Dvojaký kríž

Porovnávanie blízkosti a vzdialenosti rôznych učení od Božích právd, v porovnaní so Slovom Božím
rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Dvojaký kríž

Príspevok od používateľa rudinec »

Alberto Rivera DVOJÍ KŘÍŽ

Vyprávěč: Dr. Alberto Rivera byl vycvičen na tajného agenta. Jako Jezuitský kněz měl povinnost infiltrovat ( pronikat, vloudit se ) a ničit protestantské církve a jejich semináře. Tento příběh se odehrává v době, kdy opustil římskokatolickou „víru“ a obrátil se ke Kristu. Pro jeho nadřízené ve Vatikáne a ve Španělsku to byl velký šok.

Alberto: V tu noc, kdy jsem měl opustit Madrid, byl jsem na pokraji zhroucení. Měl jsem jeden kufr a letenku do Washingtonu D.C. Byl jsem však překvapen tím, jak mi Bůh obstaral pas a další potřebné dokumenty při útěku ze Španělska. To byla moje jediná šance úniku. Měl jsem sklíčené srdce. Několik hodin před odletem jsem telefonoval mému otci a sdělil mu své rozhodnutí opustit římskokatolickou instituci. Otec mne nazval vyvrhelem rodiny.

„Nemyslete si, že jsem přišel na zem uvést pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč. Neboť jsem přišel postavit syna proti otci, dceru proti matce, snachu proti tchyni; a nepřítelem člověka bude jeho vlastní rodina. Kdo miluje otce a matku Více nežli mne, není mne hoden. Kdo Nenese svůj kříž a nenásleduje mne, není mne hoden.“
Mt 10, 34-38

Alberto: Těsně před odletem jsem měl ještě jeden naléhavý telefonní rozhovor s mladší sestrou Marii, která byla v klášteře v Londýně. Jen Bůh to mohl způsobit, že spojovatel mi mohl navázat spojení s ní v římsko-katolickém klášteře v Londýně. Marie plakala. Alberto, jsi to ty? Alberto, Alberto - vzlykala, již třikráte jsem se pokoušela o sebevraždu... Pomoz mi Alberto!
A v telefonu cvaklo.

Zatím co jsem se pokoušel spojit s Marií, letadlo do Washingtonu odletělo. Alberto, Marie byla řádovou sestrou? Ano. Byla v ženském klášteře řádu Svatého srdce.

Té noci odlétalo pouze jedno další letadlo ze Španělska, a to do Londýna... Riskl jsem to. Jedině Bůh věděl o hrozném nebezpečí, v jakém se Marie nalézala a jak blízko byla smrti. Proto mne nasměroval do Londýna.

Místo a datum: Letiště HEATHROW, Londýn, Velká Britanie, 18. září 1967, čas: 5,30.

Alberto: Najdu Marii v Londýně? Pane, pomoz mi! Ó Bože, co mám dělat? Už nemohu dál. Zmeškal jsem letadlo do Washingtonu... Vše se zkomplikovalo. Najal jsem pokoj u Y.M.C.A. a začal obtelefonovávat protestantské církve.
Jim: Nebál ses toho, že by mohly být infiltrované?

Alberto: Ano. Byl jsem z toho nanic. Konečně jsem se dovolal do jednoho malého londýnského anababtistického sboru. Díky Bohu! To bylo správné rozhodnutí. Tito lidé mi přispěchali na pomoc. Odvezli mne do kláštera v němž byla Marie.

Doprovod: Pokud byste do hodiny nevyšel, půjdeme za vámi dovnitř.

Představená: Vy jste otec Rivera?

Alberto: Ano!

Představená: Marie mi často o vás vyprávěla. Mluvila o vás jako o velice přísném a zbožném knězi.

Alberto: Způsob, jakým se mnou mluvila, budil ve mně podezření. Ví snad už o tom, že jsem opustil římskokatolickou instituci?

Představená: Chápu, že jste se přišel na ni podívat, aleje natolik nemocná, že vás nemůže přijmout.

Alberto: Právě proto jsem přišel do Londýna. Musím Marii vidět před odletem do Ameriky.

Představená: Otče, je mi líto, neboť podle pravidel našeho řádu, nemůžete Marii vidět. Toto je ženský (uzavřený) klášter. Pouze kněz, její zpovědník, se s ní může setkat. Nyní vás již musím vyprovodit. Sestra vám ukáže dveře...

Alberto: Kromě zvláštních okolností se nikdo nesmí setkat s řádovými sestrami kláštera. Můj mimořádný telefonát ze Španělska byl jediným argumentem, který mi pomohl a umožnil setkání s Marií.

Alberto: Odmítám odejít... Pokud nepřivedete Marii, vyhledám ji sám!

Představená: Pak nemám jinou možnost než zavolat policii, otče.

Alberto: Dovtípil jsem se, že Vatikán již informoval londýnskou arcidiecézi o mém útěku. Představená kláštera mohla místo na policii zavolat na arcidiecézi, kde už mne hledali.

Alberto: Nenazývejte mne „otcem“. Nejsem římskokatolickým knězem. Jsem spaseným a kajícím se hříšníkem.

Představená: Věděla jsem, že již nejste tím, čím jste býval. Zanechte těch kacířských nesmyslů, otče. Brzy poznáte co hodlám učinit.
Alberto: Bez ohledu na to, co hodláte udělat, neopustím toto místo, dokud neuvidím Marii.
(představená zazvonila ručním zvoncem a vstoupila řádová sestra ).

Představená: (mluví k řádovým sestrám, které byly zvoncem přivolány). Nedovolte mu těmito dveřmi projít, leda že by chtěl odejít.

Alberto: Pak počkám až přijde policie. Po půlhodině přijela policie londýnské metropole místo Scotland Yardu.

Představená: Tento muž se vydává za kněze. Pronikl zde s nedobrými úmysly.

Policista: To je vážné obvinění.

Alberto: Sestry sehrály před policií povedené divadlo. Vzlykaly: Matko Boží chraň nás před tímto zloduchem! Snažil se nám fyzicky ublížit!

Poznámka: Je možné, aby se řádová sestra postavila proti knězi? I kdyby se sám papež odklonil od římskokatolické víry, její povinnosti podle přísahy je - přivést jej zpátky.

Alberto: To není pravda. O nic takového jsem se nepokoušel. Zde jsou mé doklady z madridské arcidiecéze, které mi povolují vstup do tohoto kláštera.

Policista: Španělsky nerozumíme. Toto je to oprávnění?

Alberto: Ano, pane.

