Dr. Alberto Rivera

Porovnávanie blízkosti a vzdialenosti rôznych učení od Božích právd, v porovnaní so Slovom Božím
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Dr. Alberto Rivera

Príspevok od používateľa rudinec »

Jeho životní zkušenosti je věnováno šest sešitů jež mají tyto názvy:

1. ALBERTO, 2. DVOJÍ KŘÍŽ, 3. KMOTŘI, 4. SÍLA, 5. ČTYŘI JEZDCI, 6 PROROK.

Dr. Rivera bil velmi zaměstnán v biblicko-historické práci. Přednášel na školách, seminářích a universitách po celých USA. Zemřel v roce 1997 (ve veku 61 až 62) Broken Arrow, Oklahoma Broken Arrow v Oklahoma


Příběh založený na skutečnosti.

(Obraz auta přijíždějícího k semináři):

Otec Abraham: Ano, paní Rivera. Dobře jste jej připravila pro toto velké povolání. Ó, pohleď Alberto, tam je seminář. Vidíš jej?

Matka: Ach, otče Abrahame, to je nejšťastnější den mého života. Dnes začne můj syn studovat na kněze.

Alberto: Ano otče Abrahame, vidím jej.

Abraham: Alberta jsem křtil a nyní se těším, že jej mohu provést těmito vraty Pojď, můj synu.

Alberto: Ne, mami... Ne... já nechci... Mami prosím tě, vem mně domů! Alberto, přestaň!

Abraham: Musíš jít... musíš... Co s ním je...? Nemohu pochopit! ( Pláče a vzlyká...)

____________________________________

Po dvou letech:

Učitel: Otče - jsou zde dvě ženy. Přišly pro bratra Alberta. Jeho matka umírá.
Abraham: Kde jsou? Přived je a pošli pro bratra Alberta.

Abraham: Poslal vás lékař?

Žena: Ano, otče, je málo času... Otče, je velice nemocná. Lékař řekl, abychom si pospíšily, jestliže ji má Alberto vidět ještě živou. Bratře Alberto, tvoji příbuzní jsou zde, aby tě vzali domu. Umírá ti matka.

Alberto: Co! Otče?... Ó, ne!! (Těžce oddychuje…)

Alberto: Ne, otče!... Nepůjdu zpět domů! Toto je můj dům. Toto je moje rodina! Církev je moje matka! ( Vzlyká a vzlyká…)

Pod tvrdým jezuitským režimem jejich kněží, se Alberto úplně změnil. Jezuité jsou nejlstivějším kněžským řádem.

Abraham: Můj synu - dovol, abych se tě na něco zeptal... zvedni hlavu a podívej se na mne. Nejsi zde proto, aby ses stal knězem?

Alberto: Ano, otče.?

Abraham: Nevíš, že jsi zde proto, abys jednou převzal velice posvátné jho? A tím je poslušnost?

Tím posvátným jhem se mysli "slib Bohu".

Abraham: Zdá se, že jsi se tomu ještě nenaučil. Přikázal jsem ti, že musíš domů a ty zamítáš!

Alberto: (Vzlyká…) S vašim souhlasem otče, půjdu rád.

Abraham: Propustka je udělena.

Alberto: Otče, vrátím se ještě zpět? Ano?

Abraham: Ano, bratře Alberto Rivero, vrátíš se!

Žena: Alberto, prosím tě pospíchej! Tvoje matka tě chce vidět dřív než umře.
____________________________________

Sestra 1: Proč jste dali paní Riverovou do této ložnice?

Sestra 2: Mluvila, že se v její místnosti dějí podivné věci, které ji děsí. Žádala o přeložení.

Sestra 1: Jaké podivné věci?

Sestra 2: Já nevím... jen to, co jsem řekla.. Otec Abraham řekl, že bude dobře.

Sestra 1: Ach! V pořádku, jen když otec řekl, že bude dobře.
Sousedka: Pane Rivera, vaše paní byla světice. Pomáhala každému. (vzlyká…)

Manžel: Nemohla být lepší, byla plně zasvěcena panně Marii a její církvi. Pokud vím, mši nikdy nevynechala. Ano, Tereza je světice.

Kuchařka: Alberto přichází...! Jdi říci Tereze, že její syn je zde!

Sestra: Ó, chvála Bohu... Ano, jdu... jdu...

Matka: Alberto... Můj synu... Můj kněz... Bojím se Alberto. Nechci zemřít. Prosím pomoz mi. Bojím se. Přeji si, abys mi pomohl! Modli se za mne k blahoslavené panně Marii... modli se za mne Alberto...! Vždy jsem se modlila k svatému srdci Ježíšovu... Neobdržela jsem ve své duši žádnou odpověď. (Těžce oddychuje…) Pomoz mi Alberto... Mám strach.... Pomoz mi...!

Alberto: Otče Abrahame, nevím co mám dělat! Nemůžeš učinit něco víc, otče..?

Abraham: Můj synu Alberto, učinil jsem vše co jsem mohl...

Matka: O, Bože, vidím jak ty příšery opět pro
mne přicházejí! Tolik se bojím! Nyní jsou opět zde!

Abraham: Tvoje matka neobdržela pouze svátosti, ale rovněž i zvláštní odpuštění našim papežem, svatým otcem. Byla sloužena taktéž i velká mše. A nyní Alberto jsem jí právě vysloužil poslední svátost posledního pomazání.

Svátostmi se rozumí: svatost křtu, pokání, svatě eucharistie (mše), biřmování a svatost manželství. V této době byl papežem Pius XII. Na uvažování pan Rivera nebyl přítomen.

Matka: Óh, ne....! Vidíte je...? Chtějí mne uvrhnout do ohně! Chtějí se mne zmocnit Alberto! Nechci umřít a jít tam...! Podívej se na ty lidi v ohni. Óh, ty hrozné obludy přicházejí pro mne. (Vzlyká..) Ne, Alberto, odežeň je ode mne. Bojím se. Pomoz mi. Bojím se zemřít. Oheň. Obludy. (Vzlyká…) Prosím, pomoz mi. (Vzlyká..) Pomoz mi...!

Alberto: MAMA, MAMA... vrať se. (Pláče…)

Abraham: Odešla, je pryč, můj synu. Tereza Romera Rivera zemřela ve věku 33 let. Následující den:

Abraham: Alberto, musíš věřit církvi... Jsem kněz, který tě křtil, nevěříš mi? Snad po pohřbu budeš se mnou mluvit... Na shledanou můj synu!

Alberto: Nejsem váš syn. Všechno je lež... Svátosti moji matce nepomohly. Církev ji nepomohla, když potřebovala pomoc a potěšení. Otec Abraham je lhář. Pokládá se za Ježíše, a Ježíš nepomohl... Jsem jako bez života, ničemu víc nevěřím!

Církevní zákon a dogma učí, že knězi jsou uděleny dvě výsady: odpouštět hříchy a konat mši. To je staví podle katolického učeni na místo Kristovo.

Po pohřbu nad hrobem své matky:

Alberto: Jestliže otec Abraham lhal... pak snad nemohl učinit, co se domníval. Mami, když se stanu knězem, pak snad naleznu odpověď a budu znát pravdu. To chci učinit! Ó, Bože, pomoz mi stát se knězem, abych mohl přinést mír každému, kdo jej potřebuje. Mami, chci jít zpět do školy, kvůli tobě. Mami, vrátím se zpět podívat se na tebe, mami, když budu knězem, ty budeš na mně hrdá a šťastná. (Vzlyká…) Na shledanou mami. (Vzlyká…) Tak velice tě miluji.
____________________________________

Po létech v San Diegu 1979:

Sonny Manchester: Glenco Elektronice: momentík prosím. Prosím mohu mluvit Timem Clarkem?

Clark: Halo, zde je Tim Clark.

Sony: Hej, Time, zde je Sonny Manchester.

Clark: Sonny? Člověče, je pro mne překvapením slyšet tvůj hlas. Kde jsi?

Sonny: Volám ze San Diega. Time, mám problém, můžeš mi pomoci?

Tim Clark: Samozřejmě Sonny, oč jde?

Sonny: Můj přítel se dostal do nesnází... a potřebuje nějaké bydlení, kde by mohl zůstat několik dnů.

Clark: Žádný problém, u mne může zůstat tak dlouho, kolik bude potřebovat.

Sonny: Díky Time. Dnes večer letíme do Chicaga. Nechci jej nechat samotného. Poznáš v něm velmi zvláštního muže. Budeme u tebe asi v 18,30.

Clark: Okey, Sonny. Těším se, že tě opět uvidím. Jak se jmenuje tvůj přítel?

Sonny: Jmenuje se Dr. Alberto Rivera!

