobě, že jsem výborný čaroděj. Jediný problém je, že v čarodějnictví se učí, aby se člověk neptal,proč co funguje, jen když to funguje. Dnes už vím, proč jsem byl vyučován, abych všechno přijímal bezvýhradně. Zde totiž konají práci démoni. To hlavní je ovládat druhé lidi tak, aby se pak podřídili vaší vůli. To je smysl a účel takové kletby nebo zaříkávání.

Výňatok z rozsiahlych spisov Fritza Springmeiera.

Napísať odpoveď