Policista: Tak jste tedy stále knězem?

Rivera: Ne! Pro římskokatolický systém už ne!

Jim: Alberto, řekl jsi jim, jak jsi nalezl Krista?

Alberto: To víš že ano.

Jim: Pověděl jsem jim celý svůj příběh. Jak na to reagovali?

Alberto: Víš Time, Pán to zařídil tak, že jeden z těch policistů byl věřícím křesťanem. Díky Bohu stál na mé straně. Policistům jsem řekl: Nevloupal jsem se zde. Přišel jsem navštívit svoji sestru, která je někde v tomto klášteře a je velmi vážně nemocná.

Policista: Co je jí?

Představená: Není to tak zlé...

Alberto: Před hodinou jste mi odmítla setkání s mou sestrou Marii, protože je vážně nemocná a nyní říkáte, že to není pravda?

Policista: Doktore Rivero, chtěla vás vaše sestra vidět? Alberto: Ano, před dvěma dny jsem s ní telefonoval. Žádala mne o pomoc.

Představená: To není pravda, on lže! Marie nesmí s nikým telefonovat. Domnívám se... Policista: Matko představená, rádi bychom viděli jeho sestru a projednali to před ní... s vašim svolením.

Alberto: Matka představená se snažila ze všech sil, aby policisté odešli. Nechtěla, aby Marii viděli... Policisté však neodcházeli. Nakonec mne zavedla do Mariiny cely.

Když představená otevřela dveře cely, ovanul mne smrtelný puch. Nemohl jsem uvěřit tomu, co jsem uviděl. Bylo to strašné. Když jsem uviděl Marii, klesl jsem na zem a křičel. Byl jsem naplněn nenávistí vůči Římu. Má ubohá sestra vážila méně než 30 kilogramů! Marie! Spatřil jsem její krví prosáklý oděv. Byl suchý a tuhý. Bylo to od krvácejících vředů na jejich zádech, způsobených sebetrýzněním. Vzlykal jsem . . . Marie, slyšíš mne? Domníval jsem se, že je mrtvá. Zmocnily se mne závratě chtělo se mi zvracet od zápachu zahnívajícího lidského těla... Pak se pohnula.

Jim: Promiň, Alberto, ale jak je to s tím sebetrýzněním? Nerozumím tomu.

Alberto: To je součást římskokatolického náboženského sebe-káznění, prováděného v některých římskokatolických klášterech a řádech. Někdy používají biče s olověnými kuličkami, nebo ocelové hřeby...
Podle klášterního řádu se mnichové nebo jeptišky sami mrskají, nebo je mrskají jiní ze stejného řádu.

Jim: Žertuješ?

Alberto: Ne! Tato instituce je učí, že čím více trpí, tím více se přibližují ke Kristu, nebo Marii. Jim: Je to jejich způsob jak se dostat co nejrychleji pryč z očistce? Je to jeden ze způsobu. Zakládá se na římskokatolickém učení o skutcích. Tato instituce učí, že nikdo se nemůže zachránit jen vírou. Bible naproti tomu praví: „Nebo milostí spasení jste skrze víru, a to ne sami ze sebe; jest to dar Boží. Ne ze skutků, aby se někdo nechlubil.“ (Ef 2,8.9)

Poznámka: Roku 593 po Kristu zavedl papež Řehoř I. učení o očistci, jako o dočasném místě očištění (utrpením) pro všechny kdo zemřeli jako římští katolíci. Toto učení bylo oficiálně přijato koncilem ve Florencii roku 1493.

Alberto: Když jsem promluvil k Marii, tak mi odpověděla. Marie, potřebuješ doktora? Týrají tě?

Marie: Ne, Alberto. Nikdo mne netýrá. Jsem tak hříšná, že si zasluhuji trest smrti.

Alberto: Proč se sama týráš, Marie?

Marie: Musím... přes všechny svátosti, ranní a večerní zpovědi... se cítím čím dál tím více nehodná. Nemám naději, Alberto, jsem zoufalá! Protože On zemřel za mne, musím já trpět pro Něj. On je mým manželem. Provdala jsem se za Krista a musím pro Něj zemřít.

Alberto: Marie, ty se rouháš našemu milujícímu Ježíši. Jeho jedinou nevěstou je Jeho pravá církev, ale tato instituce k ní zcela jistě nepatří!

Marie: Musím políbit krucifix.

Alberto: Marie, ve jménu Boha, zadrž! Tento krucifix nemůže pomoci. Je to smrt! To není Kristus!

Marie: Ne, Alberto!

Poznámka: Bible uvádí, že na Kristově kříži byla napsána slova: „Ježíš Nazaretský, král Židovský“. (J 19,19) Avšak na římskokatolickém krucifixu čteme I.N.R.I., což znamená Iesus Nazarenus Rex Iudaeorum. Ovšem v extrémní jezuitské přísaze mají tato písmena zvláštní význam: Iustum, Necar, Reges, Impios. (klasická latina) - Zabite kráľov a bezbožných

Alberto: proč jsi Marii řekl, že krucifix značí smrt?

Alberto: Ta slova (z jezuitské přísahy) I.N.R.I.

Znamenají: Zničení všech kacířských - tj. nenáboženských nebo protestantských impérií, králů, vlád nebo vládců. Ježíšovo ukřižování přineslo světu odpuštění a život, zatím co krucifix jako jezuitský symbol přináší mstu a smrt.

Jeptiška: Svatá Maria!

Představená: Otče Rivero, odejdi od ní!

Alberto: To je ďáblův nástroj! Ó Pane, vnes světlo do její mysli!

Jeptiška: Oh, pohleďte na krucifix! Marie, královno nebes, pomoz nám!

Alberto: Marie, vzývej jméno Ježíše Krista. On je tvůj Spasitel! Musíš být poslušná Jeho učení. Když Jej budeš prosit na modlitbě o odpuštění svých hříchů a vyznáš v lítosti všechny tyto náboženské lži, pak budeš osvobozena skrze krev, kterou On za tebe prolil na Golgotském kříži.

Marie: Alberto, vyslyší mne? Alberto: Ano Marie, tak jak jsi.

Jim: Přijala spasení, Alberto?

Alberto: Ano. Řekl jsem jí, aby doufala v psané Boží slovo a ona tak díky Bohu učinila!

Poznámka: Římskokatolíci nepovažují pouze Bibli za Boží slovo. Pro ně jsou Božím slovem tradice a magisterium / učení o autoritě zřízení /a Bible je až na posledním místě. Spojením všech tří prvků dostaneme to, co pokládají za Boží slovo.