Sonny: Dr. Rivera, a to jsou James Carter a Tim Clark.

Tim: Těší mne.

James: Nazdar doktore!

Alberto: Těší mne bratři, že se s vámi poznávám.

Sonny: Řekl jsem dr. Riverovi, že vám dvěma důvěřuji svým životem.

Tim: My podobně tobě Sonny.

Sonny: Dr. Rivera je pastor a řečník a zažil velice zvláštní zkušenosti, jaké jsem kdy slyšel. Je skutečně biblicky věřícím křesťanem. Můžete mu důvěřovat. Dávám vám své slovo. Musím však již pospíchat na letiště, abych nepřišel o let. Dr. Rivero, Bůh vám žehnej. Vím, že máte před sebou boj. Moje rodina i já se budeme za vás modlit.

James: Na shledanou Sonny.

Alberto: Za všechno mnohokrát děkuji.

Tim: Bude to opět velké shledání s tebou.

Alberto: Time, můj vůz jev opravě, mohl bych tu být déle než do úterý?

Tim: To nevadí - Sonny přece říkal, že jste sjel z dálnice.

Alberto: Ano, to je pravda.

Tim: To se stalo kvůli nějakému opilci, či nějakému bláznu?

Alberto: Ó, nikoli, tyto věci se mi čas od času stávají od té doby, co jsem opustil Španělsko.

Tim: Co jste dělal ve Španělsku?

Alberto: Byl jsem jezuitským knězem a biskupem ve staré římsko - katolické instituci.

James: Člověče, - to je těžké!

Tim: Jezuité, to je vrchol všech náboženských řádu v katolické církvi...Pravda?

Alberto: Ano, byl založen člověkem, který se jmenoval Ignatius De Loyola v roce 1541 za účelem zastavení šířícího se protestantismu. Byla to inteligence (velkého mozku). V minulosti jezuité radili králům, vladařům a činí tak dosud. Moji přátelé - jezuité jsou ještě mocnější než si myslíte.

Novú rehoľnú spoločnosť, ktorú poznáme aj pod názvom jezuiti, schválil pápež Pavol III. ústne 3. septembra 1539. Napokon po prekonaní rozličných námietok a ťažkostí zo strany kuriálnych kardinálov ju cirkevnoprávne potvrdil bulou Regimini militantis Ecclesiae dňa 27. septembra 1540.
Tridentskom koncile ( 1545 – 1563 ) boli prijaté opatrenia proti šíreniu reformácie. Tým sa upevnila jednota katolíckej Cirkvi a vytvorili sa predpoklady pre účinkovanie niektorých reholí hlavne jezuitov.
Zakladateľ tohto rádu sv. Ignác z Loyoly - španielsky šľachtic, ťažko zranený v armáde, vyštuduje teológiu. V roku 1534 zakladá spolok Tovarišstvo Ježišovo, namierený proti reformácii. Pápež Pavol III. osobitnou bulou schválil stanovy jezuitského rádu (1540). Sv. Ignác sa stáva generálom rádu, ktorý bol organizovaný po vojensky.

Spoločnosť Ježišova: bola založená sv. Ignácom z Loyoly v roku 1534, on sa stal aj hlavným predstaveným Spoločnosti, ktorý sa v tejto Spoločnosti nazýva generál. Túto spoločnosť schválil ústne pápež Pavol III .3. septembra 1539 a cirkevnoprávne ju potvrdil bulou „Regimini militantis Ecclesiae“ dňa 27. septembra 1540.

Tim: Chtěl bych o tom slyšet něco víc, Dr. Rivero.

Alberto: Prosím, říkejte mi Alberto..

Tim: Dobře Alberto. Kolik je jezuitů?

Alberto: Kolem 102.000 - to zahrnuje jezuity i mimo kněžství.

Tim: Hmmm… A oni jsou kompletně odevzdání papeži?

Alberto: Ne.

James: Cože? Copak neutekl papež do Vatikánů? To je neuvěřitelné, kdo vlastně je?

Alberto: Ne, moji přátelé... tam je ještě jiný muž, o kterého jde. A Vatikán jej zná. Je to jezuitský generál. Je známý jako černý papež.

James: Myslíte, že to je černoch?

Alberto: Ne, Jamesi. On je bílý, ale obléká se černě. Je skutečnou mocí ve Vatikáne. O tom se můžete přesvědčit v knize:
„Okultní teokracie, dáma královské město,“ str. 311. Published by Emisaiy Publications, P.O.Box 642, S. Pasadena CA. 91030.

Vzezření má jako gentleman (džentlmen). Římsko - katolická instituce je plná překvapeni. Čím výše jsem postupoval, tím více jsem byl znepokojován. Domnívám se, že právě z tohoto důvodu 86 % kněžstva - včetně jezuitů - propadají psychologickému a psychyatrickému léčení.

James: Alberto, mohl byste s tím vyprávěním začít od počátku?

Alberto: Ovšemže ano! První událost, která šokovala mou víru byla smrt mé drahé matky. Ona byla oddána církvi a nikdy by nepochybovala o jejím učení, protože důvěřovala jejím kněžím. A když křičela v křesťanské věčnosti, a já viděl její zděšení v jejím obličeji. Kněz mi řekl, že učinila vše, co mohla. Cítil jsem, že to byl náš kněz, který byl vinen. Proto jsem se zavázal stát se knězem, abych zjistil jaká je pravda. Ano, smrt mé matky byla první události, která otřásla mou vírou. Další událost, jež na mne hluboce zapůsobila se udála jedné noci ve škole. Když jsem šel spát, někdo vlezl ke mně do mé postele a začal mne líbat.

Křik: Co je?! ... Jdi ven z mé postele! Ou, ou.

Alberto: Otče - rektore. Otče! Pojí sem!

Kněz: Můj nos, tys mi zlomil nos.

Rektor: Co se tu děje???

Kněz: Alberto mě praštil do nosu - otče.

Alberto: O t č e, on mi vlezl do postele a líbal mne.
A ...

Rektor: Jděte ven... všichni ven z této místnosti... Alberto zůstaň zde. Styď se Alberto. Jdi na kolena a vyznej. Jdi na kolena vyznej svůj hřích!

Alberto: Ale otče... vždyť on mi vlezl do mé postele. Tomu nerozumím, jaký je můj hřích?

Rektor: Tvůj hřích byl Alberto. On ti nabídl svou lásku, to byla láska Boží a ty jsi ji odmítl!

Alberto: (Lapá po dechu...) K mému překvapení, homosexuál nebyl ani vyslýchán. Jak čas běžel zjistil jsem, že homosexualitou je prosáklý celý systém od kněžstva po kardinály až k nejvyššímu stupni – papeži.

"Zdaliž nevíte, že nespravedliví dědictví království Božího nedosáhnou? Nemylte se, ani smilníci, ani modláři, ani cizoložníci, ani nemravní, ani samcoložníci /homosexuálové/... království Božího nedosáhnou! 1 Kor.6,9

James: Alberto, slyšel jsem nějaké řeči o tom, že nějaký dělník na jednom křesťanském pozemku objevil ukryté podzemní pohřebiště. Byly tam nalezeny nějaké kostry dětí, a že se lze domnívat, že pocházely od jeptišek, které otěhotněly. Je na tom něco pravdy?

Alberto: Skutečností je to, že římsko-katolická instituce nedovolí kněžím uzavřít manželství; tím se jeptišky stávají strašlivým problémem. Když jsem byl ve zpovědnici, některé jeptišky se vyznávaly z lesbické lásky, jiné vyznávaly lásku kněžím..

James: Tu musíme zjišťovat pramen zklamání... Alberto!

Alberto: Ano Jamesi. /džejmsi/...
Toto je výsledek celibátu jak je to zapsáno v knize: „Kněz, žena, zpovědnice“ od Chiniquho.

Alberto: Ano, je to pravda, stalo se to v Sevile ve Španělsku kolem roku 1934. Takové odhaleni bylo i v Madridu roku 1932. A další v Basque region v severním Španělsku. Guvernéři presidenta Aznara a Manuel Azana, žádali, aby bylo podniknuto národní vyšetřování všech klášteru, římsko-katolických škol a přilehlých budov.

Obraz: Na nákresu jsou znázorněny budovy klášterů jeptišek a mnichů, jež jsou spojeny v podzemí tunelem v jehož bočních výklencích jsou místa pro uloženi dětských mrtvolek. Mnoho takových hrobu bylo nalezeno ve Španělsku i Římě roku 1936. V katolickém Španělsku bylo násilím rozbořeno mnoho budov, kde existovaly takovéto tunely. Lékařská kontrola mrtvolek podala zprávu, že větší počet jich byl usmrcen udušením.

