Pravidlá prispievania

Pravidlá sú na to, aby sa dodržiavali... nikto Vás nenúti... potom ale toto fórum opustite ...
Pravidlá fóra
I.
Každým svojím príspevkom potvrdzujete, že o obsahu týchto pravidiel viete, súhlasíte s nimi a zaväzujete sa, že ich nebudete porušovať! „Neznalosť zákona neospravedlňuje“, preto ak si tieto pravidlá neprečítate pozorne a neskôr ich porušíte z nevedomosti, bude vaše konanie posudzované, ako keby ste ich porušili úmyselne. Porušenie pravidiel má za následok upozornenie, alebo i zamedzenie ďalšieho prístupu na toto fórum, podľa závažnosti porušenia v jednotlivých prípadoch.

II.
Nedovoľuje sa urážanie, napádanie, zosmiešňovanie a ponižovanie ostatných členov fóra. Nedovoľuje sa v príspevkoch znevažovanie Boha, Krista, Ducha Svätého a Božieho Slova. Autor takýchto príspevkov bude na svoje priestupky upozornený a pokiaľ bude upozornenie ignorovať, bude mu zamietnutý ďalší prístup na fórum. Pri diskutovaní sa starostlivo vyhýbajte používaniu vulgárnych výrazov a výrazov, ktoré narážajú na sex v chápaní dnešnej doby.

III.
V súlade so zákonmi SR § 261 Z. z. č. 485/2001, §422 Z. z. č. 300/2005, § 423 Z. z. č. 300/2005, § 424 Z. z. č. 300/2005, nie je dovolené na týchto stránkach propagovať režimy potláčajúce ľudské práva, podnecovať rasovú, národnostnú a náboženskú neznášanlivosť. Porušenie tohto pravidla je zároveň porušením zákonov Slovenskej republiky, preto autorovi bude okamžite - bez predchádzajúceho upozornenia - zamietnutý ďalší prístup do fóra a jeho údaje môžu byť poskytnuté polícii v súlade so zákonom.

IV.
Pri citovaní akéhokoľvek článku sa vždy ak je to možné snažte uvádzať zdroj - t.j. meno autora a miesto zverejnenia (kniha, časopis, CD, web a pod.). Uvádzajte vždy len tie časti citovaného zdroja, ktoré sa týkajú danej diskusie. Nikdy nevkladajte celé, obsiahle články, nekopírujte iné časti diskusií z iných fór. Ak sa jedná o článok publikovaný vo web-priestore uvádzajte len jeho adresu a svoj postoj k nemu, popr. z neho časť uverejnite, citujte.

V.
Vkladajte iba linky a odkazy, ktoré súvisia s obsahom a poslaním tohoto fóra. Nevhodné odkazy budú zmazané a nahradené textom administrátora, ktorý bude zároveň i výstrahou. Pri opakovanom porušovaní tohoto bodu pravidiel, môže byť užívateľ z fóra vylúčený.

VI.
Vkladanie príspevkov, ktoré nesúvisia s obsahom a poslaním fóra bude považované za zavádzanie a zahlcovanie (spamovanie), takémuto užívateľovi bude zakázaný prístup bez výstrahy. Obsah a poslanie fóra je šírenie Evanjelia, tak ako nám ho predkladá Boh vo svojom Slove, Biblii. Propagácia iných vieroúk, cirkví, náboženstiev nie je v súlade s poslaním tohoto fóra a príspevky i užívateľ môžu byť odstránené.

VII.
Pokiaľ k téme nemáte čo povedať, radšej sa zdržte komentárov. Snažte sa písať k veci, neodbočovať od témy. Pokiaľ sa diskusia začne uberať iným smerom než predurčuje jej nadpis, založte novú, konkrétnejšiu tému a v predchádzajúcej téme na to upozornite diskutujúcich. Pozorne sledujte témy diskusií a nezakladajte rovnaké témy!


VIII.
Do avataru (vlastný obrázok pod nickom) je zakázané vkladať obrázky v rozpore so zákonmi SR (t. j. obrázky slúžiace k propagácii extrémistickych hnutí, pornografické obrázky a pod.). Do avataru je zakázané vkladať obrázky, ku ktorým nemá vkladateľ autorské práva, alebo nie sú voľne šíriteľné.

IX.
Majiteľ/správca/admin Kresťanského fóra si vyhradzuje právo vymazávať príspevky/obrázky porušujúce tieto pravidlá, zákony SR, alebo vymazávať staré príspevky z dôvodu nedostatku miesta na disku, vymazávať témy a príspevky podľa sledovania návštevnosti a obsahu vo vzťahu k záujmu diskutujúcich; a blokovať prístup tým návštevníkom, ktorí opakovane porušujú interné pravidlá, alebo zákony SR. Za obsah príspevkov diskutujúcich nezodpovedá a nemusia sa zhodovať s jeho vlastnými názormi.
Zamknuté
Fórum je zamknuté

Oprávnenia pre toto fórum

V tomto fóre nemôžete zakladať témy
V tomto fóre nemôžete odpovedať v témach
V tomto fóre nemôžete upravovať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete mazať vlastné príspevky
V tomto fóre nemôžete vkladať prílohy