Alberto: Marie mne prosila, abych ji odtud vzal, aby mohla sloužit Kristu a já jsem jí vyhověl... Pak jsem sestrám řekl: „Dovolte mi prosím projít a vzít Marii s sebou z tohoto ďábelského místa. A nikdo mne nezastaví!“

Marie: Konečně jsem svobodná!

Představená: Otče, to je únos! Je proti její vůli. (Jeptišky zuřily).

1.Policista: Jak se něco takového může přihodit v Anglii!?

2.Policista: Doktore Rivero, máme zatknout matku představenou za tento zločin? Řekněte slovo a odvedeme ji. Marie je důkaz.

Alberto: Ne, Bůh sám odsoudí a potrestá ji i celou tuto instituci.

Jeptiška: Matko Boží, pomoz!

Poznámka: Pásky se svědectvím „sestry Charlott“, bývalé jeptišky je možno získat na adrese: A.I.C., P.O.Box 313340, LOS ANGELES, CA 90032, USA.

Alberto: Odešli jsme a Marii jsme zavedli k lékaři na vyšetření.

Představená: Panna Marie se postará o doktora Riveru! Je navěky ztracen! Je to Jidáš, který zaprodal našeho svatého otce - papeže!

Alberto: Od tohoto okamžiku jsem byl zapsán v římskokatolickém seznamu odsouzených na smrt... Marie nalezla bezpečí u biblicky věřící rodiny, kde bylo postaráno o její zdraví.
Já jsem byl zdrcen - sledovali mne a před sebou jsem měl temnou budoucnost. Potřeboval jsem najít nějakou práci, abych mohl zaplatit za poskytnutou pomoc Marii. Pouze Bůh mi mohl otevřít dveře.

Jim: Zajímali se o tebe ve Vatikánu?

Alberto: Zcela určitě!

Jim: Jenomže tys byl sám, Alberto!

Alberto: Věděl jsem toho o nich mnoho. Stal jsem se pro ně nebezpečným, takže Vatikán vynaložil všechny své síly na to, aby mne jakýmkoliv způsobem umlčel.

VATIKÁN - Jednání o Riverovi:

1.Církevní hodnostář: Jakou naději má otec Rivera na přežití?

2. Církevní hodnostář: Žádnou!

3. Církevní hodnostář: Vyvinuli jsme na britskou vládu takový politický nátlak, aby nepřežil.

4. Církevní hodnostář: Uvědomili jsme španělské velvyslanectví v Londýně, aby protestovalo a žádalo o vydání doktora Rivery do Španělska.

Z dalšího jednání
vatikánských církevních čnitelů:

Pomohou mu protestanté? Ne! Vyburcovali jsme své lidi na klíčových místech, v ekumenických a charismatických hnutích na celém světě, aby nám dopomohli na jeho zničení. Řekli jsme jim, že zpronevěřil přes milion dolarů, opustil Španělsko se ženou, a že knězem nikdy nebyl. Poznámka: Marie Riverová se uzdravila a provdala se za letničního křesťana. Odcestovala s ním do Kanady, kde se po ní slehla zem. Později se ukázalo, že její manžel byl falešným věřícím. Stal se opět římsko-katolíkem a členem rytířského Kolumbova řádu. Doktor Rivera věří tomu, že jeho sestra je buď mrtvá, nebo trpí v nějakém jiném klášteře.

Jednání vatikánských činitelů pokračuje:

Mohly by doktoru Riverovi pomáhat nezávislé protestantské církve?

- Jedině takové, které o nás prohlašují, že nejsme
křesťanskou církvi.
- Je mnoho takových církví - otče?
- Díky Bohu, ne! Není jich mnoho, ale jsou dosti
silné a nebezpečné!

- Zejména jsou to takové, které jsou tvořeny z
naprosto biblicky věřících, jsou zcela závislé na
Kristu a těch se musíme obávat. Naneštěstí se
otec Rivera stal jedním z nich!
- Přestoupil by otec Rivera ke Svědkům nebo
Mormonům?
- Nikdy! Stal se z něj skutečný křesťan a zná
jejich falešné učení.
Toto je otec Dominik ze svatého oficia
( Ikvizice ), má určitá doporučení k problému otce
Rivery.

Otec Dominik: Moje doporučení, otcové, je způsobit smrt otce Rivery. A to tak, aby to vypadalo jako nešťastná náhoda. Máme v Londýně muže pod přísahou, ochotného otce Riveru zlikvidovat. Akce bude provedena bez přispění protestantských denominací. Máme různé možnosti - otrava jídlem, automobilová nebo vlaková nehoda, případně vědecká smrt v nemocnici. Nebude to dlouho trvat.

Jiný církevní hodnostář: Musí se to stát ještě předtím, než se stane známým. Mohlo by to narušit náš plán politické a náboženské jednoty.

Otec Dominik: To není žádný problém!

Jim: Doktore Rivero, co vlastně obnáší ta přísaha?

Alberto: Je to zvláštní přísaha klíčových jezuitů, kteří jsou pověřeni speciálními úkoly ve všech vládách, vojenských kruzích nebo na poli vědy, zákonodárství, lékařství, vzdělávání, průmyslu, odborárských hnutí nebo náboženských institucí.

Doktor Rivera ukazuje Jimovi kopii přísahy:

Toto je autentická kopie přísahy. Tito lidé jsou velmi nebezpeční. To vím. Vždyť jsem byl jedním z nich. V době, kdy jsem byl vázán touto přísahou, nebyla si přede mnou jista ani moje rodina. Ceremoniál přijetí a extrémní přísaha jezuitů: (skládají ji jezuité nižšího řádu, při povýšení na velitele).

Představený řádu pronáší:

„Můj synu, byl jsi vzdělán ve způsobech, abys byl mezi římsko-katolíky římsko-katolíkem a současně mezi vlastními bratry špionem; dokonce se nebudeš váhat snížit k tomu, abys byl mezi Židy Židem a mohl o nich shromáždit všechny informace jako věrný voják papeže pro blaho tvého řádu: Nikomu nevěřit, nikomu nedůvěřovat, mezi reformátory být reformátorem, mezi kalvinisty být kalvinistou, mezi protestanty (tj mezi těmi, kdo protestují a nesouhlasí s učením římskokatolické instituce), být všeobecně protestantem; k získání jejich důvěry. Hledej možnost mluvit z jejich kazatelen a s veškerou silou a prudkostí tobě vlastní opovrhuj naší svatou církví a jejím papežem; byl jsi vzdělán v tajném zasévání žárlivosti a nevraživosti mezi národy, žijícími v pokoji a v míru a podněcovat je ke krvavým potyčkám. Vtahovat je do vzájemných válek, vyvolávat revoluce a občanské války *.