Přesto v knize: „BABYLON MYSTERY REOLIGION“ od Ralpha Woodrowa, na straně 116. a 117 v edici 1981, je svědectví sestry Charlottě, že katolická instituce je proti vyhánění plodů.

Alberto: Zde vidíte, že bez katolického kněžstva by nebylo katolických institucí.

James: Proč?

Alberto: Protože nejdůležitější slib, je slib celibátu. Bez tohoto není žádná svatost v řádu, to staví kněze na místo privilegované. Prohlašují, že Bůh jim projevil přízeň a milost nad jiné lidi, protože zůstali svobodní. Kdyby se všichni kněží oženili, tento systém by padl. Protože instituce je založena na jistých zákonech, které říkají, že papež muže přijít jen přes kněžství. Žádný papež, žádná římsko - katolická instituce...!

Papež je domnělý vládce světa. To bylo ujasněno římsko - katolickým spisovatelem Augustinem roku 420. V původním latinském překladu knihy "Město Boží" v některých novějších překladech je tato informace odstraněna veřejnosti.

"On (papež), je sluncem. Je vládcem vesmíru. Měsícem, jsou vladaři země, kteří odzrcadlují jeho slávu. Země, je všechen lid, sklánějící se před ním. On v podstatě řekl, že Bůh udělil papeži božské právo jako Ježíš Kristus na zemi, aby tajně ovládal obyvatele v každé zemi, skrze výchovu, politiku, ekonomiku a vojenskou moc.

V Augustinově době byl papež nazýván biskupem Říma. Je o tom psáno v knize: „The olher side of Rome“ str. 155-159. V publikaci Zondervan, Grand Rapids, ML 49508, r. 1959. ALSO SEE BAAL WORSHJP, CRUSADERS, a v devátém a jedenáctém čísle tohoto seriálu.

Alberto: Můj další šok se udál ve škole. Bylo mi šestnáct let. Učitel mluvil o Petrovi jako o prvním papeži. Otázka kterou jsem mu na to položil, mne zničila.

Učitel: Vstaň Alberto! Cos to řekl?

Alberto: Jak mohl být Petr skálou na níž mohla být církev postavena... Tomu nerozumím. O čem jste nám mluvil v latině a řečtině. Říká se, že Šimon znamená písek a Petr znamená malý kámen. Není-liž Ježíš tou skálou ?

Učitel: Protože to bylo jasně prokázáno ve staré Aramejské bibli, která již dávno neexistuje. Nedovolil jsem ti klást otázky Alberto!

Alberto: Prosím, nechte mne pokračovat. Já vás prosím... Ježíš řekl: Na té skále postavím svou církev. Proto Petr nemohl být tou skálou, jelikož hned nato Ježíš právem nazývá Petra satanem.

Učitel: Jdi ven! Vstaň a ven z mé třídy! Přikazuji ti, jdi ven! Mluvíš jako heretik a komunista.Počkej venku.

Po dvou hodinách:

Učitel: Nepozval jsem tě do mé kanceláře pro něco zlého... Ale proto, že to, co jsi řekl je velmi nebezpečné.

Alberto: A co jsem tedy udělal zlého? Proč jste mne nazval takovými jmény?

Učitel: Musím chránit sám sebe. Já souhlasím s tím co jsi řekl, ale nemohu dát studentům najevo čemu skutečně věřím.

Alberto: Tomu nerozumím otče.

Učitel: Kdybych tě byl nahlásil rektorovi, byl bys potrestán. To, co jsi učinil bylo velmi nebezpečné. Jednoho dne shledáš, že jsou mnohé věci o kterých nesmíš nikdy mluvit! Jsi varován a nyní jdi!

Alberto: Nám není dovoleno číst bibli, jen instruktoři ji smí pročítat. Jeden mladší student mi dal do rukou Nový zákon. Co je to? Ptal jsem se.

Žák: Je to věc života nebo smrti Alberto! Čti to! Musím už jít, na shledanou!

Alberto: Protože na první stránce nebylo označeno Nihil obstát, inprimatur, tak jsem se bál. Pokoušel jsem se jej vyhodit. Kdybych byl při čtení této knihy přistižen, byl bych obviněn z hereze, přesto však jsem to neučinil. Nyní musím nosit brýle, protože jsem tři roky tuto knihu četl pod pokrývkou při světle baterky.

James: Co jsi udělal, když jsi zjistil, že Petr byl ženat?

Alberto: Málem mne ranila mrtvice.

U Matouše 8,14.15; Marka 1,30; a Lukáše 4,38.39, je totiž psáno: „Když Ježíš vstoupil do domu Petrova, spatřil, že jeho tchyně leží v horečce. Dotkl se její ruky a horečka ji opustila; i vstala a obsluhovala ho.“
(Český ekum. překlad)

Alberto: Jedné noci jsem četl v 1 Tim. 3,2-5 tato šokující slova: „Nuže, biskup má být bezúhonný, jen jedné manželky muž, střídmý, rozvážný, řádný, pohostinný, schopný učit, ne pijan, ne rváč,
nýbrž vlídný, smířlivý, nezištný. Má dobře vést svou rodinu a mít děti poslušné a počestné; neumí-li někdo vést svou rodinu, jak se bude starat o Boží církev?“

Pak jsem nalezl tento verš:

Přivedl ho k Ježíšovi. Ježíš na něj pohleděl a řekl: „Ty jsi Šimon, syn Janův; budeš se jmenovat Kéfas (což se překládá: Petr).“ což se vykládá kámen." ( malý oblázek ) Jan 1,42

Měl jsem pravdu! Petr nebyl skálou. Ježíš byl skálou!

V otázce týkající dogma aneb katolických doktrín, čti knihu: „Dva Babylony“ – „The two Babylons“ od Hislopa a „50 let v církvi Římské“ – „50 Yers in the Church of Roma“ od Chiniqui.

Alberto: V tu dobu jsme přistoupili na vyučování dějin inkvizice. To u mne způsobilo větší odpor k protestantům. Avšak znovu mne nějaká zpráva šokovala. Velmi málo jsem si uvědomoval, že budu brzy připraven pro špionážní činnost k ničení protestantských církví.

Inkvizice byla nejhroznějším nástrojem krutosti a moci, jakou kdy svět viděl. Římsko - katolická instituce má od roku 1200 na svědomí celkem 68 milionů obětí.
„The otherside of Rome", od J.B. Wildera. str. 153.

Alberto: Tato „svatá“ činnost inkvizice probíhala prostřednictvím dominikánských mnichů. Avšak toto mistrné vedení bylo jezuitské. Tato „svatá“ činnost byla věcí teroru; kamkoliv se dostala, nikdo nebyl bezpečný. Dnes se římsko - katolická instituce zaměstnává přepisováním dějin inkvizice k zastření její zvrácené činnosti. Knihy tohoto zaměřeni /o inkvizici/ byly do značné míry odstraněny z mnoha knihoven. Toto je jediné, jak lze přelstít a uchovat tajnost v moderní době.
Učitelé historie v naší církvi učí bez přízvuku to, co je skutečně prověřeno o činnosti inkvizice.

Alberto: Kněží, jednoho dne budete muset zodpovědět otázku týkající se Inkvizice !
V této třídě vysvětlíme co se skutečně stalo. Budu číst tento příběh a ukáži vám proč církev měla morální autoritu / právo a moc / k vyhledávání provinilých heretiků a vydávání je na smrt.

Dne 1. května roku 1559 byli shromážděni biblicky věřící křesťané v jednom domě. Toto shromáždění bylo nahlášeno takzvanému svatému úřadu /inkvizice/ a tam bylo posouzeno jako zločin hodný smrti.

Třesk: Stát...! Ve jménu svatého úřadu.

1 Mnich: Zatkněte heretiky...!

2 mnich: Oni uctívají ďábla - je to shromážděni čarodějů.

Volá žena: Tato paní je Dona Izabela, prosím propusťte ji. Je to hraběnka - ses-třenice krále Filipa... Mějte lítost, ona je těhotná...

Inkvizitor: Hmm! Když jsou heretiky, nejsou žádnými hrabaty, princi či králi. Heretik je heretik. Bůh nebude chránit dítě heretika, neboť ono bude heretikem také! Odveďte ji!

Tribunál a porotní soud stojí v pozici Boži. K projednáni nesouhlasu vůči těm, kteří vzdorují Bohu.

Soudce: Heretičko odvoláš? Budeš činit pokání?!

Izabela: Ne, nebudu! Jak mohu zapřít svého Spasitele? Jak mohu zapřít Toho, který zemřel na kříži za mé hříchy? Jak bych mohla zapřít Toho, který mi dal život? Jak mohu zapřít Toho, který je mou jedinou naději ve věčnosti, potom, když vy zmasakrujete moje tělo... když vy zničíte mou osobu?

Soudce: Smrt té čarodějnici... ona je lhářem...

Izabela: Pane... já nechci lhát, protože jsem se naučila pravdě...

Soudce: Co jetou pravdou... řekni nám. Vyznej ty čarodějnice co je pravda?

Izabela: Chcete znát pravdu?... Modlím se k Bohu, abyste ji mohli poznat - On je tou pravdou!

Mnich: Dono Izabelo, kdo to je? Kdo je to ten On?

Izabela: Můj Spasitel - Ježíš Kristus. On řekl: „Já jsem ta cesta, pravda i život, nikdo nepřichází k Otci než skrze mne.“

Soudce: Přestaň ty heretičko! To řekla panna Maria! Ty lhářko... byla to svatá matka, která to řekla, nikoli Ježíš... Ona jetou cestou... nikoli Ježíš! Dejte ji smrt! Dejte ji na skřipec!!

Dona Izabela byla připoutána na skřipec a kapající voda do jejich úst násilím vtlačovala až do žaludku kus drsného lněného hadru. Potom byl z ni vytržen, trhajíc vše, počínaje jejím žaludkem po ústa. Je uveden obraz tohoto strašlivého nářadí. Nádrž z vodou, kapka po kapce, železné kramle jí roztahovala ústa, hlavu měla znehybněnou svorkou.

Přes toto hrůzné týráni Dona Izabela stále odmítala zapřít svou víru v Krista, proto tímto hrůzným způsobem byla odstraněna... platíc tak strašnou cenou.

Izabela: Milý Ježíši... vezmi nás domů...

Kat: Spal ji!... pro Boží slávu!

Alberto:A tak Dona Izabela ve svém krví prosáklém oděvu umírá v plamenech a jednou bude andělem přinesena do náruče svého Spasitele, kde se setká i s dosud nenarozeným dítětem, jež muselo zemřít v jejím životě. Tato historická skutečnost ještě potvrzuje, že na tuto podívanou se dostavil i její bratranec král Filip II, aby se potěšil z její popravy.

Učitel: Na těchto obrazech můžete pozorovat, jak Bůh chránil naší víru, takovým způsobem chránil svou církev.

Žák: Ó, ano otče, ano!

James: Alberto, a tys to nevěděl, že to bylo špatné?

Alberto: Byl jsem si toho vědom, ale zároveň jsem byl tak pomatený, že i v noci jsem měl těžké sny. A navíc, nenáviděl jsem protestanty. Věřil jsem, že jsou našimi smrtelnými nepřáteli a to způsobilo, že ze mne učinili agenta pro infiltraci k ničení těchto církví.

Agent znamená provokatér, podněcovatel, udavač, koná průzkum na cizím území neb v cizí instituci a infiltrátor je člověk, který se vplíží nenápadně mezi ně tak, aby byl nepoznán čím a kým vlastně je.

Alberto: Když mi bylo 14 let začali jsme s kurzem o protestantismu a jeho kacířství.

Na velké tabuli je uveden seznam všech církví, které je nutno infiltrovat a učitel ukazuje Albertovi, kterou z těchto skupin dostal on za úkol infiltrovat. Byla to skupina pod literou C, tedy Plymontští bratři, Pen-takostalisté, Baptisté a Unie Evangelíků.

Pod literou A:
Episkopální, Církev Boží, Metodisté, Luteráni.

Pod literou B:
Adventisté sedmého dne. Církev Nazarejských křetanů.

Pod literou C:
Plymonšti bratři, Pentakostalisté, Baptisté, a Unie evangelíků.

Pod literou D:
Aliance misionářů, Shromážděni Boží, Mormoni, a Svědkové Jehovovi.

Pod literou E:
Mohamedáni, Církev koptická a Řecko - katolíci.

Alberto: Jak léta ubíhala infiltroval jsem stovky sborů a organizací. Jezuité počali infiltrovat kolem roku 1550 každé náboženství a každou denominaci. A toto činí po dnešní den mnohem sofističtějším a obludnějším způsobem, díky ekumenicko - charizmatickému hnutí v některých fundamentalistických „církvích“. Kněží, kteří úspěšně infiltrovali Plymonské bratři dali nám knihy od Darbyho, Skofilda, Kellyho atd. Studovali jsme rozdílné nauky.

Učitel: Toto je těch sedm církví z knihy Zjevení.

Alberto: My jsme dokonce považovali Plymonské bratry za vzor služeb. Kněz nám dokonce ukázal, jak máme lámat chléb v den Páně. Když poznali, že bychom byli hotovi, přidělili nám úkol církve infiltrovat a řekli nám, jak máme předstírat přijetí Krista.

James: Jak jsi poznal, kde se konají shromáždění těchto církví?

Alberto: Jediným povoleným náboženstvím ve Španělsku bylo římsko - katolictví. Místní kněží měli seznamy těch, kteří nebrali účast na mši a tajná policie je měla nahlášené. Tito je sledovali dokud nevypátrali jejich tajná podzemní shromáždění. Byli jsme poučeni, jak si hrát s dětmi členů těchto církví a jak se jich vyptávat, když s nimi budeme sami.

Paní: Ó, děkuji ti Alberto!

Alberto: Naučili nás jak přinést kytici paní, když bychom byli pozváni k obědu, jak máme být velmi zdvořilí, abychom k nim měli otevřené dveře a když jsme s nimi byli sami měli jsme jim polichotit jak jsou krásné a šarmantní. Byli jsme poučeni jak hrát na jejich city, projevujíc hluboký soucit, když jejich milovaný zemřel... Též jsme měli o ně projevit velký zájem, když se ocitli ve velké krizi. Najzaujímavejší části naší nauky bylo roztříštění církve a znemožnění pastora, o kterém se vědělo, že říká, že římsko - katolíci nejsou křesťané, ten se stal naším hlavním terčem. Jen ve Španělsku jsem mohl takto zničit nejméně 19 sborů.

Prásk: Jste zatčeni!

Alberto: Při takové jedné přepadové akci jsem se nechal zatknout a tím se moje jméno objevilo v novinách, kde jsem figuroval jako kacíř. Od pastora této církve jsem dostal osobní dopis jímž mne doporučoval jako věrného a důvěryhodného křesťana. On totiž nevěděl, že jsem to byl já, který je zodpovědný za tuto akci a jeho uvěznění. Tehdy mi bylo 17 let. S dopisem tohoto pastora jsem byl přijat v jednom Baptistickém sboru ve Venezuele. Naše instituce mne vyslala, abych tam infiltroval. A potom jsem se dostal do většího mezi denominačního teologického semináře v Kostarice. Mým posláním bylo zničit pastora, sbor i seminář. Měl jsem získat tolik jmen jak nejvíc bylo možno, a odeslat je do Vatikánu. Byla to protestantská škola připravující studenty ke kazatelství.

James: K čemu vám byla všechna tato jména Alberto? Počkej chvíli, říkáš, že svatý úřad, který řídil inkvizici působí až doposud?

Alberto: Všechna tato jména jsou zanesena do velkého kompiutru pro inkvizici Oni tam mají zaznamenána všechna jména pastorů, každého člena církve všech denominací na celém světě, včetně katolíků.

James: Bude to v budoucnu proti nim použito?

Alberto: Nepochybně! Budou-li stát proti této jediné světové super církvi, kterou se snaží vybudovat. Tou super církvi je míněna ta, kterou římsko -katolická instituce shromáždí ze všech protestantských církví /pomocí ekumenického hnutí/ pod svou nadvládu. Pronásledování věrní svatí, budou od ni odkázání na smrt, budou tajně mordováni, a tím se stane tou velkou nevěstkou ze Zjevení sv. Jana 17té kapitoly.

"A na čele jejím napsané jméno: Tajemství, Babylon veliký, mátě smilstva a ohavnosti země. A viděl jsem ženu tu opilou krví svatých a krví mučedníků Ježíšových a viděl ji, divil jsem se divením velikým." Zj. 17,5.6, Viz dále: Zj. 7,14; 6,9.10.11; 20,4; 18,1-5
Ano, nebude to již dlouho !

James: Přijď rychle Pane Ježíši!!

Alberto: Nyní se vrátíme zpět k tomu, jak jsem ničil baptistickou církev ve Wenezuele. Polovina církve věřila, že římsko - katolická instituce je církvi křesťanskou a já jsme jim na to řekl toto: Ó, ano mám mnohé příbuzné v katolické církvi, kteří milují Pána a já věřím, že jsou spaseni jako věřící křesťané. To je křesťanská církev. Ti, kteří nevěří způsobují strašné rozdělení a škodu tělu Kristovu. Když kazatelé na ni takto útočili, víra mnohých byla zničena. Toto způsobilo mnoho zmatků a rozkolů. To musí přestat! My musíme kázat lásku. Takto mluví jezuité, to jsou jejich fráze, znějí důvěrně?