*poznámka: Prezident Abraham Lincoln prohlásil: „Tato občanská válka by nikdy nebyla uskutečněna bez zásahu jezuitů. Vděčíme papežství (papeži Piovi IX) za to, že dnes vidíme tuto zemi zbarvenou krví jejich synů.“ (Fifty years in the church of Rome, by Chiniquy, page 296)

Pokračování přísahy: ...ve společenstvích, provinciích a zemích které jsou nezávislými a prosperujícími ve vědě a v umění... tak abys je přivedl k válečným potyčkám, udržuj kontakt s bojovníky a to vše čiň tajně, společně se svými jezuitskými bratřími, kteří by mohli být na druhé straně, ale otevřeně proti těm s nimiž bys mohl být spojen s jediným cílem, aby církev mohla být vítězem... pamatujíc, že „cíl světí prostředky“...
...Tvým úkolem je být špiónem a shromažďovat všechny informace, skutečnosti a statistické údaje ze všech možných zdrojů... ...vetřít se do rodin protestantů a heretiků všech druhů a charakterů, stejně jako obchodníků a bankéřů, zákonodárců, do všech škol a univerzit, do parlamentů a zákonodárných sborů, mezi soudce státní rady s tím, že „všechno všem“ pro papeže, jehož služebníky jsme až za hrob... ... všechny instrukce jsi získal jako novic, pomocník, zpovědník i kněz, ale ještě nemáš znalosti potřebné k vedení Loyolovy armády v papežských službách... ...musíš sloužit v pravý čas jako nástroj a vykonavatel svého přímého nadřízeného, protože nikdo jiný, kdo není pověřen svatým úřadem, nemůže pracovat s krví pohanů, protože „bez vylití krve, nemůže být nikdo spasen.“ Proto abys byl správně připraven ke své práci a zabezpečil si své spasení, budeš navíc ke své předcházející přísaze poslušnosti vůči svému řádu, za každých okolností uznávat a oddaně sloužit papeži. Opakuj nyní po mně:

Jim: Tito lidé jsou hrozní!

Alberto: Já vím! Nyní následuje to nejhorší. Poslouchej, co kandidát musí přisahat: Říká: „Já..nyní v přítomnosti všemohoucího Boha, svaté Panny Marie, svatého Michala, archandělů, svatého Jana Křtitele, svatých apoštolů, svatého Petra a Pavla a všech svatých nebeských zástupů...“

Jim: Hm... ti jsou ale velmi religiózní - no né?

Alberto: Jistě... a to je důvod, proč Kristus religiozitu (povrchní zbožnost) nenávidí! Něco z té přísahy vynechám... ...dále přisahám a prohlašuji, že kdykoliv se naskytne příležitost, vyprovokuji válku, skrytě nebo otevřeně proti všem heretikům, protestantům a liberálně smýšlejícím lidem, tak jak je mi nařízeno, abych je vykořenil a odstranil z tváře celé země. Abych nešetřil nikoho s ohledem na věk, pohlaví nebo stav...

... a budu věšet, upalovat, ničit ohněm a pohřbívat zaživa tyto odpadlíky, rozparávat jim břicha a ženám lůna, zabíjet jejich batolata, vrháním hlavou na zeď, za účelem zničení tohoto navěky zlořečeného pokolení... V případě, že nebudu moci otevřeně, budu tajně používat otrávených nápojů, škrtících provazů, tenkých ocelových dýk nebo kulky, bez ohledu na postavení, vážnost, pocty, úctu, hodnost, důstojnost nebo autoritu člověka nebo lidí, jejich životní podmínky, veřejné či soukromé, kdykoliv mne k tomu vyzve agent papeže, nebo vedoucí Bratrstva svaté víry, Tovaryšstva Ježíšova."

Poznámka: Chiniquy řekl: „Přicházím neohroženě před americký lid, abych prohlásil a dokázal, že prezidenta Abrahama Lincolna zavraždili římští kněží a římští jezuité“! A dokázal to! (Publikováno v "Fifty years in the church of Rome").

Alberto: Toto vše se děje ve jménu Boha všemohoucího... V žádném případě nelze římsko-katolický systém uznat za křesťanský! Ne, podle Bible to rozhodně nelze! Poznámka: Ježíš čelil v Jeruzalémě před svým ukřižováním jinému po smrti prahnoucímu davu. Pohleďme na několik důkazů:

...Nevěděli s kým jednají. ...Byl to Stvořitel vesmíru v lidské podobě.

Ježíš vydal Mojžíšovi Zákon, který měl chránit dítky Izraele...

400 let před Ježíšovým narozením vzniklo náboženství, jež vedle jediného Boha uznávalo další bohy a zaútočilo svými myšlenkami na Mojžíšův Zákon, prohlašujíc, že jeho ideály pocházejí od všemohoucího Boha; jenomže většina z nich měla svůj původ v okultismu, neboť pocházela z babylonských mystérií. Během doby se k němu přidávalo stále více z lidského učení...

Původní Mojžíšův Zákon se tak začal promíchávat s tímto lidským učením (tradicí; 1 Tim 1,4), takže už nikdo nevěděl co je vlastně pravda...

... A Zákon je tak svatý! Pouze učitelé židovského náboženství o sobě prohlašovali, ze znají velké Boží tajemství.

Nepřipomíná vám to něco? Mnozí lidé uctívali židovské kněze téměř jako Boží lidi.

... Ježíš velmi dobře věděl jak kněží působí na lid. On, milující Ježíš, který nemohl lhát ani zakrývat jejich náboženské lži, odhaloval velké náboženské podvody.

Ježíš: POKRYTCI!

Ježíš neuznával kompromisy. Útočil na ně, čímž riskoval svoji vlastní pověst i život.

Poznámka: Tento náboženský systém měl velkou váhu. Měl všechno pod svou kontrolou. Měl dokonce i obrovský vliv na římskou vládu... ... Židé nebyli otroky jenom římské říše, ale také vlastních náboženských vůdců. Ježíš měl však na lid větší vliv, protože jim říkal pravdu a veřejně odhaloval nečisté náboženské praktiky. Proto se jej kněží snažili umlčet...