„...Bůh způsobil tělo... dav poslednějšímu hojnější poctivost, aby nebyla nesvornost v těle, ale aby jedni o druhé pečovali.“ 1 Kor. 12.24.25.

Alberto: Pak bych dnes chtěl tomu pastorovi a těm, kteří vzdorují říci: Ó, pastore, máš pravdu, katolická církev není církvi křesťanskou. Trpěl jsem v jejich rukou ve Španělsku, oni nenávidí křesťany.

Můj drahý pastor je dosud ve vězení... proti tomu musíš křičet, podívej se na mé jméno v novinách - oni mne nazvali kacířem.

Když mne baptistický pastor poslal do mezi denominačního semináře, rozšířil jsem pověst o tom, že měl nějaký vztah s 18ti letou dívkou.

Spolužačka: Jak strašné ...ubohé dítě.

Alberto: Ona byla katolické dítko. Ona řekla diákonům, kteří byli proti pastorovi, že se chtěla z toho vyznat...

Pastor však byl nevinný, manželka se s ním rozvedla, církev byla rozbita a já jsem přešel na jiné působiště.

James: Alberto, předtím než-li jsi nastoupil, měl jsi stanovený nějaký plán na zničení nějakého silného Božího muže, který by nebyl ochoten přistoupit na kompromis?
Alberto: Ano! Jsou tři způsoby - ty nedůležitější:
1. Uvést ve špatnou pověst

2. Izolovat jej, to je zbavit přátel

3. Nějakým způsobem sprovodit ze světa.

Způsob 1: Zničit jeho pověst lží proti němu. Překroutit něco co řekl, aby vypadal jako nepřítel země. Uvést jej do nepříjemností s úřady. Falešně jej obvinit ze vztahu k ženě. Ku příkladu: sekretářka, která má s ním milostný poměr. Dále zařídit, aby je policie vyšetřovala z obvinění požívám drog, protože se chtěl vyhnout platit poplatky. Když pak prokázal svou nevinu, bylo již pozdě. Sdělovací prostředky jej stačily představit jako výtržníka. Jeho pověst byla zhanobena. Když jej uvedli do špatné pověsti, pak se mu omluvili za omyl. Bylo již ovšem pozdě. Pak přicházely telefonáty s pomluvou jeho manželky, jeho děti z nemravných skutků. To je jen několik přikladu jak ho zneuctít. Od té doby je považován za člověka nespolehlivého označeného jako lhář a zloděj.

Způsob 2: Potom začíná kampaň psaníček a pomluv ve kterých je označen jako člověk nehodnověrný. Je to zkrátka smolař. Ti, kteří se proti němu staví, vznášejí proti němu výhrady jako proti nepříteli způsobujícímu rozdělení. Je proti jednotě! Neprokazuje Boží lásku... Drží se svých vlastních podivných učení a pověr. Takto je odstaven svými spolu pastory. Šíří se nová lež o nervovém zhroucení. Všechno co řekne, je nevěrohodné. Většina z nich se podrobí a přistoupí na kompromis, je to snadnější než bojovat proti takovému peklu. Izolace se používá, aby byl donucen vzdát se kazatelství.

Způsob 3: Smrt je poslední východisko. Jestliže věří, že je povolán od Boha a nechce vejít v kompromis pod tlakem svých kolegů, přátel a rodiny.
Pak se stane neobvyklá věc, je sražen autem při nějaké nehodě. Může být zasažen autem a dostane se do nemocnice, ošetřovatelka mu uzavře přívod kyslíku, nebo dojde k záměně léku, nastane komplikace a on zemře. Nebo umírá následkem otráveného jídla, neboje živen drogami, jež mu mění psychiku a dostane se do blázince. Také se stává, že se střetne s nějakým mužem, který jej probodne dýkou, nebo se domluví s někým, který jej zastřelí. Jak vidíte vedeme boj!

Jedna smrtelně nebezpečná technika se zakládá na vyhledávání dvojníka, který vypadá stejně jako oběť. Vybaven doklady totožnosti, používá jeho jméno, žije špatným životem, falšuje doklady, ruinuje jeho pověst a ničí jeho čest.

Alberto: Protestantský seminář, který jsem měl zničit, byl v Kostarice. Byl to seminář mezi denominační. Byly mi určeny dvě krásné dívky, které měly se mnou spolupracovat. Byly ze skupiny akce katolické mládeže. Předstíraly fundamentalisticky založené znovuzrozené křesťanky. Karmen měla být mou přítelkyní v biblické škole. Marie byla určena k ničeni pastorů a zavádění sexu mezi studenty.

Abych dokázal svůj antikatolický postoj hádal jsem se za přítomnosti jiných studentů s jezuitskými kněžími, kteří přišli do tohoto semináře.

James: Věděli tito jezuité kdo jsi?

Alberto: Samozřejmě, to byla jen přetvářka, já jsem přece poskytoval veškeré informace o této škole těmto kněžím a oni toto poskytovali svatému oficiu ve Vatikáně. Působil jsem nevoli mezi studenty protože jsem se přes nejpřísnější předpisy separace chlapců a dívek vodil za ruku s Karmen.

Učitelka 1: Co se to děje s touto školou??

Učitelka 2: To je nehorázné!

Alberto: Tyto dvě ženy učitelky byly misionářky a byly svobodné. Tím byly těžce pohoršeny. Dále jsem určil několik katolických šviháků, kteří předstírali křesťany, aby sváděli tyto učitelky. Pak jsem navštívil noclehárnu pro dívky. Nechal jsem se zastihnout když Karmen byla v nočním úboru.

Karmen: Všechny dívky dělají totéž s jinými studenty.

Učitelka: To je hrozné, jak mohlo k něčemu takovému dojít? Nastoupila diskuse. Tento skandál se dostal do sdělovacích prostředků. Jezuitský kněz to celé popsal. Seminář byl otřesen. Byl totiž nařčen za místo mravní zkázy..

Alberto: Oblékal jsem se jako nemehlo, přicházel jsem vždy pozdě. Bojoval jsem s učiteli a obviňoval je, že nemají křesťanskou lásku.

Učitel: Opět jsi přišel pozdě Alberto?

Alberto: Nerýpejte do mně, proč mně tak pronásledujete? Vyjádřujte se jako kněz. Při každé příležitosti jsem je přesvědčoval, že v katolické instituci jsou mnozí dobří křesťané a že katolické školy jsou pro svou disciplinu lepší. Marie byla velice zaměstnaná... mnozí se 17ti studentů, které svedla byli ze školy vyloučeni a nyní přišli na řadu pastoři.
Alberto: Když jsem viděl laskající se církev a pastora, který často ohmatával Marii a hlídal ji kam jde... řekl bych ji - znič ho!

Marie: Ó, pastore, nemohu žít bez vás!

Tři pastoři padli... Metodistický, letniční a jeden pevně stojící kazatel. Budeme naléhat zasívat antikatolictvi... A nebo jinak! Tato misie se zdařila, všichni tři pastoři se stali ekumenickými. Počali kázat jen o Baží lásce a nemohli více mluvit, že římsko - katolíci směřují do pekla. Vše proběhlo podle našich instrukcí.

Dojde k ultimativnímu sjednocení všech církví s římsko - katolickou institucí.

Alberto: Vrcholem všeho bylo, když jsem studentům namluvil třídenní hladovku za účelem zlepšení kondice.

Opět se to dostalo do novin. Škola měla náběh na zánik. Katoličtí knězi žádali její uzavření. Prohlašovali, že je to satanovo doupě.

Policie: Jste zatčen!

Alberto: představitel školy se mně pokoušeli ze země vyhostit, Vatikán pomocí Španělské vlády prohlásil, že jsem zběh z armády. Byl jsem přemístěn dřív, než-li mohli zjistit, že jsem jezuita.

Dnes je tato biblická kolej totálně ekumenickou a plně spolupracující s římsko katolickými kněžími.

James: Proč tato děvčata svádějí pastory? To přece nemá smysl? Je to na prost špatně.

Alberto: Oni to dělají ze dvou důvodu Jamesi. Za prvé aby bránily svou víru a za druhé aby unikli očisci. Totiž řimsko - katilický systém nahradil biblické peklo očiscem a to jim zavést kněžství a svátosti.

James: Tomu nerozumím.