...Ježíš požadoval pokání a úplné oddělení. V dnešní době však stěží uslyšíte tato slova z kazatelen, v křesťanských školách, na seminářích nebo biblických školách místo toho uslyšíte následující:

Ekumenický kazatel: „Nastala doba zbratření lidstva! Církve se spojují pod vlivem Božího Ducha... jak vidíte. Bůh není přijímačem osob... Katolíci, Židé i protestanté, všichni jsou členy velké Boží rodiny“... Toto je velké oživení, šířící se po celém světě...

Poznámka: Tímto jenom propagují smrtonosné „evangelium lásky“, další falešné evangelium, podobné katolickému, aby co nejvíce lidí bylo uvedeno do zahynutí. (Mt 23,15

V současné době je obzvláště populární v tzv. „křesťanských společenstvích.“

Jim: Doktore Rivero, co to vlastně je „evangelium lásky“?

Alberto: „Evangelium lásky“ je velmi nebezpečné tím že obsahuje pouze část Ježíšova učení...

Bůh zcela jasně řekl, že se máme oddělit od světa a falešných církví, „protože přízeň světa je nepřítelkyně Boží.“ Jak 4,4 Tyto církve odstoupily od Božího poselství o soudu nad těmi, kdo se jim neřídí. „Evangelium lásky“ hlásá: „Bůh tě potřebuje“. Nezajímá Jej jak žiješ. Připoj se k našemu společenství lásky a vše bude v pořádku. Stačí když řekneš: „Věřím v Boha“. Pak je Bůh šťastný. Jeho pravice tě přivítá do Boží rodiny.” Lidé se nechají obelhat „vírou“, že jsou spaseni. Jejich život nedoznal žádné změny. Stále milují svět. ... Svět má rád tento způsob falešného učení. Je to satanova práce. Bible říká, že „i ďáblové věří v Boha a třesou se.“
Pán Ježíš miluje hříšníka natolik, že mu řekl pravdu jak to s ním je (Jan 14,15-24). Nic nepřikrášloval, protože se obával, že by mohl být sveden. Řekl mu, do jakých potíží se dostane a že je na cestě vedoucí do zahynutí, pokud neustane v odboji proti Bohu... Jedině opravdová lítost, zanechání hříchu a plné podřízení života Kristu, může jej odvrátit od věčného zahynutí. Proto jen velmi málo lidí má zájem o takovéto poselství. A z tohoto důvodu Jej nenáviděli.

Poznámka: Podobně i dnes... Kdokoliv se otevřeně postaví proti populárnímu náboženskému systému, bude odsouzen na smrt.

Jim: A co tvůj život, Alberto? Pokoušeli se tě zabít? Alberto: To víš že ano, Time. Pouze všemohoucí Bůh mne zachránil. V Londýně mne uvrhli před přijíždějící metro a v Irsku vtrhla do mé ložnice Irská republikánská armáda. Vedou ji jezuité pod přísahou.

Jim: Ale ve Spojených státech snad ne?

Alberto: Chyba lávky, Time. Někdo mi dal do jídla během modlitebního shromáždění kus skla. Nejméně pětkrát na mně někdo vystřelil a před několika lety na mne satan vymyslel nejsmrtelnější útok. Byl to falešný bratr... ...Byl to „křesťanský“ zubní lékař, velice aktivní v hnutí „Evangelium lásky“, který mi prováděl lékařský zákrok. Zatímco jsem byl pod vlivem utišujících léků, pracoval na mém horním levém řezáku... provrtával se korunkou až na nerv a pak nasadil plnič plomb a zalomil jej! Místo toho, aby se jej snažil vytáhnout, nebo aby mi o tom řekl, ponechal to místo záměrně otevřené, aby se mi dovnitř dostala infekce. Potom zub zakryl porcelánovou korunkou, takže tím zahladil všechny stopy. Zašel jsem za jiným zubařem, který mi zrentgenoval zub.

Lékař: Doktore Rivero, nemohu uvěřit tomu, co tu vidím. Vypadá to velice nebezpečně. Pošlu vás k odbornému lékaři.

Alberto: Odhalil nástroj v mém zubu, vyčistil jej od nákazy a poslal mne k endodonistovi (odborník na zubní kořeny, kanálky). Dentista se pokoušel vytáhnout nástroj ze zubu, leč bezúspěšně. Infekce se rozšířila po celé čelisti. Oškrábal kost a vyčistil ji.

Jim: Bolí to ještě?

Alberto: Ano, bylo to dosti nebezpečné. Nyní vidíš jak falešní bratři mohou byl velmi nebezpeční. To měl na mysli i apoštol Pavel, když byl vydán na pospas falešných bratří (2 K 11, 26).

Poznámka: Levý rentgenový snímek ukazuje zub po normálním ošetření kořene. Prostřední snímek ukazuje zub doktora Rivery se zalomeným nástrojem pod porcelánovou korunkou. Na pravém snímku vidět ve skutečné velikosti plombový plnič.

Židovští kněží: Je to zločinec, kterého jsme hledali.

Poznámka: Podobným falešným bratrem byl Jidáš Iškariotský, který zradil Krista. Byl velmi zbožný. Kázal, činil zázraky a divy, vyháněl démony a po tři roky chodil s Ježíšem. Nikdo, kromě Ježíše, nevěděl o tom, že se mezi učedníky vetřel.

Jidáš se tajně scházel s židovskými kněžími a zákoníky... byl vázán přísahou... Bylo mu zaplaceno, aby ve jménu Boha uchránil jejich náboženství.

Alberto: Mezi Ježíšem a židovským náboženským systémem panovalo Válečné napětí (podobně jako i v dnešní době). Ježíš věděl, jaké nebezpečí čeká učedníky po Jeho ukřižování. Připravoval je na otevřený boj, který je očekával. očekával.

Ježíš: Budou vás všichni nenávidět pro mé jméno; ale kdo vytrvá až do konce, bude spasen. Když vás budou pronásledovat v jednom městě, prchněte do jiného; amen, pravím vám, že nebudete hotovi se všemi izraelskými městy, než přijde Syn člověka. Žák není nad učitele ani sluha nad svého pána. Stačí, aby žák byl jako jeho učitel a sluha jako jeho pán. Když hospodáře nazvali Belzebulem, čím spíše jeho čeleď! Nemyslete si, že jsem přišel na zem uvést pokoj; nepřišel jsem uvést pokoj, ale meč. Mat.10, 22 – 25, 34

Ap. Pavel: a v ničem se nestrachujete protivníků. Jim je to předzvěst zahynutí, vám však spasení, a to od Boha.Neboť vám je z milosti dáno netoliko v Krista věřit, ale pro něho i trpět; Filipským 1:28.9

Alberto: Té temné noci, když největší ze všech falešných bratří dal Ježíši polibek smrti, bylo to znamení vojákům, aby Jej zajali.

Jidáš: Buď zdráv Mistře!

Ježíš: Příteli...

Voják: To je on, zatkněte jej!

Poznámka: Dnešní mafie používá stejných citových projevů ke zradě ve vlastní organizaci - polibek smrti.

Alberto: Vojáci odvlekli Ježíše před zkorumpovaný soud. Dřív než vstoupili do soudní síně, znali již rozsudek.

Kněží: Už přichází...
Velekněz: Je to zločinec...

Kněz: Musí zemřít!

Poznámka: Odsouzením Ježíše na smrt porušili 18 židovských zákonů.

Alberto: V následujících letech byly miliony lidí odsouzeny k smrti pro věrnost Ježíšovu učení.

Jim: Bude se pronásledování ještě opakovat, doktore Rivero?

Alberto: Ano, plánuje se již 400 let. V dnešní době se vypisují ceny za hlavy křesťanů, kteří nedělají kompromisy mezi způsobem života a tím co zvěstují, káží nebo píší.

Vatikán netoleruje žádnou opozici proti svému plánu náboženské „jednoty“. Členové stejně zkaženého náboženského systému vydali Ježíše na smrt, protože nemohli snést Jeho učení. Ježíš věděl, že to vše je naplněním proroctví... On byl věrný svému nebeskému Otci a dovolil zatčení i bičování.

... Miliony andělů, které Ježíš stvořil ve slávě, šokovány sledovaly ukřižování Stvořitele vesmíru...

Dav lidu: Ukřižuj! Ukřižuj HO!

Poznámka: Ve jménu své velké lásky zdržoval Ježíš anděly od úmyslu zničit Jeruzalém... Lidé plivali na Spasitele, rvali Jej za bradu... a tím vším naplnili proroctví.

Voják: Zpátky!

Někdo ze zástupu: To je strašné!

Bible: „Těla svého nastavuji bijícím a líce svého rvoucím mne, tváři své neskrývám od pohanění a plivání.“ Iz 50,6

Voják: Toto že jest člověk? Z Jeho tváře nic nezůstalo!

Proroctví: „Zohavena jest nad jiné lidi tvář jeho, způsob jeho nad syny lidské.“ Iz 52,14

Poznámka: Ježíš, jako Beránek Boží, byl ukřižován a vylil svou drahocennou krev na odpuštění našich hříchů. Poznámka: Po čtyřiceti dnech vstoupil na nebesa a zanechal nám zaslíbení o svém návratu...Několik dní poté, když se učedníci modlili, sestoupil na ně Duch svatý a dal jim moc shůry. Sk 2,1-47. Ti se pak obrátili k celému světu s radostnou zvěstí, že Ježíš zemřel za jejich hříchy a tak mohou uniknout ze satanových spárů smrti.

Alberto: Židé však pokračovali v chrámových obětech. Ty se však v Božích očích staly ohavností. Vždyť Jeho jediný Syn byl jednou provždy obětován. Židé však tuto oběť nepřijali. Žd 9,11-15; 10,1

...Bůh tyto oběti zastavil r. 70 po Kr. Ježíš (Mt 24,1-2.15) a prorok Daniel (Dan. 9, 26.27) předpověděli tuto událost. Římský vojevůdce Titus dobyl Jeruzalém a chrám zcela zničil.

Poznámka: Židé, kteří tento holokaust přežili, pro svou bezpečnost se rozutekli do různých zemí. Od té doby jim Bůh nedovolil chrám znovu vybudovat, aby v něm mohli pokračovat v obětech.

Alberto: Církev rostla a satan používal všech dostupných válečných prostředků proti evangeliu. Díky pronásledování se křesťané rozšířili po celém světě. Proto se satan snažil proniknout do prvotní církve. (1J 2,18.19; Sk 15,1; Gal 1,6-10)

Roku 337 po Kr., za císaře Konstantina, založil satan v Římě přitažlivou a podvodnou křesťanskou církev...

Poznámka: Konstantin nebyl nikdy křesťanem. Až do své smrti tajně uctíval boha Slunce.

Alberto: Satan použil římskokatolickou církev k pronásledování a usiloval se zničit pravé věřící a Ježíšovo učení... Pravá církev se uchýlila do hor, kde unikla smrti.

Křižáci: Zabijte ty ďábly ve jménu živého Boha!

Alberto: Namísto židovských zvířecích obětí v Jeruzalémě, satan nastražil Novou proti božskou oběť - a to ještě mnohem nebezpečnější - mši.
Římsko-katolíci prohlašují, že více než 200.000 krát denně na celém světě obětují pravé (autentické) tělo Kristovo. Jaké to hrozné rouhání! Tvrdí, že během každé mše stáhnou Ježíše z nebes. To přece není Večeře Páně, jak učí Písmo! Tento satanský vynález vznikl v r. 394 po Kr., ne však v Jeruzalémě, ale ve velkém katolickém chrámě v Římě. Je to satanova smrtonosná imitace!

Jim: Doktore Rivero, jestliže satan nakazil prostřednictvím judaismu apoštoly a pak prvotní církev... jak hrozné musí být toto nakažení dnes - po tolika staletích?!

Alberto: Když ti to řeknu, můžeš z toho onemocnět.
Bible nás varuje před falešnými proroky, infiltranty, vlou-dilci a zrádci pronikajících mezi nás (2Pt 2,1; Juda 4; Sk 20,29). Protože kazatelé o této skutečnosti nemluví, věřící se domnívají, že se nás tato hrozba v dnešní době netýká. Copak každý nemiluje každého?... Obzvláště v tomto dvacátém století?... Křesťané usnuli...

Jenomže satan nespí. Jeho lidé se po celá léta tiše vkrádají do našich sborů... svobodní zednáři... čarodějnice... homosxuálové atd. a všichni se hlásí ke křesťanství. Tyto lidi pak papež posílá do protestantských církví, aby dílo zkázy dovršili. Jsou to bývalí podzemní jezuité, mladí katolíci, ochránci Marie, atd. Kněží a jeptišky v civilních šatech vyučují, modlí se a vysvětlují, že římsko-katolické zřízení je křesťanské... a skoro všichni protestanté tomu věří! Kdykoliv římský papež přichází do USA v moci a slávě, je vítán jako velký evangelista. Pak tohoto největšího nepřítele evangelia uvítá Baptistický prezident v Bílém domě, kde mu udílí pocty hlavy státu a vůdce 800 milionů římskokatolíků.