Alberto: Bible nám říká, že ti co umírají ve svých hřišich budou navždy stráveni v ohnivém jezeře. Zj 14,11, 21,8

V roce 593 papež Řehoř byl iniciátorem učení o očisci jako o místu očistného utrpení pro ty, kteří umírají jako římsko - katolíci. Koncil ve Florencii to potvrdil v roku 1439. Jde-li však někdo do pekla, není již druhé šance. Vše je ztraceno! Jsou-li však přivedeni k věření v očistec...?
Aby mohly být jejich hříšné duše odtud vychváceny, učiní vše, co jim kněz řekne, nebo zaplatí vše, co kněz bude vyžadovat, dozví li se, že je nějaký prostředník, který je schopen tímto prostřednictvím či vlivem tak učinit.

Marie a Karmen věřily, že to co činily jim získalo zvláštní milost, což znamená, že budou mít kratší utrpení v očistci.

James: V tom případě budou lidé vraždit, bude-li toho třeba.

Alberto: ANO! Mniši a jeptišky, kteří mordovali křesťany během inkvizice činili to proto, aby ušli očistce... je to mocná zbraň bázně ovládající římsko - katolíky.

James: Alberto, jak je to se mší?

Alberto: Ach, to je pěkná zvrácenost. Byla upečena římským biskupem roku 368. Během zasedání Tridentského koncilu bylo vytvořeno nové slovo, jež mělo vysvětlit mši a tím slovem bylo "Přepodstatnění" (transsubstanciace). To znamená, že kněz má tu moc proměnit chléb a víno ve všemohoucího Boha / tedy skutečné tělo, duši a krev Ježíše Krista /.

James: Člověče, vždyť to je totální rouhání... a oni to vzali...?

Alberto: Se vším všudy! Kněz prohlašuje, že má moc stáhnout Krista dolů z nebe a opakovat ukřižování... kdykoliv se koná mše.

James: To je hrozný nesmysl: Bible přece jasně říká: „Ale tento jednu oběť obětoval za hříchy, vždycky sedí na pravici Boží.“ Žid. 10,12.

Alberto: To se mohlo stát jen proto, že tento text v katolické církvi není nikdy čten. A další verš, který kněží nenávidí zní:
„ ...pak-li by kdo zhřešil, přímluvce máme u Otce Ježíše Krista spravedlivého.“ 1 Jan 2, 1b.

Mluví-li římsko-katolická instituce o přímluvci, přivádí své následovníky k věření toho co je jasné při uctívání Baála.

Následování tohoto učení není biblické. Římsko-katolická instituce říká: Ježíš se posadil na nebesích jako Soudce. Soudce bez milosti. Nikomu není dovoleno, aby svůj případ obhájil u Něj. A tak Marie sedí před Ním jako trpící matka, plná soucitu a porozumění... a prosí svého Syna o odpuštění a slitování se nad římsko-katolíky, kteří se k ní modlí a věří, že ona je spolu spasitelkou a spolu vykupitelkou, prohlašujíc, že ona prolila svou krev současně s Ježíšem, když byl ukřižován pro její bolest a utrpení pro lidstvo.

James: Tedy Marie je jejich vstupenkou do nebe potom, co jdou do očistce?

Alberto: Správně!... Oni se nikdy nemohou vzdát Marie pro ztrátu svých duší.

Tento systém změnil ubohou pozemskou matku v božství. Marie byla takovou hříšníci jako každá lidská bytost. Jen Ježíš se narodil bez hříchu.

„Jelikož psáno jest; že není spravedlivého ani jednoho.“ „Všichni zajisté zhřešili a nemají slávy Boží.“ Řim.3,10, 23

"Kterýž hříchu neučinil, aniž jest lest nalezena v ústech jeho." /Ježíš/ 1 Petr. 2,22

Miloval jsem Marii celým svým srdcem: Pro ní bych dokázal zabít! Rád bych dal svůj život za ni... dokud... dokud jsem nenašel v Bibli něco, co otřáslo mou duší až do základu.

Proč nazval Ježíš svou matku „ženo“!
„Co mně a tobě ženo“? Jan 2,4

„Tedy Ježíš uzřev matku a učedníka tu stojícího, kterého miloval, řekl k matce své: „Ženo, aj syn tvůj. Potom řekl učedníkovi: Aj, matka tvá. A od té hodiny přijal ji učedník ten k sobě.“ Jan 19,26.27

Tyto dva verše mne dojaly natolik, že jsem nemohl spát. Spojil jsem se s jedním židovským rabínem /učitelem/, abych zjistil zda se přísluší toto vyjádření k ní. Odpověděl, že nikoli - bylo to nemístné.

Satanovo náboženství je nazváno náboženstvím Baálovým. Jeho původ je v Babylóně, kde byla uctívána královna nebes. Bůh to nenávidí! ! Viz 7 a 44 kapitolu u proroka Jeremiáše. Proto Ježíš nazval Marii - ženou.

A tentýž systém nyní zvaný římsko - katolický ji učinil královnou nebes!

James: Alberto, co je to "neposkvrněné početí?"

Alberto: Římsko - katolík musí věřit, že Mariino mateřství bylo bez hříchu... a proto se Marie narodila bez hříchu a to ji činí spolu rovnou Bohu Otci a činí ji matkou Boha /Ježíše - syna/.

James: Člověče, toto žádný skutečný křesťan nemůže přijmout. Katolíci nám totiž říkají, že jsou znovuzrozeni a spaseni... mluví odlišně než-li my?

Alberto: Samozřejmě... když katolík řekne, že když byl při křtu pokropen, věří, že je znovuzrozen, i když byl při tom dítětem. Rimsko-katolík věří, že je spasen pokud uctívá Marii a zůstává věrným tomuto systému. Jsou učeni, že není spasení mimo
katolickou církev. Když římsko - katolík říká, že přijímá Ježíše za svého Pána a Spasitele, neříká však tím to co tím míní... a není toho domnění, že zmrtvýchvstalý Kristus žije v jeho srdci. Míní tím, že přijímá vždy, kdykoliv jí hostii /nebo chléb/, když kněz vypovídá mši. On věří, že jí skutečné tělo a krev Ježíše!

James: Co míní římsko - katolík, když říká, že činí pokání? Míní tím skutečně, že prosí Boha za odpuštění a opravdu lituje a odvrací se od hříchu?

Alberto: V žádném případě!... Římsko-katolík se musí Bohu pokáním vyplatit... Kněz mu odpustí, když mu uloží úkon k pokání za jeho hříchy. To znamená, že musí odříkat 50 zdrávas, nebo modlitbu Páně, nebo svítit svíčkou svatým nebo Marii, nebo chodit kolem kostela po kolenou... nebo cokoliv kněz nařídí.. Tak je to můj příteli, co římsko-katolická církev míní, když říká, abys činil pokání.

James: Jestliže je katolík skutečně zachráněn, nemůže pravděpodobně pokračovat v tomto systému a jít tak dál. Správně?

Alberto: Rozhodně! Musí zněj vyjít! Když poslouchá Pána Ježíše, Pán odstraní tento systém z jeho srdce. Toto zřízení může dát jedině smrt a strach !

„A netáhněte jha s nevěřícími. Nebo jaký je spolek spravedlnosti s nepravostí? A jaké obcování světla s temnosti? Jaké srovnání Krista s Baálem. Aneb jaký díl věrnému s nevěrným? A jaké spolčení chrámu Božího s modlami? Nebo vy jste chrám Boha živého, jakž pověděl Bůh: Přebývati budu v nich, a procházeti se, a budu jejich Bohem a oni budou mým lidem. A protož vyjděte z prostředku jejich a oddělte se, praví Pán; a nečistého se nedotýkejte, a já přijmu vás. A budu vám za Otce, a vy mi budete za syny a dcery, praví Pán Všemohóuci. Taková tedy majíce zaslíbeni, nejmilejší, očistujtež se od všeliké poskvrny těla i ducha, konajíce posvěcení v bázni Boží.“ 2 Kor. 6,14-18; 7,1

Alberto: Když jsem zruinoval teologický seminář a byl vzat zpět do Vatikánu, byl jsem vysvěcen /ordinován/ ze jezuitského kněze. Ve špionáži jsem byl tak obratný, že na mne vložili to největší jho a pověření. Zde je můj průkaz a úřední pověření od arcidiecéze /mého nadřízeného/ k práci v cizích zemích..

Když jsem opustil instituci, stal jsem se biskupem ve starořímské katolické církvi držíc svou bullu mého vysvěcení pod apoštolskou posloupností římských biskupů. Tato ID průkazka byla vydána Španělskou vládou roku 1967 za vlády španělského

diktátora Franka. Jeho tajná policie byla stejně tak přísná jako bylo gestapo v Německu. K obdržení tohoto dokumentu musel Alberto předložit svůj rodný list, identifikační doklad totožností a kladný posudek od jeho arcidiecézi o kněžství. Několik bezpečnostních organizaci bylo zaangažováno; podobných jak CIA neb FBI.