A když prezident dovolí papeži, aby žehnal tomuto národu... pak vězte, že hra (boj) je skoro u konce.

Jediný kdo hlasoval proti této návštěvě, byl ateista. Naši velcí obránci víry mlčeli.

Poznámka: Je nepochopitelné, že někteří z „velkých obránců víry“ přijeli do Vatikánu, aby se mohli setkat s papežem a vést s ním dialog nebo aby.obdrželi jeho požehnání!

Alberto: JAKÁ TO HANBA! ...Zakladatelé jejich náboženství by se v hrobě obraceli, kdyby viděli, jak hluboko jejich následovníci od evangelia odpadli. A nyní vám povykládám o jedné největší římské podzemní agentce, působící v USA, s níž jsem několikrát mluvil.

Byla členkou armády Marie... Byla pověřena proniknout mezi věřící letničního hnutí a mezi protestanty a to skrze charizmatické hnutí. Ovládala hypnózu a nebezpečné psychické síly. Tato žena vykonávala během své evangelizační kampaně neuvěřitelné strašnou práci ve prospěch římskokatolické církve. Založila římskokatolický mravní kodex. Činila to následovně:

1. Považovala hřešící římsko-katolíky za spasené.

2. Nevedla charismatické římsko-katolíky k opuštění jejich „pravé církve“.

3. Nabádala kněží a jeptišky k pronásledování protestantů přičemž římsko-katolíkům a protestantům hlásala, že jsou spasení a že jejich církev je tou pravou. Sjednotila je svým „evangeliem lásky“ a okouzlujícím úsměvem!
Za její vynikající práci jí byla slíbena audience u papeže. Kdokoli je uveden k papeži, musí se mu poklonit a uznat jej jako zástupce Ježíše Krista, protože zastává na této zemi úřad všemohoucího Boha (podle Encykliky papeže LVA XIII).




THE POPE HAS NEVER BLESSEO ANINOIVIDUALTHATIS A HERETIC... THEREIS NO RECORD IN HISTORY THAT THIS HAS EVER HAPPENED. IT IS STRICTLY FORBIDDEN UNDER CANON LAW IN THE ROMAN CATHOLIC INSTITUTION.


Jim: To není možné! To je neuvěřitelné! Tuto ženu Kathryn Kuhlmanovou miluje tisíce křesťanů.

Alberto: Ano, to všechno je pravda!

Poznámka: Papež nikdy nežehnal nějakému jednotlivci, odpadlíkovi, který by neuznával římskokatolické učení. V celé historii se nenalezne záznam, že by k něčemu takovému došlo. Je to přísně zakázáno v římskokatolickém kanónu.

Alberto: 60% lidí, které Kathryn přijala, byli římskokatolíci. Nabádala je k jednotě tlakem na kněze, rabíny a kazatele. Na její počest byla uspořádána mimořádná mše v Las Vegas.


Jim: Alberto, věděl jsi jako jezuitský kněz, že je římskou agentkou?

Alberto: Samozřejmě, Time! Většina z nás, podzemních jezuitů, věděla o její práci.

Poznámka:

VAROVÁNÍ PRO KŘESŤANY

Ať nás Bůh chrání před vyvyšováním kazatelů a vedoucích. Jejich odpadnutí nám pak může přinést jedině hořké rozčarování. Své oči a důvěru musíme směřovat pouze ke svému nebeskému Pastýři, Pánu Ježíši Kristu. Jediné On nás neodloučí od Božího slova! (1J 2,18; 2K 11,3-4; Mt 24,24)

Alberto: Na začátku musím říci, že letniční hnutí bylo pro Řím nebezpečnou hrozbou... ... ne pro mluvení jazyky, ale jejich učením o ODDĚLENÍ a SVATOSTI, kterého jsme se hrozili...

Jejich kazatelé napadali Řím, zvláště na shromážděních starších členů...

Kazatel: Řím je šelmou ze Zjevení 17!

Věřící: AMEN!

Alberto: Konečně jsme získali nad nimi kontrolu. Brzy začali jejich kazatelé kázat namísto oddělení jednotu.

Nemysleme si však, že k infiltraci (vloudění se) došlo jen do letničního, Charismatického nebo ekumenického hnutí. Fundamentalisté a noví evangelíci byli rovněž tajně promíseni. Kathryn Kulmanová byla jenom jedním z podzemních agentů, pracujících ve vyšších křesťanských kruzích, přímo nebo nepřímo řízených Římem. Řím pracuje s nimi a skrze ně. Nechť Bůh křesťanům otevře oči, aby se před takovými lidmi měli na pozoru!

Alberto: Pozorujte velké evangelisty a křesťanské vůdce a studujte jejich názory na papežovu návštěvu ve Spojených státech. Zachovávají klid anebo vzrušeně hovoří o této návštěvě a projevují úctu. (Př 28,21)

Jim: Přece tito „křesťanští odborníci“ (Iz 5,22-24) na falešná náboženství, kteří prohlašují, že je nutné uchránit tělo Ježíše Krista od nepravého učení, velmi dobře vědí, že Řím je „Baalovo náboženství“ s křesťanským nátěrem. Proč tedy netroubí na poplach?!

Alberto: Jenom pár lidí se o to pokoušelo, ale naprostá většina se buď bojí, nebo jsou taktéž agenty.

Poznámka: V listopadu 1979 se papež sešel s vůdcem pravoslavných „církví“ v tureckém Istambulu. Toto sjednocení přivede „pravoslavné církve“ pod Řím. Tím římská církev bude mít celou miliardu lidí. Světoví politikové se v dnešní době obávají moci tohoto muže více než atomové bomby... Navíc se obávají obrovského římského bohatství, kterým Vatikán disponuje. Toto Bohatství se počítá na triliony dolarů Vatikán je vládou sám pro sebe. Je to politický stát, jehož členem se stává každý římskokatolík při křtu. Jeho občanství je především římské, pak teprve té země, ve které se zrodil nebo v ní žije. (The Finál Conclave, by Malachi Martin, poblished by Pocket Books, 1976).

Alberto: Z historického nebo prorockého hlediska šelma ze Zjevení 17,6 je naším nepřítelem. Satan využívá Vatikán pro své plány k zničení světa.

Jen velmi málo lidí si uvědomuje, že Řím má tajné styky s osvícenci (ilumináty), zednáři, komunisty, sionisty a s jejich spojenci pro kontrolu bankovnictví a celosvětového obchodu. K manipulaci s lidmi využívají taktéž masová media téměř po celém světě. Jejich cílem je jedna církev a jedna celosvětová vláda. Jediným východiskem ze zajetí smrti jsou nezávislí křesťané, kteří své učení zakládají na Bibli a před nikým se neskloní. Díky Bohu za blahoslavenou naději!

Když se dá do pohybu poslední inkvizice, římský chytře vymyšlený plán bude mít ten účel, zamezit kterékoliv malé skupině únik do bezpečného úkrytu.

Řím a jeho spojenci uzavřeli průchody za pomoci tajného jezuity, kterého jsem znal. Jmenoval se Jim Jones. Byl to jezuitský diákon, vázaný přísahou pro zvláštní účely.

„Jonestowský masakr“ byl dobře promyšlenou vojenskou, náboženskou a politickou událostí, se šikovně ukrytou pravdou. Dr. Beter vysvětluje vojenské důvody pro útěk lidí po zasažení ruské základny mezi Georgetownem a Jonestownem těsně po masakru.





Poznámka: Jim Jones byl studentem duchovního otce - démonem posedlého kazatele, zabředlého v okultních vědách. Byl mocným kouzelníkem a dobře cvičeným jezuitou... Pracoval v ekumenickém a charismatickém hnutí. Kázal a šířil „evangelium lásky“. Většina jeho následovníků byli římsko-katolíci a lidé z římsko-katolického podsvětí. Dále to byli protestanté z různých denominací. V r. 1953 založili křesťanské společenství Boží církve.

V r. 1962 se stal misionářem v Brazílii, napojený na křesťanské společenství Boží církve, kterou založil...

V r. 1964 se stává členem křesťanské církve a jeho spolupracovníky byli římští katolíci.

A jako správný jezuita nařídil v r. 1973 svým následovníkům, aby jej oslovovali „otcem“ a modlili se k němu.

Není nic zvláštního, když se bezvýznamný vůdce malé církve stane čelným představitelem politického a náboženského života, jako ku příkladu ...Rosalyn Carterová (reprezentující prezidenta USA), guvernér Jerry Brown (jezuita), vicestarosta San Franciska ale i senátoři, poslanci a generální prokurátoři. Brown byl delegován několika náboženskými vůdci...

Alberto: Věřím tomu, že všichni tito lidé se podíleli na masakru proto, aby se jim dostalo celosvětové ochrany. Jim Jones plánoval a připravoval - pod vedením Říma - obětovat své stádo věřících, aby naplním svou jezuitskou přísahu. Když bylo po všem, celý svět byl otřesen.



Poznámka: Jeanie Mills*, její manžel a dcera byli zavražděni 26.2. 1980 a to proto, neboť napsali knihu "Six Years With God", ve které uvedli výše uvedené skutečnosti.(*"These Times" poblished by So. Pub. Assoc. of D.D.A, pg. 26. July, 1980)

Alberto: Světový tisk a televize přinesly zprávu, že Jim Jones byl blázen, fundamentalista, který uvěřil Bibli. Všechny fundamentalistické církve se staly rázem podezřelými. Je to ďábelské spiknutí!

Veřejné mínění by přinutilo politiky schválit zákony, zakazující shromažďování věřících. Jejich vydáním by začalo kruté pronásledování věrných, takže by nenalezli na zemi žádný bezpečný úkryt.

Jim: Alberto... byli jsme podvedeni!!

Proč nás naši křesťanští vůdcové nevarovali? Nikdy nám nic neřekli o tom televizním pořadu.

Alberto: Protože většina z nich není opravdovými křesťany!

Ti, kteří znají pravdu, bojí se cokoliv říci ze strachu, aby neztratili své členy. Navíc potřebují přízeň římskokatolické církve kvůli vlastnímu přežití. Sami se dokonce podílejí na šíření římskokatolické víry o spasení... Jaká to tragedie!

Jim: Proto tolik kněží a jeptišek předvádí náboženskou show?

Alberto: Pochopitelně! Tím zničí své věřící a Řím z toho těží Poznámka: My věřící jim musíme odpustit. Máme je milovat a modlit se za ně. Jejich soudcem bude Bůh, ne my!

Alberto: Kdy přestanou křesťané následovat své lidské vůdce? Ježíš nás varuje v Matoušově evangeliu 24, 23. 24, že povstanou falešní proroci a Kristové, kteří budou konat takové divy a zázraky, že by svedli i vyvolené, kdyby to bylo možné. Když vám řeknou, že Ježíš je zde, nebo tam, nevěřte jim!

Protestanté stojí tváří v tvář nejnebezpečnější době v celé historii, přechodem přímo do náruče nevěstky ze Zjevení Jana 17. kapitoly.
Naši kazatelé musí troubit na poplach, kázat pokání a plné oddělení se pro Krista a Jeho učení. Jinak jsou ztraceni!
Srdce mi krvácí pro upřímné věřící římsko-katolíky, které jejich falešný Kristus, sedící ve Vatikánu vede do záhuby a dává jim falešnou naději na nebeské království. ,
Miliony budou v pekle proklínat papeže a jeho kněze, kteří je učí, že jejich instituce společně s Ježíšem, je vede do nebe.
Ať je jim Bůh milostiv a pomůže jim, aby z ní vyšli a vložili svou důvěru na Krista, Který jim umožní jediné pravé a věčné vykoupení.

ŘÍM NAPROTI TOMU VŠAK STÁLE UČÍ, ŽE MIMO ŘÍMSKOKATOLICKÉ CÍRKVE NENÍ SPASENÍ!

rudinec
Príspevky: 331
Dátum registrácie: Pi Okt 08, 2010 11:56

Re: Dvojaký kríž

Príspevok od používateľa rudinec »

Jenomže satan nespí. Jeho lidé se po celá léta tiše vkrádají do našich sborů... svobodní zednáři... čarodějnice... homosxuálové atd. a všichni se hlásí ke křesťanství. Tyto lidi pak papež posílá do protestantských církví, aby dílo zkázy dovršili. Jsou to bývalí podzemní jezuité, mladí katolíci, ochránci Marie, atd. Kněží a jeptišky v civilních šatech vyučují, modlí se a vysvětlují, že římsko-katolické zřízení je křesťanské... a skoro všichni protestanté tomu věří! Kdykoliv římský papež přichází do USA v moci a slávě, je vítán jako velký evangelista. Pak tohoto největšího nepřítele evangelia uvítá Baptistický prezident v Bílém domě, kde mu udílí pocty hlavy státu a vůdce 800 milionů římskokatolíků.

Tak toto je silná káva.

Napísať odpoveď