Kněz Alberto Rivera musel být potvrzen, schválen, osvědčen všemi těmito organizacemi, aby tento doklad mohl obdržel. Nebylo možně, aby byl falšován. Není pochyb, že byl knězem. To co zde vidíte, je toho důkaz. Tento doklad byl udělen vládou, která byla zavázána absolutnímu podřízeni se papeži, konkordátem / smlouvou / podepsanou mezi Španělskem a Vatikánem.

Alberto: Toto jsou dokumenty / kopie /, které jsem obdržel předtím, než-li jsem opustil Španělsko roku 1967. / Španělsky, anglicky /. Když jsem se stal knězem, věřil jsem, že naleznu pravdu a pokoj v mém srdci jak jsem slíbil své matce. Místo toho jsem se stal ubožákem. Čím víc jsem postupoval v jezuitském řádu, tým více zkaženosti jsem pozoroval v této instituci.

Byl jsem pozván k účasti na černé mši podávanou nejvyššími jezuity v Monastery v severní části Španělska.

Když jsem si poklekl k políbeni prstenu tohoto hodnostáře, spatřil jsem symbol na tomto prstenu, jehož vlivem mi ztuhla krev. Byl to symbol zednářů. Věc, kterou jsem nenáviděl a o níž mi bylo řečeno, abych proti ní bojoval.

Vše se mi zřítilo!! Narazil jsem na černého papeže - jezuitského generála, který hýbe Vatikánem v Římě. Působí v zákulisí!!

On byl také zednářem a členem komunistické strany Španělska.

Zatočila se mi hlava, když jsem objevil jezuitského generála, majícího těsné spojení s Ilumináty v Londýně.

James: Bratře, to je ale tvrdý pokrm!

Alberto: Byl jsem několik týdnů nemocen. V zákulisí se pojilo vše proti čemu jsem byl určen, abych bojoval.

Ignác Loyolský byl zakladatelem společnosti jezuitů a byl členem „Alumbradost“. což znamená „Osvícený“, v angličtině „Ilumináti“.

Alberto: Pro mé zkušenosti ve vyzvědačství jsem byl určen pro ekumenické síly pod papežem Janem XXIII. Protestanté již dávno nebyli nazýváni heretiky, nýbrž odloučeni bratři. Komunisté již nebyli našimi nepřáteli.
Seznam na levé tabuli ukazuje, jména věřících jednotlivých církvi. Jsou to: Protestante všech denominací, orto-doxni všeho druhu, mohamedáni, brahmíni, budhisti, mormoni, okolní církve, východní náboženství, T.M., svědkové Jehovovi, věda myšleni, judaisté atd.

Seznam v právo: Nevěřící - celosvětová vláda. K nim patří: Komunisté, zednáři, socialisté, atheisté, anarchisté, dělnické unie atd.

Kněz: Všechny tyto organizace jsme úspěšně infiltrovali.

Diky maskovaným agentům jsme nepozorovaně pronikli do křesťanské televize a vydavatelství a nakladatelství a přijali nás jako učitele, pastory, evangelisty.

Propagovali jsme hlavně lásku, jednotu a spojení se všech vzájemně. To je naše oživení!!

Našim mistrovským dílem je třetí mocnost a to je "Charismatické hnutí". To je most do Říma!... Kterým nás protestante přijali s otevřenou náruči

Toto je publikováno v roku 1982 v publikaci zvaně: „ Vatikán, Moskva, Washington.“

Alberto: První protestantské skupiny, které se přestěhovaly byly: Adventisté sedmého dne, a plné evangelium obchodníků. Potom Baptisté, Metodisté, Presbyteriáni, Luteráni, atd. Už byli všichni infiltrováni včetně Mormonů a Svědků Jehovových. Pak následovaly všechny semináře, university a koleje... do toho byla zatažena mládež přímou akcí jezuitů, legie Marie a rytíři Kolumba.

Nyní už tyto společnosti o Římu mlčí, neboť přiznávají, že římskokatolický systém je křesťanskou církvi. Jsou to veskrz vítězové kompromisu!

Téměř všichni protestantští pastoři se bojí mluvit proti Římu. Jestliže by takto činili, ti, kteří jsou zakotveni v církvích, by je napadli.

Toto je to velké odpadnutí, ten veliký pád o němž mluví Bible před návratem Pána Ježíše. Zj. 18.1-5

Žádným způsobem se nedejte od nikoho oklamat, protože nenastane, dokud nedojde ke vzpouře proti Bohu a neobjeví se člověk nepravosti, Syn zatracení. 2 Tesalonickým 2:3

Tato velká smilnice ze Zjevem 17té kapitoly je řimsko - katolický systém.... biblické proroctví staví její moc do posledních události a ukazuje její konečný zánik.

Svůdnost této smilnice je nechráněna... Vládci tohoto světa, kteří s ni páchali nestoudnosti, obrátí se proti ní, aby vykonali Boži vůli./Zj. 14, 8-12; 18,2-8; Bible praví, že nakonec skonči v ohnivém jezeře. Zj. 20, 10.

„Potom jsem slyšel veliký hlas velkého zástupu v nebi, řkoucího: Halelujah. Spaseni a sláva a čest, i moc Pánu Bohu našemu. Neboť jsou praví a spravedliví soudové jeho, kterýž odsoudil nevěstku tu velikou,, kteráž byla porušila zemi smilstvím svým, a pomstil krve, služebníků svých z ruky její. I řekl podruhé: Halelujah. A dým její vystupoval na věky věků. I padlo těch dvacet čtyři starců a čtvero bytostí a klaněli se Bohu sedícímu na trůnu, řkouce: Amen, Halelujah. I vyšel z trůnu hlas řkoucí: Chvalte Boha našeho všichni služebníci jeho, a kteříž se bojíte jeho, i malí i velcí. Zj. 19,1 -6

„I slyšel jsem hlas jako zástupu velikého, a jako hlas vod mnohých, a jako zvuk hromů silných, řkoucích: Halelujah. Kralovať Pán Bůh náš všemohoucí.“ Zj. 14,2

Alberto: Toho času jsem byl zničen. Moje naděje byla ta tam. Měl jsem mluvit před ekumenickým shromážděním na mítingu latinsko-protestantských vedoucích i římsko-katolíků v Quatemale.

Na stadionu bylo kolem 50ti tisíc lidí. Tam jsem se dopustil neodpustitelného hříchu.

Vyjevil jsem před tým shromážděním, čím je Řím ve skutečnosti. To už nešlo prominout ani odpustit.

Quatemela rok 1965.

„Jak mohu mluvit před vámi o životě, když jsem mrtvý. Systém jemuž já sloužím zapáchá smrtí od zpovědnice po Marii. Od očistce po mši a po kněžstvo, kteřížto zapírají Kristovo vzkříšeni. “

„Jak mohu mluvit o životě, když jsem vám lhal, infiltroval jsem a ničil vaše církve!? Domníváte se, že ekumenické hnuti znamená lásku a jednotu. Ve skutečnosti vám přinese smrt. Protože vašim bratrem nejsem.“

1.mluvčí: Jak ho zatkneme?

2.mluvčí: Rivera musí být zastaven!

Alberto: Po tomto shromážděni mne odvezli zpět do Panamy a odtud jsem byl dopraven do Španělska.

2.mluvčí: Rivera usnul, to čeho se dopustil, to zaplatil.

Alberto: Toto byl nejtemnější úsek mého života. Přísným nakládáním pokoušeli se změnit mé smýšlení..

Barcenola - Španielsko

Alberto: Po měsících dlouhého neúspěchu se toto místo stalo jejich posledním východiskem. Co to je za místo?

Strážný: Toto místo je pro kněze, kteří se zbláznili...

Alberto: Ó, můj Bože!!

Ten svatý úřad mne odsoudil jako trestuhodného za herezi do blázince.

Ošetřovatel: Odvolej Rivero a učiň veřejné vyznání. Je jen jedna církev svatá matka římsko - katolická.

Alberto: Nenávidím je! Nenávidím všechny !

Alberto: Byl jsem mezi vypolstrovanými stěnami po celé dny bez vody a jídla, měl jsem podepisovat stovky dokumentů a zodpovídat psychologické otázky... V noci jsem nemohl spát pod vlivem drog. Byl jsem nemocen a totálně vyčerpán.

Po dvou týdnech brutálního vyšetřováni jsem ztratil naději a proto jsem svým mučitelúm řekl:

„Když všichni katolíci zemřou jímž jste lhali, a oni půjdou do pekla, co jim řeknete? Vždyť tento kamenný sloup - socha Marie - je nemůže spasit. Sama Marie řekla: „Co vám řekne, to čiňte!“ To co jsme jim my o ní řekli, to je lež. Bible to dokazuje.

1.mučitel: Přestaň Rivero mluvit, mluvíš jak protestant!

2.mučitel: Jsi zde jediným ďáblem, pokoušíš se zničit naší víru v naši blahoslavenou pannu Marii. Podřízneme ti krk Rivero!

Rivera: Myslíš, že zabíjíš pro Boha. Činíš to však pro ďábla, protože jste dítkami satana.

Alberto: Dostával jsem elektrické šoky a silné drogy. Po dvou měsících byl můj močový měchýř neschopný, ztrácel jsem smysly.

Po třetím měsíci se zastavovalo dýchání. Umístili mne do železných plic. Neustále jsem si připomínal hroznou smrt mé matky. Věděl jsem, že jsem v tomtéž postavení. Byl jsem zmaten hrůzou. Věděl jsem, že jdu do pekla.

V nejtemnější hodině přišel ke mně Pán Ježíš a slovem písma mi daroval život.
„... jestliže vy zůstanete v řeči mé, právě učedníci moji budete. A poznáte pravdu a pravda vás vysvobodí.“Jan 8,31.32

Poprosil jsem Ježíše, aby mi odpustil a ihned nato mým tělem pronikl život. On mne zachránil a uzdravil a z této události jsem byl nakonec uvolněn.

„Na světě byl, a svět skrze něho učiněn jest a svět ho nepoznal.“ Jan 1,10

„Častokrát a rozličnými způsoby mluvíval někdy Bůh k otcům skrze proroky, v těchto pak posledních dnech mluvil k nám skrze Syna svého.“ Žid.1,1.2

Alberto: Boží láska mne zasáhla, když jsem si uvědomil, že Ježíš je Jehova, že je Stvořitel vesmíru, že je všemohoucím Bohem a Mesiášem Izraele.

Pro svou poslušnost vůči svému nebeskému Otci šel na křiž, aby prolil svou drahou krev k obmytí našich hříchů... zaplatil strašnou cenu.

„Nebo tak Bůh miloval svět, že Syna svého, toho jednorozeného dal, aby každý kdo v Něho věří nezahynul, ale měl život věčný.“ Jan 3,16

Alberto: Žádný katolický kněz nemůže stáhnout Ježíše z nebe, aby opakoval toto hrozné Ježíšovo utrpení, jak to prohlašují u mše. Bible naprosto jasně hovoří v epištole židom: „Ale tento jednu oběť obětoval za hříchy, vždycky sedí na pravici Boží.“Židům 10,12

Třetí den po svém ukřižování vstal Ježíš z mrtvých a nyní sedí po pravici svého Otce v nebi.

Nepotřebujeme již kněze, ani „ZPOVĚDNICE“ protože Bible říká:

„Máme tedy vynikajícího Velekněze, který prošel až do nejvyššího nebe: je to Boží Syn Ježíš. Proto se pevně držme svého vyznání. Náš Velekněz není takový, který by nebyl schopen míti soucit s námi slabými. Naopak! On totiž sám byl vyzkoušen ve všem možném jako my, kromě hříchu. Přistupme?, tedy s důvěrou k trůnu milosti, abychom dosáhli milosrdenství a nalezli milost, kdykoliv potřebujeme pomoci.“ Žid. 4,14-16

Bible říká: „Když však uznáme, že se dopouštíme hříchů, On nám hříchy odpustí a očistí nás od všeho špatného, protože věrně plní, co slíbil a že je spravedlivý.“

„Synáčkové mojí, toto vám píši, abyste nehřešili. Pak-liť by kdo zhřešil přímluvce máme u Otce, Ježíše Krista spravedlivého.“ 1 Jan, 2,1

Alberto: Takto tedy můžeme přijít přímo k Ježíši. Díky Bohu! Vyprostil jsem se z těch železných plic a odstranil hadice z mého těla.

Strážný: Kdo tě vytáhl z těch železných plic?

Alberto: Ježíš mi dal život!

2 strážný: Dám ti svěrací kazajku!

Alberto: Týden později jsem byl propuštěn. Nemohl jsem tomu uvěřit! Poslali mne do Madridu.

Kněz: Otec Rivera?

Alberto: Ano! Na letišti mne čekal jezuitský kněz, který hrál roli velkého hlídacího psa. Byl to jejich nejdůvěrnější člověk. Nerad chodil, proto jsem šel k němu sám.

Pracoval na mně celé dny využívajíc všechny jezuitské prostředky, aby mne získal zpět do služeb papeže.

Vyprávěl jsem mu jak jsem sestál spaseným a tuto pravdu jsem mu ukázal v Bibli. A Boží slovo se dotklo jeho srdce.

Kněz: Opusť toto území a nevracej se více zpět. Uvěřil jsem, že Kristus osvítil tvou cestu, následuj jej Alberto, modli se za mne, ale nepiš mi, jen se za mně modli.

Alberto: Té noci jsem odletěl ze Španělska s pouhými 40 pesety v kapse.

Vyrazil jsem z tohoto systému. Vatikán zůstal omráčen, nemohl uvěřit tomu, že jsem jim unikl. A nyní svůj život zasvětím službě Pánu.

James: Alberto! Co musí pastor učinit, aby se zbavil infiltrátorů ze své církve a získal římsko-katolíky pro Krista?

Alberto: Pastor musí mít odvahu říci z kazatelny to co stojí v Blbli!

Řimsko-katolíci nejsou křesťané, protože římsko-katolická instituce není křesťanskou církvi.

Avšak nejtěžší ze všech věcí je říci, že katolíci, kteří zemrou v této víře, nejdou do očistce, nýbrž do pekla. Protože jejich víra je v jejich vlastním systému, nikoli v Kristu a v Jeho prolité krvi k obmyti jejich hříchů.

James: Kdo bude mít takovou odvahu to kázat?

Alberto: Já tak činím, protože je miluji, a proto že Bůh praví:

„I slyšel jsem jiný hlas z nebe řkoucí: Vyjděte z něho lide můj, abyste nebrali účast na hříších jeho a abyste nepřijali z jeho ran!“ Zj. 18,4

Toto poselství života musím nést 800 milionům katolíků, kteří byli podvodem vtaženi do Baálovy služby touto institucí. Mé srdce jde za nimi.

James: Jak jim to můžeš říci Alberto?

Alberto: Jamesi, to já nevím. Jen Bůh ví jak se to stane !

Prostuduj: Zjev. 18, celou kapitolu. Zj. 19,20. Zj. 14,6-12; Zj. 22,12-14.

Jistě přijdu brzo. Amen.

Přijd tedy Pane Ježíši.


Robert V. Julien

Bývalý Marianský misionář vydává toto svědectví: "Jako bývalý kněz považuji Dr. Riveru za vzácného bratra v Kristu. Jeho svědectví je pravdivé, upřímně miluje katolický lid. Říká mu pravdu riskujíc hněv i svůj život, aby mohl poznat záchranu ve spasení.


Donna Eubanks

Bývalá vrchní sestra řádu sv. Josefa říká následující: "Nyní po 23 letech v nichž jsem působila jako jeptiška v řádu sv. Josefa, jsem se z Boží milosti stala skutečnou křesťankou. Z mého osobního poznání mohu říci, že Dr. Rivera má o katolickém systému pravdu.


Clark Butterfield

Bývalý římskokatolický kněz uvádí: "Po přečtení publikací Dr. Alberta Rivery jsem si uvědomil, že jsem nebyl samotný ve své touze jako dřívější kněz přinést spásu milionům zajatců římskokatolického systému. Mám tu čest přidružit se k službě Dr. Rivery.

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Dr. Alberto Rivera

Príspevok od používateľa rudinec »

Výňatok z knihy Dr.Alberta Riveru:Double Cross
Z historického nebo prorockého hlediska šelma ze Zjevení 17,6 je naším nepřítelem. Satan využívá Vatikán pro své plány k zničení světa. Jen velmi málo lidí si uvědomuje, že Řím má tajné styky s osvícenci (ilumináty), zednáři, komunisty, sionisty a s jejich spojenci pro kontrolu bankovnictví a celosvětového obchodu. K manipulaci s lidmi využívají taktéž masová media téměř po celém světě. Jejich cílem je jedna církev a jedna celosvětová vláda. Jediným východiskem ze zajetí smrti jsou nezávislí křesťané, kteří své učení zakládají na Bibli a před nikým se neskloní. Díky Bohu za blahoslavenou naději!

Napísať odpoveď